Glavni meni

Pao Noam :(

Započeo zodiac, 14 Novembar, 2010, 20:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Evo afrike u jarku.
Trag kocenja je od mog ktm-a kad sam dolazio - nije njegov

WOLVERINE

  
  Dobro je da je Pavle OK, [thumb_up] [thumb_up]    hebes trafiku...  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

UFF

Trkator je izasao i vise od ovog.
Mislim da je pokusao ne da sprene vec da presece ulicu i predje na drugu stranu.
Noam izlazi iz jarka i zaustavlja matorg traktordziju koji bi da nastavi dalje kao da se nista nije desilo.
Tad se traktor vratio nazad za pola sirine kolovozne trake pa tako i ostao kao sto je sad na slici.

Mislim da je ovde sve jasno

Lazic

#23
Cekamo prave slike...

UFF

ispravna signalizacija na traktoru i cisterni  >:(

Lazic

#25
Majko mila, nisam provalio, marker za ivicu puta kao katadiopter... Uffe, daj bre one saljive slike... Ne pitah te, kako ti se cinila paprika u povratku? Gledao sam iza tebe, delovalo je da je u osi...

UFF

vozac traktora koji je se svo vreme smejao-ne znam samo sta mu je bilo smesno  [ljutko]

SSZGO

pa sudar dva traktora, kakva koincidencija
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic


WOLVERINE

Ih sad se ti uhvatio signalizacije,,,, to je po novom zakonu o bezbednosti saobracaja, stelth ne vidljiva......

UFF

Tri puta (ili vise) zgazen Misin trougao - toliko o tome koliko vozaci brinu kad pokusas da ih upozoris na opasnost na putu

Lazic

Dedu zna Misha pei, kaze da je stalno katastrofa u najavi... Xe, xe, ovo je bila druga reinkarnacija trokuta... Kaze Misha, podsetite me da ne zaboravim trougao... Kad su ga razmazali, rekoh, Misho, ne beri brige o trouglu, nema ga vise...

noam chomsky

Tvrda glava Noamova... :) ...hvala na brzoj pomoci momci i devojke...Traljavo zvuci i ja ne volim patetiku ali prija kad je ljudima stalo…S mene su tamo bili Nadalina i Uff, a Nadalina se cak vozila u kolima hitne pomoci s mene i na tome joj vecna hvala..nije morala a prijalo je drustvo u onom sablasnom urgentnom..malo kasnije pridruzio nam se i Uff koji nije uspeo da stigne kola hitne pomoci..jbg..onaj KTM slabo vuce, ja mu kazem kupi covece Afriku da vidis kako leti, a on ne veruje... ;)...

LM rekapitulacija je sledeca:
- Traktor se priprema za izlazak sa zemljanog puta, sto u prevodu na srpski znaci izasao pola metra...
- Ja uredno pustim gas i svirnem
- Covek se okrece prema meni i tad se desava Sublime momenat kad razmenjujemo poglede...
- Ja se opustam, ipak covek me video i vracam obrtaje na motoru
- Prc, matori nonsalantno nastavlja svoj put preko ulice da bi izasao na nastavak zemljanog puta sa druge strane
- prednja i zadnja, pusti prednju samo zadnja i uvati guma da se pali...puscaj kocnicu i obaraj levo na isti taj zemljani put kuda je matori hteo
- da sam malcice vise oborio motor ne bih upao u jarugu ali dohvatih se ivice iste, propade prednji u nju i za njom polete i Afrika
- Ja se pusæam od motorce ali ne dovoljno da se odlepim od istog, ne bese vremena...i upadamo Ja i Afrika (tim redosledom, tj. ona preko mene) u jarugu
LM vi ovo ne biste sad citali da sam nastavio da kocim umestoda oborim levo na zemlju, da nisam imao kacigu, da sam kasnije oborio i pao sa motora direktno na odvodnu cev...itd...itd
Zavrsilo se najbolje moguce, ne bi ga ni Holivudski scenarista ovako lepo napisao...Predivan Happyend jedne tragicne greske moje...Lepo kaze matori traktorista, trebao sam da prodjem direktno kroz cisternu punu govana i da me sahrane smrdljivog...
- Udarac u glavu je bio u ivicu betonske odvodne cevi za kisnicu koja se i vidi na slici...
Hvala svima, ne bih da nabrajam jer cu nekog sigurno da zaboravim a to nije lepo… :)
lepota prirode je refleksija lepote nauke

UFF

Citat: HoochieMan poslato 14 Novembar, 2010, 21:42
Zbog cega Uff ima manicno srecan izraz lica sa mlevenom Afrikom u jarku?

Na ovo mislis?  ;D

WOLVERINE

Citat: noam chomsky poslato 14 Novembar, 2010, 22:30
.Lepo kaze matori traktorista, trebao sam da prodjem direktno kroz cisternu punu govana i da me sahrane smrdljivog...


 Zbog ove recenice ste trebali ili si trebao da ga uguras u tu istu cisternu nagavacke,,  bem ga zavrat.  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]   Sejao se ih  ,,, kod mene bi kukao... [peppa] [peppa] [peppa] [peppa]

UFF

Citat: noam chomsky poslato 14 Novembar, 2010, 22:30
malo kasnije pridruzio nam se i Uff koji nije uspeo da stigne kola hitne pomoci..jbg..onaj KTM slabo vuce, ja mu kazem kupi covece Afriku da vidis kako leti, a on ne veruje... ;)...

Ma verujem - video sam je kako slece  ;)

Nego ja nisam stigao ne sto je ktm spor vec sto sam morao tvoju afriku da vadim iz kanala i da je kotljam niz ulicu do misine garaze  ;D

Lazic

Al` cajger radi... ;D

Vidi se na ovoj slici, cini mi se i dalje da su trouglovi i stapovi u osi... i

TT600

Drago mi je da si dobro, i da se sve, relativno dobro zavrsilo  [thumb_up]

A jel ovo, na zadnjoj sliki UFF cera 16 km/h  [clapp]

Lazic

Blaga nizbrdica... ;D


Citat: WOLVERINE poslato 14 Novembar, 2010, 22:40
Zbog ove recenice ste trebali ili si trebao da ga uguras u tu istu cisternu nagavacke,,  bem ga zavrat.  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]   Sejao se ih  ,,, kod mene bi kukao... [peppa] [peppa] [peppa] [peppa]

Na svu srecu, nisi bio blizu, inace bi matori skoncao u gomnima... ;D ;D ;D

Vlajko

I Uff..kako ti lezi u krivinama?  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor