Glavni meni

Afrika

Započeo jager, 20 Septembar, 2011, 00:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

warburg

#120




                  Kako god da se zovu brze su i startnije i lepse od motokulltivatora zvanih Honda.

Mogli bi otvoriti novu temu motokulltivatori i sintisajzeri  ;)              hahaha


pit

    @Warburg.Ma nemas ti pojma sta je dobar motor. [yahoo]Honda je za penzionere.

UFF

Prednost je to sto na koju god hondu sednes imas osecaj ko da je pravljena za tebe i ko da ti cita misli, ide gde ti hoces i kako ti hoces sa neverovatnom lakocom ko da je vozis vec godinama, kvacilo je mekano, menjac ne lupa i jos kad budes prodavao neces imati problem sa velikom kilometrazom jer svi misle da honda ne moze nikad da se pokvari :D

Inace su yamahe (skoro) uvek i lepse osim ako uporedimo cb1000r sa fz1  ;)

warburg

Citat: pit poslato 26 Mart, 2012, 01:50
   @Warburg.Ma nemas ti pojma sta je dobar motor. [yahoo]Honda je za penzionere.
[/quote

hahahaha neka da me malo smjeh popusti,to je isto ko da kazes da je audi bolji od mercedesa.

Jocika

Hehe kako se meni cini warburg je tu samo da podjebava jer se nije ni predstavio a kamoli nesto drugo...  [ludak]

warburg

Dobro si  UFF to rekao uzeo si mi rijec iz usta sto se tice tog mjenjaca, i kod novih i kod starih yamaha mjenjac im klapne ili kad ubacujes u prvu ili druga-treca i obratno,pogotovo me to nerviralo na mom tdm-u 850 sto sam imao prije par godina,ja sam mislio da je do mog motora i onda sjednem na jos par tdm-ova i super tenera i vidim da je isto kod svakog u nekog se malo vise u nekog malo manje cuje,a da ne pricam za potrosnju.

warburg

hehe nije u pitanju podjebancija ;)

warburg

©to plju¹te minusi ko ki¹a  [clapp]  [clapp]  [clapp]   [rofl]

Jocika

Za tebe ce ih biti jos nista se ne brini

warburg

Nije problem nikakakav,bit cu ako nista "najnekvalitetniji"   [yahoo]

Jocika

Eto i onda kazes da nisi tu da podjebavas. pa ti si stvarno dilo  [facepalm]

warburg

 [hello] malo ¹ale nije zgoreg ako nisi skontao  [zev]

warburg

Samo ne znam imaju li ti minusi pokriæe?
[unistenje]

UFF

imaju

naucis da citiras ili ne citiras uopste
da ostali ne moraju da kopaju po tvom citatu i traze tvoj post

i hocete li vas dvoje da prestanete sa raspravom ili da zovemo jagera da se vrati iz afrike i da vas  [prebicute]  sto mu offujete temu o africi?  [rofl]

Jocika

Razumem i nije mi tesko...  [dancing]

warburg

Prestajem ;)  ako su minusi zbog citata onda u redu nisam se snasao najbolje jbg. Idemo dalje za iste pare. [thumb_up]
samo jos da napomenem da mi je Afrika san snova sad za sad sto se tice motora,a bit ce valjda i ona za godinu/dvije...  [dancing]

ts.marko

Da ne bih otvarao novu temu, ja re¹io da ofarbam ram na Africi.
E, da bih to uradio, treba da se povade sva creva, motor, struja... Trenutno motor lièi na gomilu nièega. Ko æe ovo da sastavi, pojma nemam.


velja

Citat: warburg poslato 26 Mart, 2012, 02:24
Dobro si  UFF to rekao uzeo si mi rijec iz usta sto se tice tog mjenjaca, i kod novih i kod starih yamaha mjenjac im klapne ili kad ubacujes u prvu ili druga-treca i obratno,pogotovo me to nerviralo na mom tdm-u 850 sto sam imao prije par godina,ja sam mislio da je do mog motora i onda sjednem na jos par tdm-ova i super tenera i vidim da je isto kod svakog u nekog se malo vise u nekog malo manje cuje,a da ne pricam za potrosnju.

Na ovoj mojoj kangrbi menjac neèujan. Najbolji menjaè koji sam ikad probao. Ko ne veruje dacu mu da proba. Mislio sam da je menjaè na CBu super ali ovo je definitivno za nijansu neèujnosti i preciznosti bolje. Neki put se pitam dal sam promenio brzinu uopste. Ne znam u èemu je trik.

Znam da svako hvali svoj motor ail evo, prvog moto manijaka koga sretnem dacu mu da proba pa nek napise.

warburg

Sve je moguce, ja sam napisao svoja iskustva,jednim djelom sam i prodao tdm-a radi toga sto klapne kad se salta pogotovo manje brzine,kad se malo usteli manje se cuje npr. saltanje sa medjugasom,ubacivanje u prvu dok se motor nije sasvim zaustavio na semaforu itd. Al to je vjerovatno fabricki tako,evo npr. neki dan sjedim u kaficu i prolazi neka sportska yamaha(novije godiste 2007/08) i cujem kad on salta na 15-20metara.