Glavni meni

Vojna i takticka oprema

Započeo SrpskiDzedaj011, 19 Oktobar, 2011, 17:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

U sport visionu u bulevaru. Bile su 15000, sad su 13500. Mislim da ih nema u Uscu, samo one plice. Inace ta u bulevaru uvek ima cini mi se veci izbor od drugih sport visiona. Posto sam gledao i neke zimske nike i tu su imali sve boje

Taraba

#401
Takve u adidas outletu na bogosloviji ~11000din.
Gledao ja kad sam jurio patike pre dve tri nedelje.

Citat: perlx poslato 10 Decembar, 2012, 23:45
Citat: Ivan1979 poslato 02 Decembar, 2012, 18:54
Citat: Taraba poslato 02 Decembar, 2012, 13:18
Ja sam hteo da uzmem ove - http://www.albo.biz/sr-rs/Zastitna-obuca-PANDA/Top-Classic/Taurus-79570-S3-SRC
Ali je bilo cimanje jer su samo veleprodaja a po onim maloprodajama koje su navedene na sajtu nema ništa.

Plazma se ponudio da uzmem preko njegove firme jer je već sarađivao sa njima, ali je to značilo da uzmem slobodan dan da bi otišao po jebene patike.
Na kraju popizdeo i dao 7500 din za ovo
http://image.ceneo.pl/data/products/15629064/i-grisport-buty-10242v21-black.jpg

Iste te uzeo za 6800, i do OO su udobne i lagane.  [cheers]
A neki sajt, adresa, ne samo google maps ?
Kakvi su utisci posle nekog vremena nosenja ?

Noge tople i u letrnjim čarapama.
Ne znoje se noge, ne žuljaju nigde.

http://i.imgur.com/6TKMy.jpg


Ko se seća, prošle godine sam između Guče i Čačka napravio lowside, motor mi padne na nogu i klizamo nekih 10ak metara do bankine.
Sve vreme je motor ležao na patici - upravo Grisport, samo drugi model.
Na kraju slajda sam sjebao samo pertle, a patici, osim par ogrebotina, ništa.
Prošle su moj test.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

Citat: Kanarinac poslato 11 Decembar, 2012, 01:30
U sport visionu u bulevaru. Bile su 15000, sad su 13500. Mislim da ih nema u Uscu, samo one plice. Inace ta u bulevaru uvek ima cini mi se veci izbor od drugih sport visiona. Posto sam gledao i neke zimske nike i tu su imali sve boje

[cheers] [cheers]
Moram obnovim obucu. Moje Get a grip su konacno propustile.....posle 12 godina.....
Smrt SVIMA!!!!

Gašpar

Meni ovo veæ druga zima u Grisport cipelama. Savr¹ene su  :D

Taraba

Moje su trajale dve godine i leti i zimi i na asfaltu i na off roadu.
Na kraju nisu pukle nego su jednostavno izgledale prebijeno.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

2000 sam kupio get a  grip. Prosle su boga oca po kojekakvim govnima od terena, kise blata snegove, koristene na motoru cak i za offroad..... Jos uvek su cele, ali su pocele konacno da pustaju vodu... Jbg sad mi je bitno da mi noge budu suve.
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

WOLVERINE



  Savrsena sprava za svakodnevnu upotrebu... ja ga imam vec 6g.... kupio sam ga u Kanadi... inace je firma KA-BAR  [thumb_up] [thumb_up] a model CLASSIK COMBAT TANTO  [thumb_up] [thumb_up] kostao oko 99 dolara.. [neampojma] [neampojma] . od vrhunskog ne rdjajuceg celika sa multipozisn fotrolom i kremenom za paljenje vatre, koji sam potrosio za 10 dana igrajuci se.... :D :D :D


Che


prpa_zr

Citat: WOLVERINE poslato 11 Decembar, 2012, 12:33


  Savrsena sprava za svakodnevnu upotrebu... ja ga imam vec 6g.... kupio sam ga u Kanadi... inace je firma KA-BAR  [thumb_up] [thumb_up] a model CLASSIK COMBAT TANTO  [thumb_up] [thumb_up] kostao oko 99 dolara.. [neampojma] [neampojma] . od vrhunskog ne rdjajuceg celika sa multipozisn fotrolom i kremenom za paljenje vatre, koji sam potrosio za 10 dana igrajuci se.... :D :D :D



savr¹en

prpa_zr


inaèe.. Rusija je puna japanskih katana iz II svetskog rata.. veliki broj zarobljenih oficira

ako imate nekoga u Rusiji postoji  realna ¹ansa da naðe neku pristojnu

sibin

moj malisa, nabavljen u usa za nekih 38usd


Aussweis

Od burazera pa¹enog doneo iz Amerike èizme Magnum stealth 2.. Vrhunske èizme, gazio sam i stajao u 10cm vode namerno, ne pu¹ta ni¹ta, èuo sam da ih imaju u Army shopu..
No¾ ne smem da meæem na forum, da me ne prozivaju posle  [rofl]
Sve ima cenu ili čast!

mikelandjelo

E do jaja, pokrenuo je neko pitanje Magnum-a.
Evo vec sedmu godinu nosim Stealth wide model, i sad bih da ih menjam, jer imam priliku.
Gledao sam malo modele, zapao mi za oko Spider 8.1 urban i Stelth force 8.0.
Ima li ih neko, kakva su iskustva?
Ili moze neka preporuka za druge...

UFF


mikelandjelo

Zaboravih da kazem da za te tvoje neam pare, al bih ih rado posedovao...
EDIT:
Uffe, koliko si platio 5.11? Sad bas listam temu i nisam nasao cenu. Jel su oko 200e, ako se dobro secam?

UFF

jesu kod nas
a ja kupio ovde :)

http://www.lapolicegear.com/5tahrtwabobl.html

ako imas nekog da ti ih donese izadju te 60eur :D

mikelandjelo

Au sunac ti... neam nikog. Al' hvala na info, ko zna mozda izleti neko.....nadam se... :D

Hohštapler

Jbm ti lebac, mi ko da smo najbogatija dr¾ava na svetu, kod nas je sve bar 3-4 puta skuplje!  [veryangry]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.