Glavni meni

Sta biste uradili da dobijete 50000 evra? :)

Započeo cone, 13 Novembar, 2010, 22:38

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ZEMUNAC

Its way more fun to ride a slow bike fast... than a fast bike slow.

UFF

Ma nemate pojma bre
Kupite dobar motor za 10 a 40 potrosite na put oko sveta  ;)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

ja bih uzeo jedno 1000 za trosak za svasta (gume patike i slicno), sve ostalo stavio u stek,
nista ne bih kupovao bzv posto i sad imam uglavnom sve sto mi treba


ex da, mozda bih uzeo umesto juga nesto tipa punto ili smart
nikad necu razumeti kupovinu kola kao sto su X5 i slicno (osim da razlog = lecenje kompleksa)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dr. Pop

MK Arhangel

MIGE

10000 obavezno bi otislo na novu suzanu r750,kupio jos jedan mali auto za grad a za ostatak kinte ,otvorio kafanu,putovao po evropi i napravio neku brvnaru za rostilj i pecanje na reci u asprovalti! :D [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

mali_zmaj

Da vam malo userem temu,po¹to mi sin jo¹ ne govori,a ima tri i po godine,sve bih pare da na doktore i defektologe,po¹to su ovi ovdje na¹i neznalice!! Pa ako ¹ta ostane,zaèepio kredu,pa ako ¹ta ostane  za CBF-A 600 ili V-STROMA......Opet izvinite na ubijanje teme!!!!   
jin-jang

DebeliZmaj

pa pusti dete na komp, mozda razveze po tasta-turi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

he -he razvalio je vec jedan laptop,jedva  sredismo tipke.....
jin-jang

Gavrolini

do 10k bih mozda odvojio i za motor i kola zajedno. Znaci neki autic pristojan do 4k. full cross 450ccm do 3k i neku cbr1000f dual sport za putovanje. Ostatak para stvarno ne znam u sta bih ulozio jer je u ovoj drzavi sve lutrija.

TT600

20 Evra bi promenio da kod Mice Djavola kupim novu - polovnu zadnju gumu za TT-a, a za ostalo bi mozda kupio kamion ( kiper ) pa da mogu sam sebe da primam u radni odnos i da sam sebi podnosim ostavku na mesto rukovodioca volana  [yahoo]

Stevan

Zasto je X5 lecenje kompleksa? Zasto ne bih vozio taj auto ako mi se svidja i ako mogu da ga vozim? Zao mi je sto ne mogu...

johann


Kad bih ja dobio 50 k evra....  ??

Prvo bih bio ¹okiran jelte jedno pola dana, pa bih odjurio da dam avans za lokal na dobrom mestu i ond bi lova od kirije poèela da kaplje. Onda bih digao kredu da kupim kuæu na thailandu de je uvek toplo, de je uvek lepa "masa¾a", de je uvek sve lepo  [yahoo]

A tro¹kovi ¾ivota na tajlandu se kreæu oko 300 evra sve eeeej ¾ivote....

UFF

Citat: johann poslato 15 Novembar, 2010, 19:35

Kad bih ja dobio 50 k evra....  ??

Prvo bih bio ¹okiran jelte jedno pola dana, pa bih odjurio da dam avans za lokal na dobrom mestu i ond bi lova od kirije poèela da kaplje. Onda bih digao kredu da kupim kuæu na thailandu de je uvek toplo, de je uvek lepa "masa¾a", de je uvek sve lepo  [yahoo]

A tro¹kovi ¾ivota na tajlandu se kreæu oko 300 evra sve eeeej ¾ivote....


Znao sam da si neradnik!  ;D

HoochieMan

Imate lepe i plemenite ideje.

Istina je... za liène velike snove to je malo, a za male snove previ¹e. Da je stotinu puta toliko, izgradio bih jebenu stazu za motocikle, da ne ginemo kao muve. Da je deset puta manje, mo¾da bi to bio neki motor.

Pedeset hiljada evra, koje bi mi pale sa neba, dao bih da Faca ponovo dobije ¹ansu da prohoda.

GhostMile

Kupio bih veliku pitu i navalio na sredinu.
Samo mi nije jasno zasto samo 50k?

doktor

Kupio bih slobodno vreme da mogu da putujem motorom po svetu!
Bikers work is never done!

mohikanac


pegavi 18

Pozuri polako.

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***