Glavni meni

Dorade i servis na BMW-u F650GS

Započeo djordjeadz, 21 Oktobar, 2011, 11:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Dobro onda da me provozas ^__^

A jesi li ti manijak ili nisi? ;D

Kako jerej do nedavno vozio bez dozvole...
Ali zato UFF ima par komada video sam, moze da ti pozajmi jednu

Znam coveka ali ne znam ga licno bas, jel to Aca Radulovica s1000rr?

djordjeadz

Viljusku merio nisam.Mada me bas nesto zabole dal je dakar ili nije ne idem u pustinu . Ovo sam kupio prvenstveno zato sto mi se svidja i sto mi odgovara u voznji lak je za voznju!!! A za masinu dal je ista kao na dakaru neznam, mozda neko ko je to proveravao moze da kaze .Ja msm da je ista masina na oba modela!

djordjeadz

Jeste Acina Masina. Znas kako ide !!!! Gledao sam snimak na youtube da za 25 sekundi bude na 299...

Bori¹a

Djole nemoj da psujes ovde, nije lepo ;)
I polazi vec jednom, mozes ti to... ;D

A to za s1000rr necu nista da pricam jer nemam i nisam vozio, ali pise na netu da zakuca posle 5k km
Ali izvukli su ga max, iz 998cc oni cepnu 200+ konja

djordjeadz

Ko psuje jaaaa . 8) Ma jok . Ja sam ti bre fin dobar decko , ne pijem, ne drogiram se, ne sedim na ladnom betonu.. :D :D :D :D

Bori¹a

Al zato dolazis lose obucen u skolu, mozes da se prehladis ;D

Jesi li razmislio o otvorenom izduvu/izduvima? To bi bila smrt za Gorevnicu hahaha ;D
Ali bi bilo do jaja, ima bre za 200e kod Roberta full otvoren, da te cela Srbija cuje ;D

djordjeadz

E da znas da sam razmisljao nesh o Akrapovim auspusima . Mogo bi da poradim nesto na tome.Imam blokadu na levom auspuhu jos uvek rekao mi je komsija da ce da mi sredi da sklonimo to i onda ce da dobije pravi zvuk. A i morace da mi ispolira auspuhe.A mozda se desi za 2 3 nedelje da mi stigne kao moj ali razbijen i najverovatnije ide za delove.Neznam u jos u kakvom je stanju samo su mi rekli da ce da mi ga doteraju. Ako bude DAKAR skinucu tu prednju viljusku i flenu i staviti na moga da bude pravi DAKAR!!!

Bori¹a

Original Akrapi su mnogo skupi, pogotovo dupli....
Ma sta komsija bre skini to prodaj i kupi Robertove vidis da su popularni covek je krajnje korektan, ako ikad budem imao motor prva investicija ce biti OPEN EXHAUST

djordjeadz

Znam da su skupi al cemo se potrudimo da napravim ove da sklonim blokade i ovo crnilo. Nisam lud da kupim auspuhe AKRAP nemam ja brate motor od 30000 evra nego od 4000 .Necu da imam motor brate kojem su auspusi skuplji od njega celog!!!

UFF

druze nije to nikakava blokada pogledaj malo ispod motora
imas jednu granu koja se zavrsava sa dva topa
ali grana samo u jedan ulazi pa su morali da suze rupu na levom loncu i da ga spoje sa desnim da bi dobili isti protok na oba

Bori¹a

Pa zato das 350-400e za duple Robertove, znaci to bi ti bio pun pogodak, pa prodjes kroz Cacak i pobacas kerove i macke na drvece/zgrade kao Lazic na KLEu
A sta mislis da napravis/kupis da bude sa jednim loncem, da dve cevi idu u jednu i na kraju topcina neka ogromna

djordjeadz

A sta ce da bude ako mu skinem taj cep oce li da mu fali sta !!!!!!!!!


Bori¹a

Ne moze da mu fali nista, moze samo da puca kad pustis gas
A i ruzni su, lepsi su oni okrugli, pa hexagonal, trioval...

djordjeadz

Pa ja znam da nemoze da mu fali nista . Da samo moze da se promeni zvuk kada se skine ta blokada!!! A sto se tice pucanja i sada mi puca samo sto me nervira sto puca na desni a treba i na levi al nemoze zbog te bolokade!!! Moracu to da sredim!!!!

Bori¹a

Sredi sredi, u prolece me ocekuj u gostima hahah

djordjeadz

Navrati ostalo mi je jos neki lezaj sa rolnicama za frjalauf da narucim iz autogaranta, akulumator i iz louisa da narucim DID Lanac i lancanike. I onda je spreman za 4 sezone kod mene.

Bori¹a

Dolazim sa Borkom jedan dan, da ga lozis malo da mi kupi mopeeeeed ;D
Mislim da bi se bolje cuo ako bi auspuh isao 2u1 nego 2u2
Moje misljenje, nisam siguran

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

djordjeadz

Pa da nastavim posto sam potpuno bio zaboravio ovu temu ! Stigla i druga posiljka delova i orginalno BMW ulje za motor bendix sa rolnicama dihtunzi gumice za filter od ulja i filter od ulja !! Evo i slika!!!