Glavni meni

proradio Navak

Započeo aleksr6, 05 Oktobar, 2011, 20:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Mozda i promenim misljenje o Alvirovicu...  [rofl] [rofl] [rofl]

serbduck

Citat: Lazic poslato 06 Oktobar, 2011, 13:01
Mozda i promenim misljenje o Alvirovicu...  [rofl] [rofl] [rofl]

   Znas li jos neki tako dobar vic?


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Kengur

Pa ako misli da dovuce motore na stazu mora da olabavi cene... Da nam izadje sa nekim ''trkackim'' cenama...

Ono sto je prosli put ponudjeno je nebuloza...

aleksr6

700e ceo dan,nije bitno koliko vozaca,15 do 20 idealno,znaci 35 40e po svakom ,dobra je to cena,ali ovo je za klubove cena,fala bogu ima klubova

Kengur

A hitna?

Ipak 20 vozaca na stazi....

Joker

KO bre da skupi 20 vozaca?? Nemoguce bre...

Da dajem 80 evra da bih se vozio dva sata pa 350 za gume... Mnogo kume... Aj gume se nece pojesti za dva sata ali za dva treninga vec su gotove...

Zna li neko koliko je dugacka staza, neka slika?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

easy

prava staza !! do jaja  !!
nece vise mene vala skuter obilaziti ko na huji [dunce] [dunce]


*
cekaj bre za stazu -ako ce da bude ozbiljna prica- treba kombinezon, cizme  :'(



Lazic

Citat: easy poslato 06 Oktobar, 2011, 15:08
nece vise mene vala skuter obilaziti ko na huji [dunce] [dunce]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl], ono jes` spora staza...

Kengur

S obzirom da zivimo gde zivimo verovatno nece traziti ni kacigu...


Gašpar

Jednu stvar sam zaboravio da pitam. 700 evra dan, ali koliko taj dan iznosi? Koliko izlazaka na stazu?

'bem ih nenormalne, ne moze to tako.. Das deci stazu, pa nek se lome. Mora neka kontrola. Ko ulazi, ko izlazi, ko vozi, ko ne vozi, neko da objasni sta, gde, kako, kad... A i da, ako je staza ok, imam ideju za bizmis  :D

CADILLAC

Kakav bre crni Mirko Alviroviæ...slatkoreèivi neradnik ,prodavac magle...ko hoæe da "¾e¹æe" pegla ,imate relaciju Kovaèica-Farka¾din... [gsxr] [motor] [kawasaki_ninja]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Taraba

Traže full opremu i minimum 2god vozačku dozvolu za kategoriju. :o






















The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Kao sto sam i mislio, nije tako jeftino  [thumb_down]

1000/20=50  evra
700/15=46.7 evra
Po kojoj logici je jefitnije da dodje manje ljudi, ne znam  [rofl] [rofl] [rofl]

I to SAMO 2 sata

Joker

Ma za sedam glava ima da vidim bar dve hitne, jedno pet redara i tri obroka... Ok razumem, prvi put ima da se skupi nas dvadeset, mozda cak i drugi put, ali posle bice kao i sve ostalo, ne modu danas mogu sutra, nema sanse imam obaveze itd... A da placam za sat vremena stvarno nema smisla... Da oni lepo stave cenu od 60 evra za ceo dani nema problema. Onda ja ili jos takvih kao sto sam ja ne moraju da zavise od ostalih 15 koji mogu ili ne mogu da idu na stazu...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Cek, ovo je Cvrle vozio stazu. Aleks, kakvi su njegovi utisci?

Marko, oni ne znaju kako se to radi. Na pocetku godine se napravi javna prodaja termina, pojavimo se ja, ti pera, mika, laza i svako odkupi po jedan vikend, normalno vikend skuplji, radni dan jeftiniji i to puno. Neka prodaju dan po toj ceni od 700 i svi srecni. Oni u napred rasprodali sve dane u godini, a kupac jos zadovoljniji. "Kupac" napravi cenu od 35 evra dnevno i cepaj, uz dobru reklamu, vozice svako. A ako je staza OK, vozice i ljudi od preko, bez problema.
Pa kad 60 evra daju za startninu na trkama u Kraljevu, sto ne bi dali 30-40 za pravu stazu, na koju cak mogu i da izadju kad hoce, a ne samo u odredjenom periodu.

Joker

Lepo uzmem kombi, odem do B Luke i vozim se ceo dan da mi muda otpadnu, sprzim ceo cet guma i vratim se kuci srecan i sve to za manje para... Ma neka se oni nose u ******... Kako sam se iznervirao!!!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Pazi oni te cene mogu da okace na netu...

Ali verujem da kad bi se otislo kod njih, moglo bi se dogovarati na razne nacine...

"Necete da nam napravite cenu 5 sati 50 evra?'' "Hvala lepo, dovidjenja. Idemo u Grcku jednom mesecno"... Da vidis kako ce da vuku za rukav...
Nije njima staza puna ceo dan pa da ih libo tuki za cenu...


Mislim da moze sve da se dog...

Gašpar

Citat: Ssn Marko poslato 06 Oktobar, 2011, 15:41
Ma neka se oni nose u ******... Kako sam se iznervirao!!!!

Opusti se, popij caj  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


@Kengur: Stvar je u tome sto se oni nisu malo raspitali o cenama u inostranstvu. Kad saznaju da je jeftinije otici do Banja Luke/Grobnika/Grcke i voziti tamo, nego doci do njihove staze, morace da smisle novi nacin naplate.

Kengur

Upravo to.

Polako, docice im iz dupeta u glavu...