Glavni meni

Prvi Rodjendan 15. 10. 2011

Započeo Gašpar, 22 Septembar, 2011, 01:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Hahahahahahaha

Bio si i ti sa nama kad smo ga pitali dal je decak ili devojcica :))) Posto nam se devojcica sa kojom je bio, mnoooogo svidela :D

Ti si posle isao da obradjujes one snajke u cosku, ali neshto ti nije uspelo?

Gašpar

Ma nismo bre nista pipali. Pitali smo ribu dal je musko ili zensko. Ustvari ispade da smo pitali lika dal je musko ili znesko  :D :D :D

Plazma Keks

i ko je koga na kraju? ;D
ja sam onu malu u beloj siledzijki lepog porpsja sto je stajala pored stejdza sa jos nekim parom.

Phoenix

Citat: Kanarinac poslato 17 Oktobar, 2011, 21:15
Hahahahahahaha

Bio si i ti sa nama kad smo ga pitali dal je decak ili devojcica :))) Posto nam se devojcica sa kojom je bio, mnoooogo svidela :D

Ti si posle isao da obradjujes one snajke u cosku, ali neshto ti nije uspelo?

Misli¹  ;D
Ne seæam se da sam bio sa vama,krenuli smo napolje i ja sam se vratio nazad do æo¹ka i pozurio da vas stignem

edit: koliko vidim Ga¹a je jo¹ nekome tagovao dupe sam nema dokaza za to. Mu¹ko  [ludak]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

zemunboy

Citat: Plazma Keks poslato 17 Oktobar, 2011, 21:18
i ko je koga na kraju? ;D
ja sam onu malu u beloj siledzijki lepog porpsja sto je stajala pored stejdza sa jos nekim parom.
I sta si napipao kod nje? Pedalu? :D

Plazma Keks

da... jbg
ne mozes uvek da dobijes ono sto trazis, zar ne? ;D

miodrag

Citat: Plazma Keks poslato 17 Oktobar, 2011, 21:23
da... jbg
ne mozes uvek da dobijes ono sto trazis, zar ne? ;D

dobio je kurblu- pedalu :)

zemunboy

Sreca nije neka Brangova rodjaka, inace bi prosao kao MKT :P

mkt


Plazma Keks


mkt


Plazma Keks


mkt


Death Rider

Dobri su ti ovi kratki flash-evi  :)

juga

Vidim mnogo polemisete da li je ona on, ili je on ona, a posto cemo mi u EVROPU to vise nece biti ni vazno!

Kengur

Sto bi rekao Ssn Mare: ''Hoce da ubaci prase!" hahahahhahah

Lazic

Kao juèe da je bilo... :o ;D A ne, juèe je bio 5-ti roðendan... ;D Jo¹ malo pa æe forum da nam krene u pred¹kolsko... ;D

Koji smo mi neki ludaci... ;D

MIGE

jes vala...kao da je juce bilo...

Lazic

Bilo lepo, bili mlaði 4 godine, prvi put posle mnogo godina ¾ivot poèinjao da ima smisla, pih... ©ta sam uradio, ni¹ta, gde sam bio, nigde, sve o'¹lo u kurac...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 11 Oktobar, 2015, 23:12
Bilo lepo, bili mlaði 4 godine, prvi put posle mnogo godina ¾ivot poèinjao da ima smisla, pih... ©ta sam uradio, ni¹ta, gde sam bio, nigde, sve o'¹lo u kurac...

sta bre cmizdris....misli sda je njoj lako u pizdilendu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11