Glavni meni

Nalepnice za motore

Započeo Dragomir, 14 Novembar, 2010, 01:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

miljanpravnik

Pardon.......plamenèine!!!

hajduk

Pa nemamo svi para za velike motore.....:)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Citat: hajduk poslato 24 Maj, 2011, 07:32
Pa nemamo svi para za velike motore.....:)

Nije stvar u velicini  ;D

Tj ozbiljno, sta ce ti plamenovi, kosturske glave na motoru?

zuba

Ne znam da li si gledao kakvi sve plamenovi postoje i kakvi mogu da se izmisle (kucaj na jutubetu custom flames, old school flames, realistic flames...) ali njih skoro niko ne preskaèe kada ukra¹ava motor!
Jo¹ kada se doda po neka kul lobanja! piii ispadne motor k'o lutka! ;D

hajduk

Pa ocu da motorce izgleda extra,da ima nesto sto nema nijedan drugi,ako vec ne mogu da imam redovan motor...

miljanpravnik

Hajduk je u pravu....... izvinjavam se ako sam se malo nasalio, nije zlonamerno, bilo je jace od mene, pozdrav
P.S.nedostaje mi ono oBavezno pa trazim neku novu zabavu :)

djolevidak

Trebaju mi komplet nalepnice za 900 rr 1999 god,imas li ti fabricke dimenzije nalepnica ili kako to vec ide da uradis kopiju fabrickih nalepnica ?

jager

Pa dobro bre, po¹to su te nalepnice, bar okvirno? Da znamo da li uop¹te da se i cimamo da te kontaktiramo ili ne ;D

kawasaki zxr

Ja sam platio 500din   dve Kawasaki dimenzije 35cm x 5,5cm

Gašpar

Da sam poceo sa proizvodnjom nalepnica kada je Dragomir postavio ovaj oglas, sada bih verovatno vec bio bogat covek  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zuba poslato 24 Maj, 2011, 11:35
Ne znam da li si gledao kakvi sve plamenovi postoje i kakvi mogu da se izmisle (kucaj na jutubetu custom flames, old school flames, realistic flames...) ali njih skoro niko ne preskaèe kada ukra¹ava motor!
Jo¹ kada se doda po neka kul lobanja! piii ispadne motor k'o lutka! ;D
i tebi edukativni minus
ti plamenovi i lobanje stoje na svakom motoru ruzno...cak i na traktor traktorsonu lose izgledaju...
Plamenovi imaju fazon na automobilima kastomizovanim posle rata i na old scool projektima...na svemu ostalom stoje ko JNA tetovaza na dlakaviom grudima
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


UFF

jel to ti radis Dragomire?

Dutchman

reci ti meni koliko para za 600rr set tih repsol nalepnica plus folija za maskiranje tamo gde ide bela poshto tek treba da se farba beli motor u repsol

Dragomir

recite mi koje je godiste taj 600 rr i sve ostalo na moj PM: [email protected]

Bugi

Danas se provozao do gosn Dragomira i odradio ovu sitnicu  [clapp] . Korektan èovek i majstor , preporuka  [thumb_up]
P.S mnogo æete br¾e saznati ¹ta vam treba i zavr¹iti posao ako ga kontaktirate na mail ili PP




Kanarinac

I koliko te izaslo ovo? Jel sa lepljenjem?

Bugi

2000 dindzi i on lepio . Jo¹ ostalo par komada nalepnica u rezervi

Tamanitu