Glavni meni

Airbrush

Započeo Igor Amidzic, 05 Oktobar, 2011, 00:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Igor Amidzic

Koji majstor ovaj zVuk. :)

Hvala, Dacho.

Ivan1979

Jos jednom  [klanjam_se]   [kralj]

Radovi se sve bolji i bolji [thumb_up]

Inspektor

Ja ne verujem kako dobri radovi!
Sve pohvale!  [clapp]

zVuk

Citat: Igor Amidzic poslato 25 Mart, 2014, 14:39
Koji majstor ovaj zVuk. :)

Hvala, Dacho.

sudeci po tvojim radovima, mozes ti to mnogo bolje,...golum bi trebao da je ruzan, a na ovoj kacigi izgleda kao maneken.......i ne kazem ti ja to da bi te omalovazio, nego bas zato sto smatram da mozes i trebas vise da se posvetis detaljima.....po tome se majstori razlikuju od obicnih mazala.......

meni se vecina tvojih radova svidja, ali kad mi se ne svidja, ja cu ti reci uvek.....i vrlo rado cu obrazloziti zasto mi se ne svidja......ja neumem da crtam, i sigurno ne bih umeo bolje, ali ja se time ni ne bavim, ti zaradjujes od toga i ja ti samo zelim da budes jos bolji u tome sto radis i da jos vise zaradjujes......

.....ajd u zdravlje....

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

to se zove kritika, kritikom do boljih radova ;D

Damnmoto

Nije kaciga i meni jako lici na ljigavog goluma Odlican

zVuk

...al' sam  se diskreditovao....:D ....serem kako golum nije dovoljno ruzan, a ne razlikujem rezervoar od kacige...... [rofl] [rofl]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gsx-r 1100

Pa ti stavi rezervoar na glavu a kacigu na masinu ;)
Burn Rubber Not Your Soul !!!

Nikolacbr

Svaka cast,odlicni radovi,video sam Rossi five continents r1 uzivo u Obrenovcu,odlicno izgleda,samo mi reci jel ona sve u air brashu ili lakirane nalepnice,posto sam namerno pipnuo i bas se osecaju veliki prelazi na masci..

Igor Amidzic

Hvala Nikola. Sve je airbrush. Prelazi se osecaju jer je takav dizajn da je vecina stvari radjena pomocu traka, a podloga je metalik farba, tako da nisam mogao da onako ovlas osmirglam ivice  boje. Trebao bi da se ispolira lak da bi se to poravnalo, ali vlasnik rece da mu to ni malo ne smeta, tako da nismo dirali. :)

Veske

Bravo!I ja sam video motor uzivo i bas sam zapazio isto to..Odlicno izgleda!

Nikolacbr

Citat: Igor Amidzic poslato 20 April, 2014, 00:18
Hvala Nikola. Sve je airbrush. Prelazi se osecaju jer je takav dizajn da je vecina stvari radjena pomocu traka, a podloga je metalik farba, tako da nisam mogao da onako ovlas osmirglam ivice  boje. Trebao bi da se ispolira lak da bi se to poravnalo, ali vlasnik rece da mu to ni malo ne smeta, tako da nismo dirali. :)

Aaa,ok druze,nemoj da mislis da nesto bockam..samo sam bio radoznao,nista lose,jos jednom svaka cast za radove,a cucemo se,planiram kacigu da radim ;)

Igor Amidzic

Ma naravno, opusteno. :) Ok, tu sam za saradnju.

Igor Amidzic


pittatore

Kolko shushke ako nije tajna ovaj kez na kacigi? :)

Igor Amidzic


pittatore

Zainteresovan :D
Samo jos da vidimo da li ova slika


mere da se ubudzi na ovu kacigu


jbg nemam bolju sliku kacige, pretpostavljam da bi ovaj deo kod nosa, koji kod mene nije izbocen, pravio problem. Uzdam se u tvoju mastu pa ako imas neku ideju pa da vidimo.

Igor Amidzic

hahaha, lepa bradica :) Moze da se uradi. Nije problem sto je ravan, senkom se postize iluzija, a takodje mozemo iskoristiti deo vizira da nadoknadimo ovu krivulju gore.

Igor Amidzic


VR 46

 :o [clapp] svaka cast!
Twist of wrist!