Glavni meni

Poziranje na motorima

Započeo UFF, 18 Oktobar, 2010, 06:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

Jel imas utisak da ti je kamera bila bolja pre? Ozb te pitam
klasican divljak

milomir22

Ne, nego je problem ¹to slike prebacujem sa telefona na komp preko vibera koji u¹troji sliku i dosta izgubi na kvalitetu. Isti sluèaj je i sa image hosting sajtovima koji kradu megabajte sa slike i osiroma¹e je. Na telefonu mi kamera ¹ljaka kao i prvog dana, a kupljen je pre oko godinu dana.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

despic

znam za viber, nego meni na tom se cini kao da mi se nesto desilo pa mi je mnogo ruznija slika...kao da kam manje svetlosti propusta nego pre
klasican divljak

Ivicat

Koliko god da kamere na telefonima napreduju, nece u skorijoj buducnosti doci blizu fotoaparatima. Steta za prvu sliku, odlican pogled.

dr32

Citat: milomir22 poslato 08 Septembar, 2021, 01:00
Ne, nego je problem ¹to slike prebacujem sa telefona na komp preko vibera koji u¹troji sliku i dosta izgubi na kvalitetu. Isti sluèaj je i sa image hosting sajtovima koji kradu megabajte sa slike i osiroma¹e je. Na telefonu mi kamera ¹ljaka kao i prvog dana, a kupljen je pre oko godinu dana.
Podesi da ti kvalitet slike u Viberu bude na maksimumu. Meni je bolja opcija WhatsApp, slike su boljeg kvaliteta, a snimke dobro iskopresuje, tako da neke snimke namerno po¹aljem preko WhApp i onda iz poslatih snimaka ostavim sebi to, a veliki original obri¹em.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy