Glavni meni

Miroslav Z., novi Obrenovaèki put, veèeras

Započeo mi¹a bmw, 09 Novembar, 2011, 01:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Citat: Ru¾a-Bandit poslato 09 Novembar, 2011, 10:10
jbt èesto smo pili zajedno u balanseru  :(
Takoðe ga znam odatle.
Zna li neko kad je sahrana?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

gade

SAHRANA JE SUTRA  TJ PETAK 11. 11. 2011 U  15 SATI NA  NOVOM BEZANISKOM  GROBLJU.  MI SE SKUPLJAMO U CERU U 13 SATI  I KRECE KOLONA MOTORA KA GROBLJU

ЯЭВОЛУТИОН

Bio danas kod Caleta u Semaforu....Mica je lepo naliven dosao do caffe Semafora, tu je popio samo malo pivo...Pola sata su se raspravljali da ostavi motor i ide kuci taksijem ili da zove nekog da ga odveze...na kraju je tako cirke, krenuo ka gradu...zavrsilo se kako se zavrsilo......
Izgleda da je ispravio onu blagu krivinu, i po tragovima na bankini, drljao o ogradu dvadesetak metara, pre nego sto se zakacio na jednom mestu, dok je motor nastavio pravo sam....
Nemam reci
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

madmaxmadmadmax

Citat: sasafilipovic poslato 09 Novembar, 2011, 09:05
Citat: AndreyRR poslato 09 Novembar, 2011, 01:57
Naravno opet brzina i klizanje motora beskonacno metara.
Crna zemlja laka neka ti je...

Motor nije klizao, i¹ao je na toèkovima jo¹ 300m.
Miroslav je vozio Hondu transalp

rboban

Coveka znam iz vidjenja, i nekih druzenja..... tj. sad nazalost znao!!!!
Sta reci, tuga je to!!!!!!   ALKOHOL......
Sami smo sebi NAJveci neprijatelji, najezim se kad se setim koliko sam sebi istu glupost dozVolio!!!!

Saucesce porodici i prijateljima......
Ride It Like You Stole It

Nensy_90

Dragi prijatelji veceras sam od tate koji je saobracajac trazila da mi procita izvestaj sa nesrece, covek ne cita novine i ne zna sta je tamo pisalo...

Kaze da je brzina zaista morala da bude veca od 100-120 da bi motor uspeo dve bankine da preskoci i zavrsi u smeru ka obrenovcu, vozac pod dejstvom alkohola  i jedino sto kaze da nije bilo 300m vec oko 130-150m...sto je vec realnije od onih 300...motor ispreskakao bankine a nikakvog dodira sa drugim vozilom nije bilo jer je vozac ostao kod bankine pre samog ukljucenja na obrenovacki....moze biti zec,cigan,pas ili nesto trece njega jednostvano vise nema...

Eto toliko....
Mikija sam poznavala,neka mu je laka zemlja,

Ostali pamet u glavu i  ruke dalje od volana kad popijete i ako ste pripiti a kamo li pijani.
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

Zverka

"Sahrana na¹em bratu Mikiju æe se obaviti u petak,11.11.2011. na Novom be¾anijskom groblju:opelo u 14.30h, sahrana u 15.00h.Ko ¾eli mo¾e da doðe u kafanu Cer,ulica Cerska 99,odakle kreæemo na groblje u 13.15"


copy/paste sa fejsa
Never ride faster than your angel can fly

:D

mrle

nas nekoliko desetina na motorima je ispratilo danas naseg druga

Ruza-Bandit

Ja ne stigoh :( ali sam mu zapalila sveæu onaj dan na obrenovaèkom

Charuga

Citat: revolution poslato 09 Novembar, 2011, 19:03
Ja sam sa njim popio koju kilu rakije pa ga ne znam bas najbolje, ali je bio veliki pozitivac.....sad cu da okrenem Caleta...mozada je iz Semafora isao....ne mogu da verujem...ova sezona nema kraja...aj da padne taj kurcevi sneg da ne citam vise ko je gde i kad poginuo....mlogo bre

U pravu si....znao sam ga iz vidjenja iz Semafora.... mnogo je crna ova godina..... i ja jedva cekam da padne sneg.....
Neka mu je laka zemlja ....


bigbad86

jbt stariji i iskusan covek da pogine ovako glupo.... Jel imao zenu, decu?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bigbad86 poslato 16 Novembar, 2011, 21:29
jbt stariji i iskusan covek da pogine ovako glupo.... Jel imao zenu, decu?
I zenu i dvoje ili troje dece....ali i mnogo maligana u krvi....i to precesto.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86


pedriic

Danas sam èuo za, mo¾e se reæi, poslednju ¹alu koju nam je Miroslav priredio.

Uðe bakica sa susedne sahrane i pita koje Miroslavljeva snajka, da izjavi sauèe¹æe, njih tri odgovaraju: Mi.


pit