Glavni meni

Serije

Započeo Major, 03 Novembar, 2011, 16:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: hurricane poslato 04 Januar, 2016, 14:24
X files na Foxu?
Wtf? Nisam u toku ...

25 januar prva od novih 6 epizoda X FILES    [yahoo]  [yahoo]  [dancing]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


bigbad86

Pocela nova serija, prva epizoda obecava, mada ne volim onog glumca sto glumi Druida, nervira me.
http://www.imdb.com/title/tt1051220/?ref_=fn_al_tt_1

UFF

izgleda ko tesko sranje za decu sa nadrkanim efektima

dzimika

Pa i jeste za decu, tinejdzere tacnije, mtv produkcija

dzimika

posto sam nocas dobio preporuku ipak sam je sada skinuo da pogledam, kazu da je radjena po knjigama koje su u rangu tolkina a mozda cak i bolje

dzimika

pogledao, jeste uff u pravu donekle, puno efekata sa malo poznatim glumcima u relativno velikim budzetom koji je, pretpostavljam, uglavnom otisao na efekte a ne na glumce sto je donekle i ok jer je takav tip serije, ali po meni se ne razlikuje puno od recimo 100 ili slicnih serija


inace jos malo pa pocinje a ko nije gledao neka pogleda, po meni odlicna serija o gusarima, samo me nervira sto su usrali pricu u jednom trenutku (znacete kako kad pogledate)

http://www.imdb.com/title/tt2375692/

Biker-Boy

Zanimljiva serija, pogledao sam prvu sezonu i navucen sam, radjena je po nekom romanu a radi se o alternativnoj istoriji, sta bi bilo, tj kakav bi svet bio da su svabe pobedile u drugom svetskom ratu
"The man in the high castle"
! No longer available
I feel the need..... the need for speed !!!

balcan girl

upravo odgledah shannaru :D jeste klinaèka serija :D dobri efekti gluma onakoo :D dobar frajer ovaj druid :D :D :D mozda cu i da gledam videæemo jos :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Citat: dzimika poslato 07 Januar, 2016, 23:02
pogledao, jeste uff u pravu donekle, puno efekata sa malo poznatim glumcima u relativno velikim budzetom koji je, pretpostavljam, uglavnom otisao na efekte a ne na glumce sto je donekle i ok jer je takav tip serije, ali po meni se ne razlikuje puno od recimo 100 ili slicnih serija


inace jos malo pa pocinje a ko nije gledao neka pogleda, po meni odlicna serija o gusarima, samo me nervira sto su usrali pricu u jednom trenutku (znacete kako kad pogledate)

http://www.imdb.com/title/tt2375692/


Ovo ima logike, 100 je bio dobar samo prva sezona, posle kada su otkrili da ima vise vrsta ljudi i klanovi pa ovo ono, onda postade sranje.
Shanaria mi se za sad svidja, videcemo dal ce da useru.

bigbad86


DaChaS


bigbad86

Odgledao prvu. Prljavi detektiv, prima mito :P

DaChaS

Ja sam gledao skoro Blindspot nije losa prica na taj detektviski FBI fazon slicno blacklist ali sa manje proseravanja

PECA BMW

kako bre gledate te serije kad samo po par epizoda izaslo ?  aj bar sezona jedna da zavrsena , pocnes jedne nedelje i vec sledece ne znas sta si gledo ..

Ili sto ja pratim 20-tak serija pa mi se mesa ... ali dok nema bar 3 sezone gotove ja ne pocinjem ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

pa gledas odmah cim izadje, ovako kad se nakupi ne moze se stici, bar mi mladji koji imamo dosta obaveza :D

PECA BMW

Citat: dzimika poslato 12 Januar, 2016, 19:35
pa gledas odmah cim izadje, ovako kad se nakupi ne moze se stici, bar mi mladji koji imamo dosta obaveza :D

pa odmah cim izadje ali do sledece epizode 7 dana .. koj da se seti sta bilo pre 7 dana
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

pa sto ne bi, ipak nemam 60godina :D

inace pratim par serija samo pa mi to nije problem a i ne idu sve u isto vreme tj izmedju nekih serija ima i po par meseci razlike

PECA BMW

bas to sto kazes ,

The Walking Dead  epizoda 8 - 29 Nov. 2015  a epizoda 9 - 14 Feb. 2016  skoro tri meseca , zaboravis da postoji serija ..
pa recimo ovaj "Quantico"  epizoda 11 - 13 Dec. 2015  a epizoda 12 - 6 Mar. 2016  ovo tek da ne pricam .

ja licno ne mogu da cekam toliko ,
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86

Pozovi ih telefonom i pitaj kakav je to nacin?