Glavni meni

konkurs

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 20 Oktobar, 2011, 11:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Evo usled pokazivanja snage u virtuelnom svetu (nema je u stvarnom) moj vrli lepi oglas o kupovini Stroma za 3000 evara je zakljucana pa resih da otvorim konkurs...
Dakle pravimo konkurs za najjeftinijeg stroma 650 u Srbiji....pobednik ce imati cast da bude otkupljen od strane moje malenkosti. Usled pada standarda i upone moci stanovnistva, a kako se ne bi javljali neozbiljni ponudjaci sa 3500 evra cenama i vise, postavicemo kao najvisu cenu u konkursu 3000 evra.
Mole se svi ponudjaci,naravno samo ozbiljni, da prijavom na konkurs ucestvuju u nagradnoj igri svoga zivota: "Bez oglasa ce prodati motor za KESH i nece ih niko smarati na telefon". Utesna nagrada je pivo u semaforu, za dva ponudjaca koja budu najbliza najnizoj ponudi.
Hvala.

p.s.
Molim admine da ne ufuju po konkursu ma koliko ih to nerviralo. :P :P :P
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Nemam nista da ponudim, ali pratim desaVanja.... :)))
Ride It Like You Stole It

Lazic

A jel mogu neadmini da ufuju...?

jevta

Da je mudrosti pa da svi oma stave realnu cenu ne bi bilo oglasa za prodaju uop¹te.Nego lepo oglas kuujem i zna se cena ,a ne kolko kome treba para pa prodaje motor.

Kengur

Znam ja jednog kojeg mozes da dobijes za 3000 ali sa celavim gumama, sa starim akumulatorom, sa fabrickim vizirom, bez kres barova, bez nosaca bocnih kofera, bez top case-a, bez otvorenog izduva, bez 12v uticnice i sa potrosenim plocicama pa ti posle daj jos 500e za sve to ali bar ti je servis uradjen... :) ;)

zemunboy

Citat: Kengur poslato 20 Oktobar, 2011, 13:30
Znam ja jednog kojeg mozes da dobijes za 3000 ali sa celavim gumama, sa starim akumulatorom, sa fabrickim vizirom, bez kres barova, bez nosaca bocnih kofera, bez top case-a, bez otvorenog izduva, bez 12v uticnice i sa potrosenim plocicama pa ti posle daj jos 500e za sve to ali bar ti je servis uradjen... :) ;)
Ma i servis mu skinite, vratite staro ulje, filter....

despic

ne zaboravite kociono ulje...
klasican divljak

despic

jao znam ja jednog sto prodaje stroma!
klasican divljak

WOLVERINE


  Ima jedan na Vidikovcu se prodaje... :D :D :D :D :D [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

easy

occupy moto oglasi :D

WOLVERINE


  Ko li nam je udario minuse?  [neampojma]    Verovatno neki  [gej]   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

 Evo zverko jedan plusic, da te ne autobanuju ovi admini  [nono] [nono] [nono]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Voleo bih da tog trenutka kad pazaris nekog stroma, da se napravi jedno lepo poredjenje... Samo da ispadnes korektan i da ga slikas u kupljenom stanju, i da se stavi na papir na koliko ce izaci para i zasto je recimo to bila bolja kupovina od UFFog stroma...

Samo da budes korektan i da iskreno kazes stanje motora, i naravno cenu...

Zivo me zanima koja ce razlika u kinti biti... Moj osecaj je da ce sve ovo "ciganisanje" ovih mesec dva izadji na max 100/150e...


Srecna kupovina.  [cheers]

R power

Novi sam na forumu i ne bi nesto da pametujem,ali vec dugo pratim forum kao gost,i kolio sam primetio clan uff,preterano velca njegove motore,i ako zameni kocijonu tecnost misli da mu je duplirao cenu...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: R power poslato 21 Oktobar, 2011, 20:14
Novi sam na forumu i ne bi nesto da pametujem,ali vec dugo pratim forum kao gost,i kolio sam primetio clan uff,preterano velca njegove motore,i ako zameni kocijonu tecnost misli da mu je duplirao cenu...
Dakle i ti si to primetio  [clapp] [clapp]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

R power

Da,cak mislim da je bolje da je ofarbao motor(pre jedno mesec dana sam u gradu zagledao njegovog stroma i ima uzasne curotine po oklopima)nego sto caci svakojake dzidza bidze po motoru...

zmiya

Ja mislim da ti proveri¹ svoj komp,ili ga Lepi Miæa zloupotrebljava ili si ti on..

ЯЭВОЛУТИОН

R power iliti Lepi Mica   
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

R power


zmiya

Ne zna¹ ko je Lepi Miæa? Znaèi ne prati¹ forum..Evo ti jedan banèiæ..