Glavni meni

Suzuki RM125

Započeo Bori¹a, 17 Septembar, 2011, 22:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

125EXC  :) :) Isto sluzi duze nego RM, ima signalizaciju moze da se vozi sa 16, sto je i svrha 125cc i necu da poginem odmah.

Plazma Keks

ako se toliko interesujes. zasto ti lepo ne kupis poniku i zavrisi pricu? za nju svi kazu da je pouzdana i brza kad ide nizbrdo, +ima kocnicu koja ne moze da se pokvari ? :):):):)

Bori¹a

Nemam poniku, imam violetu.

Lazic

Citat: markodjurovic poslato 18 Septembar, 2011, 11:08
I kako bre sve naopako nadjes :P, kros za po asfaltu, ide to al ako imas punooooo paraaaaaa i nije ti zao da stoji kod majstora. Sta je sledece CBR-ka za po sumi? :P ;)

Nije dzaba Borko moj nesudjeni naopaki sin... [rofl] [rofl] [rofl]

Bori¹a


Bori¹a

Ugasiste mi temu...

Jel moze sa 125EXC da se putuje? 50-100km max

Lazic

Moze sigurno, makar jednom...

Bori¹a

Ma daj bre, ozbiljno vas pitam.

markodjurovic

Eh pretece me Lazic :)


po zemlji moze (ovo je ozbiljno)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Bori¹a

Pa nisam ja ni planirao da letim motorom, znate? :D Kakvoj zemlji? Sme li sa ovim KTMom da se odveze tura Cacak - Ovcar Banja? Nekom brzinom, 60-70kmh?

markodjurovic

ti si car :D
Zemlja kao podloga, ono sto nije asfalt, nego zemlja :)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Bori¹a

E jbg. Razocarao sam se. Kako bre ne moze? Pa kakva je razlika voziti 50kmh zemljanim putem ili asfaltom?

Lazic

Sad bi ja voleo jedno objasnjenje, vec sam cuo da kad se vozi na asfaltu, nema dovoljno opterecenja, pa ne valja nikako, kod njih izgleda nema voznje na laganom gasu, jer ne dobija agregat dovoljno ulja... Jel sam to upravo samom sebi odgovorio...?

Bori¹a

Ljudi pa to je valjda za full cross?
Bas zato i ne bih kupovao full, nego HARD ENDURO, a 125sx je full cross a 125exc hard enduro? Gresim li?

Lazic


Bori¹a

Citat: Lazic poslato 19 Septembar, 2011, 23:22
2t je 2t...

Drugar ima TDR125 koja je isto cvaja, i voza se po gradu stalno. I nista mu nije. :)

markodjurovic

Nisam ti ja rekao da asfaltom ne moze, nego da zemljom moze.

E a razlika je sledeca, kad vozis zemljom gume rade svoje tj hvataju i pruzaju otpor, a na asfaltu jok. Na asfaltu on vrti i vrti ali ide malo slabije
EXC ne znam kako bi bio na asfaltu, ne poznavam ga
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Bori¹a

Pa ne poznavam ga ni ja, zato pitam :D
Ja znam, SuperMint sa foruma, on je iz Cacka isao na skup na Zlatibor, sa RX125 i nije se zalio

ЯЭВОЛУТИОН

Ma ako moze sa r1 u sumu, moze i sa ktm po putu...nego jebe gume....ali ako metnes neke normalne, sto da ne....ako moze kmx po rimu, sto nebi moga exc po ovcar banji...nemo bre da ga tovarite.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Ljudi jebo vas mis pitam hoce li da steti motoru kao masini, jebe mi se za gume, nove gume su ~50e masina je XXXe :)