Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: gdjole poslato 21 Maj, 2012, 23:14
To onaj iz Munze, Hoevel tuning? Bio zimus na polovnim automobilima za 10-11k ojra okaèen?

Najljep¹i koji sam vidio... [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
ako je to taj auto sa altine,obili su ga prosle god nisu ga digli ali su ga upropastili unutra,ako je to taj auto... a moze i da razi 33333 hiljada ojra ali  [doh] [doh] [doh] [doh]

milos ghost

da, auto je u zemunu trenutno..... ne znam za to obijanje.....


Kengur


Gašpar


UFF

ovaj iz zemuna je odlican
ali sto i felne u crno?
mora nesto svetlo da ima da ga otvori..

a za ove kojima se ne svidja moje stop svetlo mogu slobodno da mi kupe sa belim migavcima :D

moze i led necu da se bunim

pittatore

UFF-e sto mi dade minus,nista ruzno nisam komentarisao?

UFF

pa sto ti dadose drugi plus kad nista lepo nisi komentarisao?  [neampojma]

K_A_W_A

Predpostavljam da je dobio pluseve zato sto nekad slika govori vise od hiljadu reci ;D  [rofl]

UFF

onda predpostavljas zasto je od mene dobio minus?

on mozda ne moze da shvati jbg objasni coveku  [dunce]


kao sto rekoh imao sam sprej namenjen za bele stopove pa sam resio da se igram sa svojim kad sam video da beli ne odgovaraju
nisam u fazonu da kacim samo ono sto je lepo i uspelo na forum vec i teme tipa "kako se NE (nesto) radi"

da je lepo nije, nisam corav, ali sam bar eliminisao orange boju dok ne nadjem pravu stoplaljku

a vi slobodno jebite ako vam je zanimljivo ;)
zato sam je i okacio  [cheers]

AndreyRR

okacio da te jebemo,izvoli naguzi se  ;D ;D ;D

UFF

vazno je da je vama lepo a forum posecen i svima zabavno  :-*

AndreyRR


djordjeadz

Jel ugradjivao ko ovo valja li necemu?

Boki-KG

Uff je imao isto to samo bolje, i to koje ti hoæe¹ nije bolje od njegovog koje je najbolje. A ako ga nema onda ne valja ali je imao bolje od toga.

[rofl] [rofl] [rofl]
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

UFF

sta lupas ?

u bmw-u kad sam ga uzeo je bio pioneer mp3/tv onaj seljacki na izvlacenje

to sam odmah izvadio jer mi se ne svidja nista sto je u transformers fazonu


djordjeadz

sta si stavio posle radio cd ili ovaj navigacioni uredjaj!???!?

UFF

ma stavio sam istop pioneer mp3 ali sam trazio da pozadinsko osvetljenje bude u boji (narandzasto-crvena) i da ima SD karticu
ubacim sd sa svom muzikom kojom imam, zatvorim i to je to, ne moram da nosim cd-e sa sobom niti da mi usb stick strci napolje iz uredjaja

ovo tvoje je lepse i bolje resenje ali meni auto stoji na ulici i ne bi da mi neko olupa prozor pokusavajuci da ukrade "televizor" :D

jedino da su napravili resenje sa nekom "roletnom" koja se spusta preko njega pa da se ne vidi  [rofl]

Kengur

Sinoc sam bas gledao neke klipove sa e36 kupe verzija... taj auto mi je do jaja privlacan... Ne znam zasto. Ali dobri primerci su jos uvek mnogo skupi... :)

Reg na 2.0 a unutra 2.8 :D mislim da bih bio najbolja musterija za gume kada bih vozio taj auto... hahahh

©OMI-87

Citat: Kengur poslato 23 Maj, 2012, 13:25
Sinoc sam bas gledao neke klipove sa e36 kupe verzija... taj auto mi je do jaja privlacan... Ne znam zasto. Ali dobri primerci su jos uvek mnogo skupi... :)

Reg na 2.0 a unutra 2.8 :D mislim da bih bio najbolja musterija za gume kada bih vozio taj auto... hahahh

Po meni bmw e36 cupe se moze najlepse sredi :) Zverka!