Glavni meni

Afrika

Započeo jager, 20 Septembar, 2011, 00:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Vlajko poslato 21 Septembar, 2011, 21:01
Afrika nema pisu..
ustvari,
Jager nema pisu..afrika ima trisu  [plazi_se_2]

@Revolucija.. sve je ok, osim sto ne nosim tablicu.. nemam nasta da je okacim..

Docicu neki dan da zamenimo svecice.. nabavio denso..pa da iscupamo one ngk i pretresemo kangrbu.. mozda ce nas nositi na daleke pute..  [hello]
zar nismo pricali da lepo skines nosac tablice kad udjes u njivu.....vrsalica ne treba tablicu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m

Moja afrika, sada vec bivsa, na 10.000km predjenih nije potrosila ulja za vidljivu promjenu na mjeracu ulja. Motul 5100 10W40 unutra. Zadnjih par hiljada je malo mjenjac postao tvrdji i to je sve.

pit

Citat: Boban_m poslato 21 Septembar, 2011, 21:15
Moja afrika, sada vec bivsa, na 10.000km predjenih nije potrosila ulja za vidljivu promjenu na mjeracu ulja. Motul 5100 10W40 unutra. Zadnjih par hiljada je malo mjenjac postao tvrdji i to je sve.

   I kad si se probudio sta je bilo....ahahahaaaa

Boban_m

Citat: pit poslato 21 Septembar, 2011, 21:32
Citat: Boban_m poslato 21 Septembar, 2011, 21:15
Moja afrika, sada vec bivsa, na 10.000km predjenih nije potrosila ulja za vidljivu promjenu na mjeracu ulja. Motul 5100 10W40 unutra. Zadnjih par hiljada je malo mjenjac postao tvrdji i to je sve.

   I kad si se probudio sta je bilo....ahahahaaaa
Kad sam se probudio, pomislio sam kako bi bilo kul da neko ko nikad nije imao afriku da svoj strucni prikaz iste :-*

Pjero

Ne vidim slike svoje radionice i tvoje Afrike
Samo opusteno i pun gas,ako se drugacije ne naredi.

pit

Citat: Boban_m poslato 21 Septembar, 2011, 22:08
Citat: pit poslato 21 Septembar, 2011, 21:32
Citat: Boban_m poslato 21 Septembar, 2011, 21:15
Moja afrika, sada vec bivsa, na 10.000km predjenih nije potrosila ulja za vidljivu promjenu na mjeracu ulja. Motul 5100 10W40 unutra. Zadnjih par hiljada je malo mjenjac postao tvrdji i to je sve.

   I kad si se probudio sta je bilo....ahahahaaaa
Kad sam se probudio, pomislio sam kako bi bilo kul da neko ko nikad nije imao afriku da svoj strucni prikaz iste :-*


                     Je li Bobane pa sto si je probao kad je toliko dobra...ne trosi ulje, naj,naj naj, u svemu....

Boban_m

Pa znas kako, nismo svi duboko u petoj deceniji druze moj, toliko toga jos ima da se proba...ali to i dalje ne znaci da nije najbolja [zvizdi]

pit

Citat: Boban_m poslato 21 Septembar, 2011, 23:22
Pa znas kako, nismo svi duboko u petoj deceniji druze moj, toliko toga jos ima da se proba...ali to i dalje ne znaci da nije najbolja [zvizdi]

           Hehehe pa ti kad si kupio afriku odmah si otisao u penziju....dzaba ti sto si 10 godina mladji od mene kad si u srcu starac.




Boban_m

A ti tripujes da te cima pubertet kad zajasis TDM?  Nije to pubertet, to je kriza srednjih godina...mladicu [rofl]

pit

Citat: Boban_m poslato 21 Septembar, 2011, 23:38
A ti tripujes da te cima pubertet kad zajasis TDM?  Nije to pubertet, to je kriza srednjih godina...mladicu [rofl]

Ne
                    Pa sigurno sam mnogo vise prosao o d tebe...uostalom sta i ti i mogao da prodjes i vidis i dozivis sa afrikom.
                   P.S.Ne znam sta ti nije jasno u vezi mene ...mozda oces da vidis da li mi se dize,,,pa moraces da dodjes u Nis da ti pokazem

Boban_m

Sve mi je jasno u vezi tebe druze, odavno... [blahblah]

pit

Citat: Boban_m poslato 21 Septembar, 2011, 23:46
Sve mi je jasno u vezi tebe druze, odavno... [blahblah]

                  Prvi pocinjes da kenjas posle ti kriv djavo....to sto si nekoliko godina mladji od mene a i dalje vozis afriku govori samo da nemas muda ,,,odosno da su ti kao u pauka....

pit


                Jebote ne kapiram ove afrikanece ....kad kod im nedostane argumenata krecu sa licnim prozivlama ...evo ga Boban sad a pre neko vreme i onaj Kepo ...pa jebala vas afrika da vas jebe bas....koj je vama kurac...vi mozete da podjebavte koga hocete  kad ga vama neko zavuce odma krecete u licne prozivke.

Boban_m

Citat: pit poslato 21 Septembar, 2011, 23:54

                Jebote ne kapiram ove afrikanece ....kad kod im nedostane argumenata krecu sa licnim prozivlama ...evo ga Boban sad a pre neko vreme i onaj Kepo ...pa jebala vas afrika da vas jebe bas....koj je vama kurac...vi mozete da podjebavte koga hocete  kad ga vama neko zavuce odma krecete u licne prozivke.
Ti si usao u udzbenike spinovanja. Legendo [rofl]

pit

Citat: Boban_m poslato 22 Septembar, 2011, 00:00
Citat: pit poslato 21 Septembar, 2011, 23:54

                Jebote ne kapiram ove afrikanece ....kad kod im nedostane argumenata krecu sa licnim prozivlama ...evo ga Boban sad a pre neko vreme i onaj Kepo ...pa jebala vas afrika da vas jebe bas....koj je vama kurac...vi mozete da podjebavte koga hocete  kad ga vama neko zavuce odma krecete u licne prozivke.
Ti si usao u udzbenike spinovanja. Legendo [rofl]

                U redu je majstore samo vozi ti tu svoju afriku iako si je prodao..i sanjaj kako vozis svemirski brod.

Gile_ExtremeBoy

Hehe moja tenera sa 160.000 km 200gr trosila na 5.000km  :P
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gile_ExtremeBoy poslato 22 Septembar, 2011, 00:05
Hehe moja tenera sa 160.000 km 200gr trosila na 5.000km  :P
toliko trosila benzina....pa sto joj nisi promenio emulzione tube....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

@Pit & Boban:
Kako ste krenuli, u opasnosti ste da vam kazem:
neki su se tako smuvali...

pit

Citat: Lazic poslato 22 Septembar, 2011, 00:22
@Pit & Boban:
Kako ste krenuli, u opasnosti ste da vam kazem:
neki su se tako smuvali...

              Previse je nezan nije moj tip....a i ne verujem da bi mi pruzio jak otpor tako da mi ne bi bilo interesantno.

Boban_m

Citat: Lazic poslato 22 Septembar, 2011, 00:22
@Pit & Boban:
Kako ste krenuli, u opasnosti ste da vam kazem:
neki su se tako smuvali...
Znam ga 4 godine. Nije los, ali voli mnogo da  [blahblah] [blahblah] [blahblah]. Ponekad pokusava da provocira, ali jednako dobro kao sto vozi motor [thumb_down]