Glavni meni

Manijaci Juniori

Započeo Kengur, 21 Oktobar, 2011, 01:54

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: zVuk poslato 24 April, 2012, 18:02
Citat: UFF poslato 24 April, 2012, 17:40
Pa u cemu je onda razlika izmedju te jakne i na primer fajerke?
obe stite od vetra i samo od vetra


fajerka ne stiti od vetra.....

mozda tvoja ne stiti
sledeci put kupi original :D

zVuk

uffe brate, obuci fajerku, sedi na motor i provozaj se, a onda obuci bilo koju moto jaknu, sedi na motor i provozaj se........pa reci ima li razlike.... ;)
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

jedina razlika je ako ima ce protektore i to na pravom mestu koji se nece pomeriti pri padu
ostalo je sve qrac iz luisa za 20eur

zVuk

to sto kazes za protektore je u redu, nego poenta je da kroz original fajerku prolazi vetar provereno.......

mis'im ne oseti se to u voznji toliko, nego kad se vratis s voznje i opustis se, tek onda osetis hladnocu u kostima....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

AndreyRR

e tada legnes u kadu sa toplom vodom i uzivas pola sata sat  ;D ;D

Gašpar

Citat: davidoff poslato 24 April, 2012, 17:44
Veljo jel ovaj FZ1S zavrsio kod Ervina?


To je Ervinova  ;)

davidoff

We won't forget you Marco....


YoYa

Gas,gas :P 8)

[attachment deleted by admin]

iva749

Fenix..bez suvisnih komentara. :P

Kengur

 :)

[attachment deleted by admin]

Jefta

:)

[attachment deleted by admin]

zemunboy

Sam je trazio majke mi  ;D

[attachment deleted by admin]

Aussweis

Nisu hteli da siðu sa motora posle pola sata bleje.. ni pretnje baba rogom, policijom itd. nisu uspele

[attachment deleted by admin]
Sve ima cenu ili čast!

Aussweis

Ka¾e da je to njen duks i da joj je taman! 3 ipo godine a veæ se namazala za otimanje  [rofl]

[attachment deleted by admin]
Sve ima cenu ili čast!

Kengur

Kako njen?
Valjda je Gaspar musko.... :)

Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

iggy


bora63

Hmmmmm ajde da osvezimo temu sa jednom zimskom prvojanuarskom fotkicom....... [djavo]
Dan posle ili ti prvi posle doceka i "prezderavanja sa slatkisima"..... "jbg Deda Mrazic radio pa ..... [neampojma]
Sunce koje danas bese ne bi lose mada imade dosta ostre zubice ali eto,improvizacije malo u vidu ski kombinezoncica,rukavica,kape ispod i ovako velike kacige....... dobro dodjose i malu shmizlicu zastitise kolko tolko. Na moju veliku radost predlog koji izneh za voznjicu bese tako prihvacen da sve i da sam hteo da odustanem,nebih mogao  [neampojma] .
Predlog mozda i bese brzoplet ali spremanje je bilo jos brze i veselije !!! Sta reci,krugic do Dunava,mala voznjica kroz ulice pracena zacudjenim pogledima :o ....bese pun pogodak .
Osmeh od uva do uva i srce prepuno......... sto njoj sto meni.
Na pitanja da li joj je hladno,da li bi da se vratimo kuci ..... odgovori su biila tako odrecni da vam to nemogu objasniti. Pa tako se nije radovala voznjici ni u Maju prosle godine! [nono]
Sve u svemu danasnja voznjica bese pun pogodak   [yahoo]  a planovi i molbe za sledecu se uveliko planiraju  [zvizdi]  [zvizdi]

[attachment deleted by admin]

panco

moj zamenik...;)

[attachment deleted by admin]

zemunboy