Glavni meni

Ukrasne kapice ventila tockova, sa logom

Započeo kawasaki zr 500 a, 18 Oktobar, 2011, 15:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

easy

kad ti neko marne ovakve kapice u stvari ti cini uslugu :)

UFF

nije samo cajger
skinuli mi i neku fency ciradu... ili je odneo vetar

A usluga se zove kad ti oteraju kantasaki ili trafiku na plin pa onda mozda konacno kupis pravi motor

easy


UFF


Tamanitu


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

easy


RoaD GunneR


Tamanitu

Ovo me podseti na moje koje sam kupio u Grckoj pre par godina, a nikada ih nisam montirao jer mi je bilo zao da mi maznu... Ako se secam dobro, bilo je oko 4-8e tada komplet

kawasaki zr 500 a

Pozdrav,
posto je proslo dosta vremena, a neki ljudi koji su porucili kapice se nisu ni javili ili su se javili ali nisu dosli po iste onda iste oglasavam u slobodnu prodaju jer ako njima nisu potrebne posle 15 dana od prvog obavestavanja da su iste stigle a to je bilo 28.10. onda ni meni sigurno ne trebaju.

Molio bih ljude koji su zainteresovani za sledece kapice da mi se javljaju samo preko p.m. znaci ne sms-om da vih kupovina bila postena u smislu ko prvi do kapica njemu i kapice.

ostaju sledece kapice

kawasaki
piaggio
yanaha
bmw
smile
play boy
peugeot

Pozdrav

Dejan


ЯЭВОЛУТИОН

A ja sam ti lepo govorio da ne verujes tim likovima sa buljoljub foruma...eto ti sad
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

kawasaki zr 500 a

Citat: revolution poslato 10 Novembar, 2011, 20:18
A ja sam ti lepo govorio da ne verujes tim likovima sa buljoljub foruma...eto ti sad

ne bih da pominjem nikove ali ima medju istim tim koji su porucili a nisu se javili i motomanijaka, tako da ne bih vise na ovu temu...jer nikove nisam pominjao ni na drugim forumima...

:)

Hvala

ЯЭВОЛУТИОН

P alosa ti roba...da si stampao i valjao majce Marco Simoncelli otkino bi se od kesha...ovako...mozda da probas sa kapicama sa brojem 58.....ili 46 za rossijevce....dodjes mi 3 posto od profita za ideju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Black Adder



YoYa

jel postoje kapice u crnoj boji posto ne vidim sliku u prvom postu,,kokretno me zanima za \yamahu,,??
ventil mi je crn pa mi ruzno da stavljam sivu kapicu..

UFF


YoYa

Citat: UFF poslato 13 Novembar, 2011, 19:46
Evo ja cu da ti odgovorim


[nono]

smor,,,onda cu ja taj Yamahin sto ti je ostao,,
kupim crni marker i eto mi crne kapice   ;D
samo reci gde da se nadjemo..???

kawasaki zr 500 a

ostaju sledece kapice

smile

play boy


Pozdrav

Dejan