Glavni meni

Poziranje na motorima

Započeo UFF, 18 Oktobar, 2010, 06:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

#1780
mnogi su se sa smom vozali po ko¹u i mnogi su ispravljali krivine i kad je mali vlada napravio haos prestao sam da se vozam sikim. a ima ljudi koji mogu i br¾e od mene, al je pitanje da li æe iko stiæi na cilj ako se ozbiljno potrkamo. ako je neko spreman da lomi motor ja sam uvek za da guram odpozadi u toèak :)

a zelenog zuba sam koliko puta zvao al je on lepo reko da neæe da lomi motor a sad trudnice i pe¹aèki... eeeeeeeee

na navak neæu jer se tamo plaæa a boli me kurac da plaæam navak jer kad mi se oæe odem igde po srbiji gde su ¹iroki putevi i lepe krivine i izdivljam se. ako ikada neka staza bude dzaba 24 h eto mene tamo da se uèim

K0le


Kostić

pozeru ;D aj ako sme¹ u neki majdan ;D

mkt

auu kole ti ne odustajes

Kostić

#1784
od èega? nisam ja prozvao laziæa nego on mene, ja samo prihvatam izazov

a koliko se ja seæam, poslednji sam stigao u beorad, kada smo se vraæali iz titela u koji sam oti¹ao sa razbijenim motorom krivim lanèanikom krivom osovinom toèka isèupanim zatezaèem. koliko vas mudonja bi oti¹lo u titel sa takvim motorom? isto se seæam da jednom kada smo se vraæali iz vojske be¹e kad nas je navato mrak, da je samo filip bio na pola minuta od mene na èekanju kod semafora na avali sa dr-om, ostali su do¹li posle pola sata... seæam se i kad smo se opet vraæali od negde da sam imao problema bez vizira kad je sipila ki¹ica pa su filip i taliban oti¹li a ja sam stajao pa i¹o polako kuæi. seæam se i odlaska u debrc. seæam se kad smo i¹li u vojske pa kad sam ptrotrèo radar i odmaglio pa pola sata èeko ekipu skriven u d¾bunju neke vabrike, al ajd, tad ih je usporavo ho¹tapler.

jedino se ne seæam da je iko do¹o i reko ajmo u ko¹ da te oderem, osim ovako virtualno. i ne seæam se da sam se ikad isakim ozbiljno potrkao s aforuma, ako jesam ispravite me  [neampojma]

i uvek sam za da merimo kitu i lomimo koske i motore gdegod ko teo, pa nek sam i poslednji

a vidim da majti pauer rend¾erima malo bode oèi kad prcnem te slike na knee i te metalne fleke po kolenima...

mda, to je fakat in  [thumb_up] :)


UFF

kosta jebo te kos

aj kad mozemo od milion ruza do ljilje i mise reci i dolazim a doci ce i lazic, oboje ce te oderemo, posle te mozda vodimo i na klopu jer ti sigurno neces nas iako ces da izgubis

da cujem?

Kostić

#1786
dajte benzin i idemo, ja sam ¹vorc. a najgluplja laziæeva izjava je ''ako me ne stigne do hajudèke neæe ni do kraja... dal kle mo¾e da uhvati  160 do prevoja? moj motor mo¾e 180. moj motor mo¾e da pojede klea za u¾inu :) ti æesa tvojom bankom i da pobegne¹ na pravcu, laziæ æe da duva ðoku sa kleom

UFF

lazic mene pre par godina pojeo na tari za uzinu, mrzim rupe i los put jbg
ili lose vozim, ne znam  [neampojma]
aj da saznamo, sipam ti i gorivo, ali ako izgubis onda moras bulju da das jer ne znam za sta drugo da te upotrebim
mozda da vezujes paljenu zicu kad budem sledeci put nesto salovao?


Kostić

#1788
ja sam mislio da si ti ozbiljan, al nisi. dajte benzin, idemo, pretpostavljam da æe¹ stiæi prvi ja drugi laziæ treæi. kako god, dajte benzin i naravno klopa ;D deset æevapa i pivce o va¹ tro¹ak, ja bi rado iske¹iro al kriza

a posle te vo¾nje idemo u ko¹utnjak nas trojca. va¹ zadatak æe da bude da obiðete po krug na vreme - merenje, na mom motoru. slobodno ga razbijte al onda i gubite bod.

uzmi ili ostavi

milomir22

Citat: UFF poslato 15 Oktobar, 2018, 22:49
lazic mene pre par godina pojeo na tari za uzinu, mrzim rupe i los put jbg
ili lose vozim, ne znam  [neampojma]


Kle je enduro, a enduro se mnogo lakse vozi po losijem putu i ostrim krivinama na planinskim prevojima, ja vidim koliko endurasi lakse od mene savladavaju one uspone (Kopaonik, Goc, Divcibare), jos ovaj bandit dugacak kao autobus, nikako da prelomi u krivinu, ali zato kad izadjemo na duge pravce s novim asfaltom (npr Ibarska), ja sam vec rucao i popio pivo dok oni stignu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

ja sam po ko¹u terao i dominatora i sve ostale motore. sa onim prvim plavobelim sam napravio nabolje vreme i rekord od 180 na pravcu posle groblja. dominator je izgubio od svih na merenom vremenu a najbolje je le¾ao u laktovima

Kostić

#1791
i nije fora u ''ili lo¹e vozim'' nego je fora u ajde da se OZBILJNO potrkamo na kostolom i motorlom, ko pravi trkaèi a ne da se podjebavamo ovako. velika je razlika izmeðu ozbiljno i rekreativno. inaèe svako ko je ¾iv, dobro vozi.

pod ozbiljno trkanje smatram vo¾nju na granici uslova staze i moguænosti vozila, bez ludila, pa ko pogre¹i ili ispada ili gubi vreme, ko savr¹eno odvoza granicu taj dobija vreme. bonus je ko ima bolje spremljeno vozilo ali nije pravilo pobede.

UFF

kosta brate
da bi tako "ozbiljno" vozio moras da mi ponudis "fuck you money" ako pobedim pa onda da budem adekvatno motivisan za voznju i rizik koji preuzimam jer niko razuman to ne radi za dz

u slucaju pobede ja placam i tvoje i svoje gorivo, gubim vreme sa nekim ahada / dhdaah likom i jos mu placam cevape i pivo a rizikujem da se olupam?  [rofl]

da evo jedva cekam, tako dobru ponudu nikad dobio nisam

Kostić

#1793
 [thumb_up]


onda ostaje laziæ vs kostiæ - ko¹utnjak. od imr stadiona do ko¹ute.  ko prvi stigne vièe ja sam magarac :)

Gašpar

Rossi najavio povlaèenje. Kad je èuo kako Kosta vozi, bacio motor i rekao - Ovo nije za mene.

Kostić

koga zabole kurac za rosija

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

#1797
daaaaaaaaa ;D

ma jebe¹ i kostu, aj da je reko zatvara se TT kosta ih zvao u ko¹ oni se popla¹ili, nego odma rosi... ko da je taj rosi oti¹o n aTT i pokazo onim tulipanima ¹ta je umeæe.

seæam se ja i kad smo ispraæali gorana sa svadbe i kreveljenja na motorima. ono uff ustane sav onako crn ko nind¾a majti rend¾er pa onda ono na lenjiru ko kad se greju gume - bacaka se levo desno a ja gledam i mislim se vau oæu i ja ovako èek da probam jel umem da pijem kafu na repu od dominatora. sreæa da niko nije sliko i snimo, smejo bi nam se ceo svet... jebala ga trudnica i pe¹aèki :)

CBRR1

Citat: kosta66 poslato 16 Oktobar, 2018, 06:36
daaaaaaaaa ;D

ma jebe¹ i kostu, aj da je reko zatvara se TT kosta ih zvao u ko¹ oni se popla¹ili, nego odma rosi... ko da je taj rosi oti¹o n aTT i pokazo onim tulipanima ¹ta je umeæe.

seæam se ja i kad smo ispraæali gorana sa svadbe i kreveljenja na motorima. ono uff ustane sav onako crn ko nind¾a majti rend¾er pa onda ono na lenjiru ko kad se greju gume - bacaka se levo desno a ja gledam i mislim se vau oæu i ja ovako èek da probam jel umem da pijem kafu na repu od dominatora. sreæa da niko nije sliko i snimo, smejo bi nam se ceo svet... jebala ga trudnica i pe¹aèki :)

Kosta, realno ima i drugih sa mudima, sta si se uspalio?

Kostić

jok bre samo uzvraæam udarac imperiji