Glavni meni

TT Isle Of Man - celicna 00

Započeo WOLVERINE, 20 Oktobar, 2011, 15:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Lazic


doktor

Citat: revolution poslato 26 Oktobar, 2012, 19:50
Ja sam se zajebavao jedne godine...nesto sam isao do Engleske pa svratio do Isle of mana u muzej motorcikala.....ko god motorom ode na TT Isle of man, treba uz prezime da doda TT...kao ono Hadzi...i to je vrsta hodocasca.

Odlazak tamo sam i ja nazvao bikerskim hodocascem...ali ne zbog toga sto je daleko...idu ljudi mnogo dalje, nego sto je procedura da odes motorom na TT toliko zajebana, da moras trajekt i smestaj da rezervises godinu dana unapred. Posle toga ti ne vredi...koliko god da zelis ili imas kesha.
Bikers work is never done!

Lazic

A da ode¹ turistièki kad nije TT...? Ne¹to ne volim gu¾vu...:D

doktor

Verovatno nije frka...mada su nekakve trke citavo leto...skoro svaki vikend. A da ides cisto turisticki, ima mnogo zanimljivijih (jeftinijih) mesta.
Bikers work is never done!

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam bio te zime...mene je generalno jako zanimao taj muzej....zimi nije guzva, a kazu da za vreme TTa nema sanse da se udje. Ovako , ja sam se skoro sam setao jedno sest sati po muzeju....par puta mi je prilazio kustos i pitao da li treba nesto da mi pojasni.....a onda gledajuci u moje razgoracene oci, shvatio da nema potrebe....pa jebote , na jednom mestu sve sto je ikada vredno napravljeno u moto industriji.....mislim da ne nedostaje nista sto iole vredi....neki komadi su jedinstveni.....posle sam cuo da je deo muzeja izgoreo i da je kompletna kolekcija koja je izgorela nanovo restaurirana.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

doktor

Medju posetiocima sam video gomilu motora za koje sam verovao da nema sanse da ih vidim bilo gde drugo osim u nekom muzeju...neke i u po nekoliko primeraka.
Bikers work is never done!

Dzonsi

Koliko km ima ukupno do  mana? ®ivo me interesuje :)
Burn the rubber not your soul!


Dzonsi

Jaoooo da mi je otici na TT pff ... Ali bas se treba potkovati finansijski da bi se uputio
Burn the rubber not your soul!


doktor

Mi smo isli na najjeftiniju varijantu koju smo mogli da napravimo i nakupilo se mnogo.
Avionom do Londona, pa odatle motorima na turu do IOM i nazad 9 dana, ali okolo-naokolo da se obidje sto vise.
Trajekt 92 GBP u jednom pravcu, 184 GBP povratna.
Kamp za 4 noci (ali mora da se plati 5) 45 GBP.
Ulaznice smo platili samo jednom 3 GBP, porta od neke crkve na Braddan Bridge-u. Bilo bas dobro mesto za gledanje. Na Grand Stand-glavnu tribinu smo upali "na budalu", a inace je ulaz 20 GBP.
Pivo je obicno oko 3,7 GBP, ali ponegde na Manu ima neko njihovo i to TT Edition oko 3 GBP.
Bikers work is never done!

Dzonsi

Pa i ja kontam da nije neki fazon voziti motor autoputem 2500 km smorio bi se ziv bez krivina...
Burn the rubber not your soul!


mareskin

Citat: CBRR1 poslato 30 Oktobar, 2012, 01:40
How to out run a helicopter on a GSXR 1000 Superbike by Guy Martin

LJudi, koji je ovo težak trip!!! Svaki klip koji pogledam me oduševi.

Kakva koncentracija i jaja trebaju za ovo?
Razumem da se neko iživi nekoliko krivina na maks brzini, pa se umori. A oni ovde leteeee. A šetaju im zadnje gume samo tako.


Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Svaki put kad gledam, èini mi se, nemoguæe... :o Deliæ sekunde nepa¾nje i nema te... :o

A da, tebaju ti muda do kolena... :P

mareskin

Citat: Laziæ poslato 30 Oktobar, 2012, 09:48
Svaki put kad gledam, èini mi se, nemoguæe... :o Deliæ sekunde nepa¾nje i nema te... :o

A da, tebaju ti muda do kolena... :P

Samo da se ne upletu u lanac :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

WOLVERINE

Ja lepo kazem da se ovi na GP igraju zmurke...

doktor

Na TT-u prvih 10-ak imaju prosek nesto preko 200km/h, a u Moto GP-u mislim da ni na jednoj trci nije preko 170km/h.
Bikers work is never done!