Glavni meni

V STROM L0 - PRODAJEM ILI MENJAM

Započeo Dentas, 13 Oktobar, 2011, 11:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Ups

moja greska mislio sam da je hiljadarka - dobro je sto je 650 ima jedan momak sa foruma koji je zainteresovan za njega i ako i prodavac voli da se cenka sreci nema kraja

Dentas nisi napisao koje je godiste motor

dzimika

pise lepo sve samo ne citas lepo
2010 :D

Kanarinac

Ne razume se covek u japance, razumi ga :D

UFF


Dentas


UFF

uvek sam mrzeo te fore K7 K9 ovo ono umesto lepo da kazu godiste

Dentas

Citat: UFF poslato 13 Oktobar, 2011, 22:11
Ups

moja greska mislio sam da je hiljadarka - dobro je sto je 650 ima jedan momak sa foruma koji je zainteresovan za njega i ako i prodavac voli da se cenka sreci nema kraja

Dentas nisi napisao koje je godiste motor
Daj momku info za motor, pa da jedemo taj rostilj (mislim meso sa rostilja) dok ima lepog vremena [cheers] [cheers] [cheers]

Dentas

Ima li neko neki predlog za zamenu?

Nesto ste se ucutali? [nono]

Bori¹a


MILJAN

ebale vas nule i obele¾ja.. :D mada si trebao da stavi¹ dl650 k10  :D :D
Lep motor....kao lutkica... Sreæno sa prodajom.... 900 cc bi ti legao ali mislim da je Varadero za to ¹to ti ta¾i¹..
Cave ab homine unius libri

Dentas

Citat: MILJAN poslato 15 Oktobar, 2011, 00:45
ebale vas nule i obele¾ja.. :D mada si trebao da stavi¹ dl650 k10  :D :D
Lep motor....kao lutkica... Sreæno sa prodajom.... 900 cc bi ti legao ali mislim da je Varadero za to ¹to ti ta¾i¹..
Hvala, za motor...a, moze i Varadero...nisam gadljiv [balavi] [balavi]

Gašpar

Citat: UFF poslato 13 Oktobar, 2011, 23:00
uvek sam mrzeo te fore K7 K9 ovo ono umesto lepo da kazu godiste

Nisu to fore, to je oznaka ;)

I meni isto tako idu na onu stvar oznake kod BMW-a - e46, e32, e39, e 90.. I nikada ih necu ukapirati, jer se daju bez ikakvog redosleda. Nesto slicno numerisanju novobeogradskih blokova.

Inace dentas, lep ti motorcek  [thumb_up]

orlovi

Mozda nije za ovu temu ali me interesuje ko je radio sediste i kako doci do njega.Hvala unapred na pomoci.

Dentas

Hajde momci na vidiku mi je dobar bajk.... nadjite kupca za moj i eto srece oboma [cheers] [cheers] [cheers]
Citat: orlovi poslato 15 Oktobar, 2011, 18:50
Mozda nije za ovu temu ali me interesuje ko je radio sediste i kako doci do njega.Hvala unapred na pomoci.
0601323938 Boban iz Zemuna

DUKE Vuk

Mnogo lep, kvalitetan, udoban i pouzdan motor.
Sve na njemu je perfektno, jedino...... nekako motor vozimo i zbog neke, manje ili vece doze adrenelina sto iz nas moze iscediti samo neka malo ( puno) snaznija masina.
Postoji valjda neki razlog zbog koga volim i zbog koga se divno osecam kad vozim motor, nesto razlicito od onoga sto mi pruza jedan dobar auto.
Ako trazim od motora da ima sediste kao fotelja, da su mi noge ispruzene, da mi vazduh ne struji silovito po kacigi, da mi se i suvozac oseca "kao kod kuce" i da imam putnu brzinu od 120-130 km/h, onda cu ipak da za putovanje izaberam jedan dobar  dobar auto .
Ipak, ako smo resili da vozimo motocikl, moramo da pravimo nekakav kompromis sa samim sobom a pogotovo se moramo odreci maksimalnog komfora na ustrb lepe doze adrenalina. Stvar je licnog afiniteta, ali meni nista ne moze da nadoknadi onaj osecaj kad mi CBR-ka predje preko 7000 o/min, ono ubrzanje, onaj sut u d..e, onaj udarac krvi u mozak.....Pa neka malo i sediste zulja, neka sam malo i pogrbljen....trpim i uzivam  :P :P :P .
E sad ko voli miran zivot i zveranje po prirodnim lepotama dok se istovremeno vozi na motociklu, sigurno i udobno, tesko ce naci nesto bolje od ovog Stroma 650.
Druze izvini ako sam ti smorio oglas, nego gledam ovaj lepi motor pa mi dodje da naglas iznesem ovo svoje razmisljanje.

Dentas

Citat: DUKE Vuk poslato 17 Oktobar, 2011, 13:52
Mnogo lep, kvalitetan, udoban i pouzdan motor.
Sve na njemu je perfektno, jedino...... nekako motor vozimo i zbog neke, manje ili vece doze adrenelina sto iz nas moze iscediti samo neka malo ( puno) snaznija masina.
Postoji valjda neki razlog zbog koga volim i zbog koga se divno osecam kad vozim motor, nesto razlicito od onoga sto mi pruza jedan dobar auto.
Ako trazim od motora da ima sediste kao fotelja, da su mi noge ispruzene, da mi vazduh ne struji silovito po kacigi, da mi se i suvozac oseca "kao kod kuce" i da imam putnu brzinu od 120-130 km/h, onda cu ipak da za putovanje izaberam jedan dobar  dobar auto .
Ipak, ako smo resili da vozimo motocikl, moramo da pravimo nekakav kompromis sa samim sobom a pogotovo se moramo odreci maksimalnog komfora na ustrb lepe doze adrenalina. Stvar je licnog afiniteta, ali meni nista ne moze da nadoknadi onaj osecaj kad mi CBR-ka predje preko 7000 o/min, ono ubrzanje, onaj sut u d..e, onaj udarac krvi u mozak.....Pa neka malo i sediste zulja, neka sam malo i pogrbljen....trpim i uzivam  :P :P :P .
E sad ko voli miran zivot i zveranje po prirodnim lepotama dok se istovremeno vozi na motociklu, sigurno i udobno, tesko ce naci nesto bolje od ovog Stroma 650.
Druze izvini ako sam ti smorio oglas, nego gledam ovaj lepi motor pa mi dodje da naglas iznesem ovo svoje razmisljanje.
U pravu si 100 posto, ali ti za sebe...

Svi smo mi razliciti i svako od nas trazi od motora NESTO...neko voli copere i kruzere...neko file papuce i R1....neko stazu i R1....neko voli da rilja sa testerama po sumi....neko putovanje sa Goldwingom....

Svi smo razliciti, zato ima i razlicitih motora na trzistu....pa,ko sta voli -  nek izvoli...

Ipak je to tema za neko drugo mesto...

POZZ

DUKE Vuk

Tako je. Iyvini jos jednom.
Samo sam pokusao da nadjem neku manu ovako lepom motoru. [thumb_up]

MILJAN

Citat: DUKE Vuk poslato 17 Oktobar, 2011, 13:52

E sad ko voli miran zivot i zveranje po prirodnim lepotama dok se istovremeno vozi na motociklu, sigurno i udobno, tesko ce naci nesto bolje od ovog Stroma 650.

Ovo je motor za takve ljude.
Ja sam vozio R.ove, grbio se i ¾uljao..Ostario malko pa mi sve smeta...Ne bih seo na ta sranja vi¹e nikada na du¾e ture..Mo¾e samo od kafiæa do kafiæa,,, Sve du¾e je bolno i te¾ak smor...
Mlaði ljudi bolje trpe. ... ;)
Cave ab homine unius libri

Dentas

Strom je otisao, a dosla je Big Kawa ZRX 1200 R, tako da sto se tice ove teme mo¾e LOCK.
Citat: MILJAN poslato 17 Oktobar, 2011, 15:13
Citat: DUKE Vuk poslato 17 Oktobar, 2011, 13:52

E sad ko voli miran zivot i zveranje po prirodnim lepotama dok se istovremeno vozi na motociklu, sigurno i udobno, tesko ce naci nesto bolje od ovog Stroma 650.

Ovo je motor za takve ljude.
Ja sam vozio R.ove, grbio se i ¾uljao..Ostario malko pa mi sve smeta...Ne bih seo na ta sranja vi¹e nikada na du¾e ture..Mo¾e samo od kafiæa do kafiæa,,, Sve du¾e je bolno i te¾ak smor...
Mlaði ljudi bolje trpe. ... ;)

Mislim da sam sa ovom Kawom nasao neki kompromis ...da imam jaku ma¹inu(mislim na Nm, a ne na brzinu, mada je ima), sa kojom mogu da putujem u dvoje, a da se ne grbavim pod stare dane.