Glavni meni

Informacije za sezonu 2012

Započeo Gašpar, 17 Oktobar, 2011, 17:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic

Lorenzo Zanetti pre¹ao u SBK u ekipu Pata Racing Team

3006

#61
©tefan Bradl æe nositi br.6, po¹to je 65 povuèen u èast Kapirosija  [ludak]
Doviciozo polomio kjuènu kost na kros treningu. Operisan, propustiæe testiranje u Sepangu.
Hejden takoðe povreðen.
Èeka se novi Dukati, najverovatnije pod imenom GPZero.
Hulian Simon, mo¾da, sledeæe sezone vozi za BQR na FTR ¹asiji.
®il Kluzel ide u supersport, u ekipu the WTR Ten10 Racing Team. Voziæe zx-6r.

I, da, Horhe Lorenco pola¾e za A. Za sada polo¾io testove..  [dunce]  [rofl]
Edit: ka¾u da ga jebe poligon...

Ga¹o, mogao bi da promeni¹ ime ove teme, pa da nastavimo da ubacujemo informacije. Da ne bude transferi.

Kengur


Gašpar

Citat: 3006 poslato 09 Januar, 2012, 16:42
Èeka se novi Dukati, najverovatnije pod imenom GPZero.


Posle kazu kako se Kawa povukla iz GP-a  ;D ;D ;D

Radanovic

Zna li neko gdje æe Noriyuki Haga ?

3006

Haga izgleda u peMziju, za sada tako deluje... Novo ni¹ta.

Nego, Hektora Barberu zaustavila policija i naduvao 0,60. Vozio Vektru.  8)
Izvinjavao se timu, sponzorima, fanovima, bla bla... Kralj

Radanovic

Nova ekipa u WSBK , Grillini BMW . Vozice Mark Aitchison

3006

Citat: Gaspar poslato 09 Januar, 2012, 16:51
Citat: 3006 poslato 09 Januar, 2012, 16:42
Èeka se novi Dukati, najverovatnije pod imenom GPZero.


Posle kazu kako se Kawa povukla iz GP-a  ;D ;D ;D
Trebao je da bude GP13, ali zentaju od malera...
Inaèe, u Madoni di Kampiljo bio Wrooom, a nije predstavljen novi Dukac.
Preciozi ka¾e da cemo ga videti na testu u Sepangu.
Rosijeva prièa standardna, te sezona bila specifièna, te naredne oèekuju napredak, te da bi voleo da osvoji titulu sa Dukatijem, itd... Ustvari, daje signale da bi da potpi¹e ugovor na jo¹ dve godine, jer krajem 2012. istièu ugovori njemu, Lorencu, Stoneru, mislim i Pedrosi, pa zenta za mesto. Plus, njemu treba prostor da bude prvi vozaè, tj da timski nema isti motor, a razoèarenje u Dukatiju je ogromno, plus veliki pritisak javnosti... Ne pamtim da je doktor bio u ovakvoj situaciji. Kad je oti¹ao iz Jamahe imao je gde i dobio je slobodu da, maltene, sam odredi cifru, a sada je jebena situacija... Jer Rosi da vozi za nekog privatnika u 2013, nema ¹anse.

Gašpar

Na zalost, ako ove sezone nista ne uradi, moje je misljenje da mu je najpametnije da se povuce, da ne bi prosao kao Sumaher.

Kengur

Ne verujem da bi se on povukao... I pored lose sezone, previse publike dovlaci... Mislim da bi vrsili pritisak ''odozgo'' da ostane... Velike su bre to pare...

3006

Ma za njega æe uvek da bude mesta negde, dok ne re¹i da sam ode. Problem je ¹to on neæe da vozi bilo gde i ne po uslovima koji njemu ne odgovaraju. Mo¾e mu se, za njega se sponzori lepe ko muve na  [govance], a to je danas najte¾e naæi. Mislim da je realno da vozi do kraja 2014 i onda da batali. A titulu mo¾e da uzme za to vreme.

Gašpar

Realno, on i kao menadzer moze da dovuce sponzore.
Neko moje misljenje je da ce osnovati svoj klub kada ode u penziju.

3006

Sigurno. Veæ je bilo prièe da planira da uðe u Moto 2, èak i dok je aktivan kao vozaè, a tim bi trebalo da mu vodi ¾ena, pardon, drugar Uèio.

Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl]

Kakve on kontakte ima, ne bi me cudilo da bude konkurentan fabrickim timovima (za MotoGP pricam), nesto poput Sicovog motora kod Gresinija.

Kengur

Gaso ti imas kontakte preko fb i tw, zovi coveka pitaj jel mu treba vozac... hahahahahhahaha

Gašpar

Evo ti ga pitaj  ;D

https://twitter.com/#!/ValeYellow46

Ali posto 3006 kaze da ce Uccio biti glavni, mozda bolje njega da pitas?  :D

https://twitter.com/#!/UccioYellow46

ЯЭВОЛУТИОН

Rossi i ima dobre kontakte ali u pogresnoj firmi.....One u hondi je jos onomad napusio, sa yamahom nije bas u najboljim odnosima trenutno, odveo im menadzera tima....od  Ducatia ...sta moze da dobije sto mu vec nisu dali....Vale je treba da se povuce posle SICove pogibije i niko mu ne bi zamerio....ovako mislim da nece slavno proci....nije to onaj Rossi koga pamtim, nema tu agresivnost, nema odsustva kalkulacije....sad vozi ko Placljivko....dobro , ali ne dovoljno dobro za prvo mesto....o predhodno pomenuti je dokazao da se i tako titula moze osvojiti.....J.A.D.N.O.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Pozdravio vas Lorenzo sa staze Buddh International Circuit u Indiji  ;D

Ova staza ce uci u kalendar 2013. godine, a najverovatnije ce zauzeti mesto  Estoril, Catalunya ili Jerezu.

3006

Dorna jednako govna. ©to je veæa kriza to im vi¹e treba. Hoæe li jednom da napune d¾epove, pa da gledamo trke na miru. Sve tri staze su legendarne, koju god da izbace ne sviða mi se. Ubacuju i treæu trku u USA, a veæ par godina se najavljuje kako su u problemima Saksonring i Brno, kako ne mogu da finansiraju, bla bla. Ne daju dovoljno, tj. oni drugi daju vi¹e. Upropastiæe ¹ampionat. Gamad.

ЯЭВОЛУТИОН

Pa jos koju godinu ima da izbace jos neku evropsku trku i ubace Moskvu...os da se kladis po 20 evri
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11