Glavni meni

Tema za ljubitelje BMW automobila

Započeo UFF, 11 Novembar, 2011, 16:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Mad Max

Citat: revolution poslato 30 Decembar, 2012, 12:44
Eto...zato se zove BMW sekta....prvo te nagovore da kupis motor, pa onda auto...ili.....obrnuto...i na kraju zavrsi tako sto kupujes jaknu BMW, cizme BMW, naocare BMW.....za sada jedini su to uspeli da urade HD, KTM i BMW i zato ih zovemo sektasi....one sa Afrikama zovemo sektasi iz sasvim drugih razloga...njih ne mozes da ubedis da prolaze godine i vreme gazi motore i cene treba da padaju a ne da rastu....bar u prvih 20 godina :)
nisi puno pogresio, mada ja se nadam da cu ostati realan i kad budem menjao gledati sta je najbolje za mene pa to i uzeti. samo jakna, ostalo mi ne treba
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

sta ti znas sta ti treba....moras biti komplet u BMW obucen....i gace BMW...sa njima dobijes jos kojeg konja :)

p.s. sad pogledah....namju jos brendirane kondome

http://image.motorcyclistonline.com/f/gearbox/gear/122_1102_protecting_your_bike/30116789+w195/122_1102_05_o+bike_condoms+.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy



Plazma Keks

da li je ovo neki tip trka gde se trkaju/preticu dok driftuju?

pittatore

Valjda sto vise dima, max brzina,bez omlacivanja bankina a ekstra poeni se skupe kada u driftu preteknes suparnika valjda.

Kengur

Kurbalija. Procataj par strana unazad, okacio sam par klipova...

Gašpar

Koliko sam ja upucen, a nisam bas previse, to sto se trkaju dok driftuju postoji samo na filmu. U stvarnom zivotu se uglavnom voze 1 vs 1 trke turnirskog tipa. Svaki par vozi tri puta stazu. Kacio sam svoj klip vec, vizuelno je ekstra, iz auta nista specijalno. Cak ni ne podigne adrenalin

https://www.youtube.com/watch?v=LtYvO1kzepA


A moguce da sam i njene fotke vec kacio:








Plazma Keks

znaci nisi mnogo upucen a kazes da to postoji samo na filmu...  [facepalm]

Gašpar

Pričao sam sa ljudima koji se bave time, nisam lično upućen, i svi su u fazonu - ma kakvi,nema toga, svi voze ovako. Ja trazio i po YT i ne mogu da nadjem bas trku, nego se svi voze isto - 1vs1.
Tri puta po krug, u tom krugu se deli 10 poena, rezultati se sabiraju i krajnji rezultat se gleda. Ako je 15:15 vozi se jos jedan krug. Ako se desi obilazenje tokom tog kruga - 10:0.
Ako se neko malo vise razume u drift van ove nase zemlje, neka nam bas kaze da li postoji.

perlx

Ok, ipak pisem.

Sto se tice komercijalnog drifta najteza stvar i ono sto se u stvari boduje je pracene pokreta auta ispred. Ako on napravi gresku - gubi. Za udarac u bankinu se oduzimaju bodovi. Za veliku blizinu bankini se dobijaju.
Tzv. paralelni drift je teska i cenjena stvar.

Sad, sto se tice izvora drift tehnike, japanskih ulicnih trka po planinama tu i nema mnogo pravila. Voze se 2 trke, uz brdo i niz.
Krece se ili uporedno ili jedan iza drugog. Prateci pobedjuje ako obidje vodeceg. Vodeci pobedjuje ako pobegne van vidnog polja prateceg. Ponavlja se dok neko ne pobedi ili se neko ne preda.
Vozaci mogu, i ne moraju, da koriste drift(klizucu) tehniku.

Plazma Keks

po meni je to izvodljivo, kad mogu da se trkaju reli automobilima na speedway stazma ili po sneznim stazama isto tako da se trkaju i obilaze, zasto ne i ovde?
a koliko vidim to je blizu onome sto sam ja pitao...

sad jos samo uff da sve ovo prebaci u  [govance]

mkt



Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Andreja

Prehebali su i F1 sa ovim zvukom...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D