Glavni meni

Poziranje na motorima

Započeo UFF, 18 Oktobar, 2010, 06:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

imas i viska garderobe :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hurricane

...bilo hladno, slikano u svitanje, nesto posle 5 ujutro  :D

balcan girl

svejednoooo :D ako je hohstapler mogao da se skine mogao si i ti :D :D :D ni njemu nije bilo nista toplije :D :D moraces ponovo da se fotkas :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sibin









bus hunter in the action

mareskin

Citat: sibin poslato 22 Maj, 2014, 09:24



bus hunter in the action


©to je najgore po pogledu mi se èini da je ugledao jo¹ jednog ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

mnogo brze patike mnogo brz motor

UFF

trenerka i najke full oprema :D

Joker

Slike odradjene profi ali je maneken ruzaaaaan... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hohštapler

...aj ja da pitam...
el se samo meni èini ili je Busolovac smr¹o od kad je u braku (jedinstveni sluèaj na ovim prostorima) ili je to pak foto¹op?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

sibin

busolovac jeste smrsao ali sto je fotograf smrsao tek :P mora da je nesto u vodi sa leve obale dunava :D

Hohštapler

...misli¹ sa NA©E strane? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

brate sto dobreee fotkeeee cak i ovaj busolovac lièi na èovekaaaa :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ranko

ja i dalje ne kapiram ko je doticni Gay na slikama  :P

al je prepaja sto bi rekle babe u mom selu kad se skine koja kila :)

CBRR1

jebite jebiteeee :) fotograf dobar ja pozerisem sta da radim kad me poveo u neku vukojebinu da se branim ne mogu... : )

hostapleru,smrsao sa 118 na 104 kg obicno u braku se svi usvinjimo al ne jokkkkkk malo treninga i redukovana ishrana protein zitarice i meso...izbacio slatkise i kasno jelo tj sve posle pet i nema filozofije...bas mi nije prijala kilaza... :)

pittatore

Sad mozda i dobacis 400km/h ;D

con3


Plazma Keks

jesi li odecu pokupio iz djaka pre cigana pre nego sto su navrli da se ogrebu za DZ? ;D ;D

CBRR1

plazma spavao u areni i ogrebao se... :)
salu na stranu kod nas tj u padinskoj skeli u hali sportova tamosnjoj ugostili napacene ljude iz Obrenovca a gamad cigani iz borche otisli i prijavili se ko obrenovcani,koje su to vadke gmizavci jefni...al ih provalili...sve bi ih spalio mamu li im cergarsku stoka trude se da budu sto bezobrazniji...

mali_zmaj

vaske i krpelji,nebitno sto su cigani,al kako da ih ljudi prihvate,kad se trude da budu na losem glasu!! i kad ih neko pravda,zbog nekog zajednistva i suzivota!! pa jebi ga!!
jin-jang

CBRR1