Glavni meni

proradio Navak

Započeo aleksr6, 05 Oktobar, 2011, 20:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sibin

imao sam priliku da upoznam doticnog gospodina, posle tog iskustva me nista ne cudi ovaj pravilnik :))))))

Lazic

I ja sam ga jednom upoznao, preko zenskih organa, njegove najuze porodice... Stane na stop, pogleda me u oci, i na 5 metara, opa... Nego prepoznao sam ga iz daljine, pa sam vec poceo da ga pickaram unapred...

sibin

ma ja ga upoznao skolski poznanik moje keve dal iz osnovne, covek je hibrid izmedju medveda i bukve.

Major

Ne vredjaj medveda, a ni bukvu!
:D

sibin

totalno si u pravu bukva je plemenito drvo a medeved lepa zivotinja. ali na stranu odlicno je da ta staza postoji pa ko voli....

castor

Citat: sibin poslato 11 Oktobar, 2011, 13:22
ma ja ga upoznao skolski poznanik moje keve dal iz osnovne, covek je hibrid izmedju medveda i bukve.

Znaèi Mujin brat...  [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Driver023

Citat: Gaspar poslato 11 Oktobar, 2011, 13:09
Prvo i osnovno pravilo na svakoj stazi - POSKIDATI SVE SVETLOSNE GRUPE I RETROVIZIRE, dakle sva stakla koja se mogu polomiti i ostati na stazi.

Prvailo kod Alvirovica - OBAVEZNO IMATI STAKLENE DELOVE  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]

Èak se preporuèuje naknadna ugradnja ¹to veæih desnih ¾migavaca sa zadnje strane vozila! Uskoro æe u pravilniku biti obavezno. :D  [ludak]

3006

Ja sam ga sreo pre nekih mesec dana, èini mi se na Bulevaru. Vozi sivu meèku i prièa mobilnim. Pojeo sam svoja muda ¹to nisam imao èime da ga slikam, pa da ga reklamiram, njega i njegovu bezbednost.

CADILLAC

Mirko A.-.... [blahblah]...ili... [govance]...a nama [pomazi_me]... ;) ;D [rofl]
BMW BoxerClub Pancevo 666

aleksr6

prvi track day sad u nedelju,nadam se malo toplijem vremenu

AndreyRR

Sto imam lepa iskustva sa masnim asfaltom,a i j...m mu m...r pored tolike poljane mogao je da osmisli bolju stazu
sve u svemu rado bih izasao na neku od staza,verujem da je ekstra osecaj  [yahoo] [yahoo]

aleksr6

pa moze da se pegla,samo lepo ugrejati gume ;)

Toma RR

Citat: CADILLAC poslato 06 Oktobar, 2011, 15:19
Kakav bre crni Mirko Alviroviæ...slatkoreèivi neradnik ,prodavac magle...ko hoæe da "¾e¹æe" pegla ,imate relaciju Kovaèica-Farka¾din... [gsxr] [motor] [kawasaki_ninja]
svaka cast cadillac :) to je moja omiljena relacija za peglanje .... dobar asvalt, ravan put, par jako brzih krivina, milina ...

aleksr6

evo je spremna za navak sledece sezone,a ova gospodjica ce mi biti shef tima,sunce tatino

[attachment deleted by admin]

AndreyRR

Jesi li sve osigurao zicom  ;D ;D ;D

aleksr6

ma kakva zica,sve zavario :D

gogo42

Da bi se ukljuci u temu, procitao sam sve predhodne komentare!!!
Iz vec predhodnih iskustava, a i godina kako se prica o Navak stazi!!! Nevidim nijedan razlog trenutno sad da se ide tamo vozat i uvozavat staza, OSIM odrzavanja neke fizicke kondicije vozaca koji voze na stazi!!! Ta staza ko zna kad ce biti u kalendaru Sampionata Srbije ili Balkana (osim ako drzava neplati zakupninu koju Vlasnik fakturise). On smatra da je nas standart kao u zemljama evrope, pa je te cijene i postavio. Bolje je 2-3 motora na prikolicu, i u kombi jos 2, pa lijepo u Banja Luku u Zaluzane, a staza se vec vozi u sampionatu, Kad je prosire nadamo se uskoro i u Balkanskom Cupu. Tako cete cijene troskova podijeliti, a za male pare se i izvozati. Tako smo mi iz Bijeljine Radili dok smo se vozali na stazi!!! Veljo, Boban, Ugljo, Nadan, Dule Polysistem, Sinisa Dzelic, Step, itd..cijela ekupa u Veljin bus, Gorivo, Hrana, Tenda, Stolovi, Rostilj, Muzika, i cepaj cijeli dan. A ujedno se pomame i Banjalucani koji nisu planirali voziti dodju i oni da naprave makar 10krugova [ludak]
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

aleksr6

vozimo mi i tamo,Rapa nam je uvek domacin,ali trebao bi na prolece probati i ovo,veruj mi staza je ful

gogo42

Vjerujem ti prijatelju, naravno da treba otici provozat se!!! Ma koliko god da je skupo, makar jedan vikend! Al netreba forsirat nesto, sto nije nasem standartu ni do kolena!!! A pogotov sto nije u sampionatu!!!
I jos nesto,,, gledao sam ljudi koje voze Seroz,idu po spaniji, Italiji,Madjarskoj, pa na Grobnik! I onda se tamo uvozaju, gdje su staze siroke po 12m i vise...i onda kad dodju ovdje da osvajaju sampionat...izgube se,,,i zakljuce da to nema veze sa svjetskim stazama!!! Tako da lakse je sa loze staze otici na bolju,,al tesko se privici sa dobre na ove nase lose sto se voze u Samp.SRB

Ova staza je idealna za svakog ko ima R motor, da se izvoza,,par dana da kruzi a posle po gasu!!! I naravno da osjeti sta je to Koljeno,,,lijep osjecaj  [clapp] Sjecam se prve trke u Vrscu 2005 [dancing]
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

aleksr6

evo je,neprikosnovena

[attachment deleted by admin]