Glavni meni

Desmodici RR

Započeo Mad Max, 08 Novembar, 2010, 19:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Al srce bi ga ipak htelo... Neku multistradu...

KIZA69

#21
ducati nikad nisam voleo [neslusam]...stara skola japanaca i cuveni marving 4 u 1 je ipak imala duboko urezano mestu in my heart! :-*,cak i kad se pojavio prvi put u najpopularnijoj  seriji beverly hills, izgledao mi je kao nedovrsen,jednostavno nisam mogao da ga svarim [nono]...a onda moj odalazak u zabariju,upoznavanje izbliza sa istima,i prvi ulazak u fabriku....eeeeee,to je pocelo da golica :P.godinama posle toga seo sam prvi put na 748 sa termignoni izduvima i onim cuvenim suvim kvacilom..vec posle nekoliko km upoznavanja sa machinom i zavrtanjem gasa ,imao sam osecaj kao da me gromovi jure [wtf] jer je zvuk nekako ostajao iza mene pa je onda nekako odzvanjao bas tako da sam imao upravo takav feeleng..sta reci sem da je neverovatan za voznju,uzak a dugacak,nenormalno stabilan na putu,imao sam osecaj da kako namignem na koju stranu tako se sam obara. [balavi]..ipak mnogo razlicit u odnosu na japanca ali verovatno je u tome i fazon jer zabari su uvek odskakali od drugih..ovaj novi model nesmem ni da pomislim..jos nisam ni seo na njega ali dace bog...ima dana. [cheers]
assumption is the mother of all fuck up...!

Plazma Keks

kupis jedan ovaki, i za jedno 5-6 godina da prodas za 2x, 3x ili 4x vise. dobra investicija, samo sto mora da priceka...

Gašpar

Ne budi siguran. Model koji se vozi po Novom Sadu je placen 80K a prodat za 50K

Plazma Keks

jesam siguran, ali to sto on ne ume da iskoristi svoju investiciju nije moj problem. svako takvo super vozilo se najcesce prodaje skuplje kasnije. kao, recimo mclaren f1, bio je 750000$, a sada vredi bar duplo vise.
ja sam rekao 5-6 godina, znaci 2016 ili 2017 a taj je verovatno bio ocajan jer su mu trebale pare

abarth

Citat: Gaspar poslato 19 Avgust, 2011, 03:11
Ne budi siguran. Model koji se vozi po Novom Sadu je placen 80K a prodat za 50K

Èisto sumnjam po¹to je uvoznik ducatia u pitanju, a inaèe od pro¹log leta isti taj uvoznik, ®eljko, voza drugog desmosedicija po gradu.

K_A_W_A

Citat: Gaspar poslato 19 Avgust, 2011, 03:11
Ne budi siguran. Model koji se vozi po Novom Sadu je placen 80K a prodat za 50K
Moracu te razuveriti, Zeljko je moj dobar drugar i ta prica nije tacna ;)

Plazma Keks

sve u svemu vlas' nema pojma! :)

ЯЭВОЛУТИОН

#28
Moj drugar je u svici kupio desmoseidicija za 50000 USD, trebao coveku kes da bezi iz zemlje, a dobijao par dana kasnije 100000 USD...trenutno nije za prodaju , posto se ceka pravi trenutak, stoji u Baselu u radnji kao exponat...50 kilometarai ni metar vise....opaka spravica , za par godina procena je da ce dostici 150000 USD....a on dugo trguje motorima i kolima.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Citat: K_A_W_A poslato 19 Avgust, 2011, 17:13
Citat: Gaspar poslato 19 Avgust, 2011, 03:11
Ne budi siguran. Model koji se vozi po Novom Sadu je placen 80K a prodat za 50K
Moracu te razuveriti, Zeljko je moj dobar drugar i ta prica nije tacna ;)

Onda je moja greska. Mi smo tako culi, tj bas smo sinoc pricali o tom Ducatiju i Ssn Marko spomenu tu informaciju

Plazma Keks

sad samo kazi uvako: plazma, u pravu si! hahaha

KIZA69

ovaj vikend sam okasnio iz svabije...uhvatila me zabrana ,tako da nisam uspeo da stignem...sledeci sedam da pravim krug oko lago di garde sa drugarevim 1198,moracu da lepim kameru na rezervoar,posle kacim da se kurcim malo...valja se.lepa masina,jos lepsi put...bice veselo....:):)
assumption is the mother of all fuck up...!

Boban600

Evo ga Desmo iz Novog Sada, nije prodat i dalje je u Ducati Novi Sad, evo jedne slike:



Andreja

Ducati Desmosedici RR brutal acceleration and sound!!!

I ovog sam snimio u Novom Sadu :D
Reèe mi (®eljko valjda, zaboravih) da je remapiran na 240ks, da je ogibljenje jo¹ nadrkanije od standardnog, oko 80 somiæa plaæen. Ako je lagao on mene, i ja sam vas :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

I posle toliko godina je...:o

Andreja

Veeeeeeelika ¾elja... Verovatno neostvariva al' dobro, neæemo plakati :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Joker

Citat: Boban600 poslato 12 Maj, 2014, 00:13
Evo ga Desmo iz Novog Sada, nije prodat i dalje je u Ducati Novi Sad, evo jedne slike:




Ustanes ujutru, otvoris garazu a ono prakiran Panigale S i Desmosedici RR.. Kao sta cu dans...

Izvinite me, idem malo da placem u jastuk..  :'( :'(
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

biæe sve u redu, nemoj samo meðu ¹unke na tavan...;D jo¹ ako ti ka¾em da si do sada verovatno popio i prokock'o bar jednog od ta dva...:o :P ;D :-*

Gašpar

Citat: Joker poslato 15 Maj, 2014, 02:39
Citat: Boban600 poslato 12 Maj, 2014, 00:13
Evo ga Desmo iz Novog Sada, nije prodat i dalje je u Ducati Novi Sad, evo jedne slike:




Ustanes ujutru, otvoris garazu a ono prakiran Panigale S i Desmosedici RR.. Kao sta cu dans...

Izvinite me, idem malo da placem u jastuk..  :'( :'(

Ima on malo veæi problem  :D


Lazic