Glavni meni

Menjam BMW E46 za BMW E46

Započeo UFF, 11 Oktobar, 2011, 21:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

U restajlingu je comon rail dizel. Imao sam e46 2000 god. Odlican je auto, ali kao sto rekoh za sve sto trazis spremi se da se dobro izujes, pogotovo sto hoces restyle. A koza za njih polovna mislim da uopste nije jeftina

Plazma Keks

samo lenjivci i penzioneri voze automatik ;D

UFF

@kanarinac  oba su comon rail

@bambi  nisam ja penzioner nego si ti klinac

cekaj da ubijes kolima koliko sam i ja pa cu da te pitam

pogotovo kad se zaglavis na gazeli prva,kvacilo,gas,kocnica,ler,rucna,kvacilo,prva,rucna,gas,druga,kvacilo,kocnica,ler.....   [veryangry]   [samoubistvo]

Plazma Keks

#23
pa moj cale vozi od 16 godine, iz kola se nije vadio a ima 53 godine i vozi ko blesav, kad vidi krivine, poludi, smeje se ljudima koji voze sa automatskim menjacima, pogotovo kad vidi corvetu sa automatikom.

edit: smeje se ljudima koji voze sa automatskim menjacima

vitez_koja

Није реално да то што ти тражиш буде јефтиније од 10-11 хиљада.
Ако и јесте онда је нека канта.
Такав ауто је у старту коштао најмање 30 сома.

Lazic

@Kanarinac:
sta bre koza nije jeftina, ono Uffovo sci fi sediste placeno 50 evara...

Cubric

Citat: UFF poslato 11 Oktobar, 2011, 23:11
@kanarinac  oba su comon rail




Common rail je od 2001. godine. 318d od 2003.
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

gane


Kanarinac

Citat: Lazic poslato 12 Oktobar, 2011, 01:00
@Kanarinac:
sta bre koza nije jeftina, ono Uffovo sci fi sediste placeno 50 evara...

Koliko si sedmica video bez koze? :) Jako malo, retko ko ih kupuje tako da ih i daju jeftino, u 3ke je koza retko isla, pa se samim tim retko i uveze primerak za delove sa kozom. Tako da mislim da ce cena biti neki 400-500 evra za komplet sedala

UFF


Lazic

@Kanarinac:
Potpuno si u pravu za to, ali seci me ako ne mogu sedista iz sedmice, bar prednja u trojku, zadnja i nisu toliko bitna...

MIGE

ajd sad jedan savet iz prve ruke;takv auto sto ti zelis,tesko se ovde nalazi;drugar moj je uvezao takav auto iz nemacke prosle godine,(stajao je na padini,crveni sa karbon crnim krovom),cekao ga je skoro god.dana i uzet je od prvog vlasnika u nemackoj sa pravom kilometrazom.320 d,tip tronic menjac,i sertifikat za chip t.(malo je bio pojacan)  [thumb_up] odlican auto al je imao srece da ga tako kupi!!u italiji mozes naci takav al je pitanje u kakvom je stanju,pogotovo dizel  [nono]
moj savet:kupi benzinjaru  [thumb_up]

UFF

To je onda ovaj
http://www.polovniautomobili.com/oglas1377930/bmw_320_d/

nema kozu
ima penzionerski volan
onakarbon folija na krovu je ciganska - kad je vec radio sto nije uradio i haubu i gepek? garant mu palo nesto na krov ili mu neko prosuo kociono ulje
jedino sto valja su felne

MIGE

Citat: UFF poslato 12 Oktobar, 2011, 09:44
To je onda ovaj
http://www.polovniautomobili.com/oglas1377930/bmw_320_d/

nema kozu
ima penzionerski volan
onakarbon folija na krovu je ciganska - kad je vec radio sto nije uradio i haubu i gepek? garant mu palo nesto na krov ili mu neko prosuo kociono ulje
jedino sto valja su felne
tako je,volan trokraki kod alone-a je bio oko 100 i kusur evra,nema kozu a za krov nisi u pravu,nije nista ukenjano nego se momku tako svidelo da uradi

UFF

Citat: UFF poslato 11 Oktobar, 2011, 22:49
penzionerski volan - (mogu kasnije da dokupim ali pitanje je da li ce raditi komande jer ih na fabrickom nema)

MIGE

Citat: UFF poslato 12 Oktobar, 2011, 09:52
Citat: UFF poslato 11 Oktobar, 2011, 22:49
penzionerski volan - (mogu kasnije da dokupim ali pitanje je da li ce raditi komande jer ih na fabrickom nema)
sve pitas u ovlascenom servisu,cena je bila sa ugradnjom,pojedinosti neznam

UFF

Citat: Plazma Keks poslato 12 Oktobar, 2011, 00:05
pa moj cale vozi od 16 godine, iz kola se nije vadio a ima 53 godine i vozi ko blesav, kad vidi krivine, poludi, smeje se ljudima koji voze sa automatskim menjacima, pogotovo kad vidi corvetu sa automatikom.

edit: smeje se ljudima koji voze sa automatskim menjacima

reci tati da je  [dunce] zato sto ja kad se uzelim sportske voznje mogu uvek da prebacim u manuelni mod i da ga sa tiptronic menjacem oderem jer saltam isto kad i on samo ne gubim vreme na kvacilo

uostalom tema nije o tome

Kengur

Generalno je tesko naci dobar polovan auto, pogotovo kad imas ovakve zelje... Tj hoces nesto sto nema na svakom cosku...
Automatik, vrlo rado...
cip kola, cip menjaca, odlicna kombinacija...

UFF

Ma to je ono sto ja zelim ali kao sto rekoh nemora da bude bas takav za pocetak
Ako je u dobrom stanju i bez ulaganja a bude dobra cena uzecu njega pa kad nadjem ovo sto trazim da ga neko prodaje mislim da ce rado da pristane da mu dam isti taj auto i par hiljada eur doplate za njegov :)

Kengur

Mora. :)
Jedino u toj opremi unutra izgleda do 00... :)