Glavni meni

TT Isle Of Man - celicna 00

Započeo WOLVERINE, 20 Oktobar, 2011, 15:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Emil vozi, i pobeðuje kod nas od kad postoji klasik klasa  ;)

Sasa_Nis

Nikad nije imao punu sezonu, nikad nije vozio Kraljevo, a u pravu si , od pocetka odveze po neku trku u sezoni.

Gašpar

Vr¹ac je vozio svaki do sada, mo¾da je samo jedan propustio. Vozio je par Bataja.
U Kraljevu se klasik vozi tek da se ka¾e kako se vozi. Uvek najmanje motora, najmanja zaintresovanost, ... Nemam pojma za¹to.

Sasa_Nis

Emilu je Kraljevo stvarno daleko mada mu ni druge staze kod nas nisu nnogo blize. Nekad je vozena spoljna staza 5400m. i ona je za to vreme bila prebrza i nedovoljno bezbedna. Mali krug koji sada voze je pak suvise spor i takmicari ga ne vole jer i pored toga nije mnogo bezbedan. Vise bi odgovarao kartingu a kada smo vozili veliku stazu bas tu (na maloj stazi) je trenirao tada mali Milos Pavlovic, sa profesionalnim italijanskim karting timom. Verujem da Emil zna da njegovom 1200 i nesto suzukiju sadasnje Kraljevo ne bi odgovaralo.

Mad Max

Citat: Sasa_Nis poslato 29 Decembar, 2012, 18:19
Mali krug koji sada voze je pak suvise spor i takmicari ga ne vole jer i pored toga nije mnogo bezbedan.
ne bih se slozio stobom da je suvise spor, (jeste ako poredis veliki krug) mali krug trazi maximalnu preciznost i trajnost, nema mesta greskama, jer izleces i gubis xxx pozicija, a da je rizicno, to je suvisno komentarisat, ili vozis ili ne   
Brzi od smrti, Jaci od bola

Sasa_Nis

Da, poredio sam veliki i mali krug. A bezbednost: Na velikom krugu za malo vise od gonu dana gine 4 trkaca, Misa iz Arandjelovca, Seki iz Beograda, prvak Bugarske u superbajku, i Gosa u klasi hobi (autom).  Na malom krugu ove godine vise padova uz nekoliko povreda od cega jedna ... MSS nije produzio licencu maloj stazi za sledecu sezonu.

Mad Max

Beranovac se moze poredit sa Isle of Man, ovde kod nas. Sve ostalo je manje-vise bezbedno, lose jeste, ali meni se svidja, samim dolaskom na Beranovac, Adrenalin radi, istovremeno su strah i uzbudjenje prisutni.
Brzi od smrti, Jaci od bola

WOLVERINE

Citat: Mad Max poslato 29 Decembar, 2012, 22:33
Beranovac se moze poredit sa Isle of Man, ovde kod nas. Sve ostalo je manje-vise bezbedno, lose jeste, ali meni se svidja, samim dolaskom na Beranovac, Adrenalin radi, istovremeno su strah i uzbudjenje prisutni.


Mislim da se ISLE OF MAN......... [nono] [nono] [nono].. NEMA POREDJENJA..... [ludak] [ludak].....  malo je ...  :drka:  porediti ga sa bilo cime a pogotovo ne sa necim kod nas....  Jbg mi nemomo puteve kako treba..... [doh] [doh] [doh]

Mad Max

ne znam dal smo se razumeli, ali Beranovac je jedini trenutno ludacki i koji privlaci ludake (previse Adrenalina u krvi), zeljne izazova da voze, kao sto su Krizevci u HR, koje vrlo ozbiljno razmisljam da vozim, samo da dokazem sam sebi da mogu
Brzi od smrti, Jaci od bola

WOLVERINE

#89

U tom smislu da....... ali Beranovac je daleko od kvalitetne podloge za voznju a pogotovo motorcikla.......

Ja na TT isle of Man........  gledam na ovaj nacin.... ustvari sve je u ovom klipu........ tako da mi je tesko poreditiga sa bilo cime..... [neampojma] [neampojma]


Citat: WOLVERINE poslato 27 Decembar, 2012, 21:54
Full throttle - TT Isle of Man (IOMTT) Road Racing




Hohštapler

Skidam sad torrent "TT closer to the edge" (2011), nisam gledao...

http://www.imdb.com/title/tt1698010/
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

x3mer89

Evo ako se nekome ne skida, ima na Filmoviziji... nije los, zanimliv je. Ja sam ga gledao cim je izasao ali bez prevoda i nista nisam pohvatao... Guy Martin ima neki ludjacki naglasak i cudno prica :)

http://www.filmovizija.com/strani-film/tt3d-closer-to-the-edge-2011-video_67fa6b30e.html
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Hohštapler

Da, da... nemoguæe je razumeti ga.
Ja engleski, neskromno, mogu da ka¾e da znam vi¹e nego dobro, uèio sam gao od prve godine, paralelno sa maternjim, radio sam i kao prevodilac, al sam se ba¹ namuèio da ga razumem!
Skinuo sam engleski subtitles, to mi je na kraju olak¹alo stvar! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Martin i ne prica engleski...koliko vremena provodi na Manu, poceo je da zavrce.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Hohštapler

#96
i ja isto! :-D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.