Glavni meni

Najbolji japanski skuter

Započeo UFF, 17 Septembar, 2011, 01:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


zmiya

Tebi ono vri¹tanje klipnjaèe lièi na pevanje..

Lazic

ja mislio, to je zbog akrapa...

robbief

Slobodno preimenuj temu u T-max.

Niko cak nije ni pokusao da navede neki bolji.
smooth

Gašpar

Prvi put sam ga video pre doosta godina na Svetom Stefanu. Izgledao je predobro, na zalost probao ga nikada nisam, ali slazem se da je, prema papirima, za nekoliko nijansi bolji od burgmana kog sam vozio.

cika zuba

Postoji tema o Tmaxu nego UFFa mrzelo da trazi....
Ima i slika ogoljenog Tmaxa,naravno da je No.1,ako treba postavicu i slike ostalih skutera bez okolpa... ;) ;) :D



http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,1731.0.html
[/

cika zuba

#26
Evo slike Burgmana 650,da se razumemo dobar je to skuter,dosta mojih prijatelja ga vozi,za dugacke ture kao stvoren,
ali mi ovde pricamo u NAJBOLJEM maxiskuteru ;)  ;D  [rofl]

PS:ja sam se sa Burgmanom 400,utesio ove sezone jer nisam imao dovoljno para za Tmaxa...  [zvizdi]  [zvizdi]  [zvizdi]

[attachment deleted by admin]
[/

Major

Vlasnici Honde SilverWindg ce reci da je njihov maxiskuter najbolji, to isto vazi i za Atlantic i za Burgmana i za Tmax-a.
Meni je moj najbolji :D

Evo i nekoliko vidoja :)

2006 Suzuki Burgman 650 ABS and 650 Executive Review

Top Speed on a Burgman 650 208km/h

SUZUKI BURGMAN 650 - HD - CARLOSSIMOESIMAGENS

pit



               Major soul@ .To sto tgi kazes se zove subjektivni dozivlljaj.A objektivni je da T MAX najbolji.

cika zuba

Da se razumemo nesto,svi proizvodjaci se utrkuju da preuzmu deo trzisnog kolaca jos od 2001 koji Tmax ima (vec sam napisao 11000 komada se proda godisnje) ali kad se prebroje na kraju sezone svi ostali (Piaggo,Gilera,Aprilia Honda,Suzuki klase 500-650) ukupno ne prodaju 2500... Imam negde tablicu bas po modelima prodatih,pa cu okaciti kasnije...
A ja cu nakon nedelju dana provedenih na njmu iskreno i realno napisati dal stvarno postoji taj Q faktor...
[/

Major

Citat: pit poslato 20 Septembar, 2011, 09:17


               Major soul@ .To sto tgi kazes se zove subjektivni dozivlljaj.A objektivni je da T MAX najbolji.

Hehhe imas plus i od mene :)
Mada se meni vise svidja moj subjektivni dozivljaj od objektivnog  [cheers]

cika zuba

 ;)

[attachment deleted by admin]
[/

Major

U >500cc Suzuki Burgman je prvi  [yahoo]
Mada je sve ovo ipak po broju prodanih. Inace bi znacilo da he Honda SH300 bolja od Tmax-a  :P

ra$a

"ja ga krstim a on prdi, ko zna  dal æe i da ¾ivi."

cika zuba

Mi pricamo o klasi 500-500+ ;)
Mada ne verujem da bi ti znacilo tih 150ccm viska + skuplja registracija + veca masa,
ne bi pobegao Maxu,a tek o nekim krivinama da ne pricamo... ;) ;) sve se videlo na onim slikama gde su ogoljeni... :P
pomiri se sa sudbinom da je i tebi Burgman prelazno resenje,kao sto je i meni bio!!  [zvizdi]  [zvizdi]
[/

ЯЭВОЛУТИОН

a jeste li primetili da na jednoj listi imaju yamaha, kimko, a ostatak piaggio grupa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


Major

Citat: cika zuba poslato 20 Septembar, 2011, 19:18
Mi pricamo o klasi 500-500+ ;)
Mada ne verujem da bi ti znacilo tih 150ccm viska + skuplja registracija + veca masa,
ne bi pobegao Maxu,a tek o nekim krivinama da ne pricamo... ;) ;) sve se videlo na onim slikama gde su ogoljeni... :P
pomiri se sa sudbinom da je i tebi Burgman prelazno resenje,kao sto je i meni bio!!  [zvizdi]  [zvizdi]

150cc uvek znaci, registracija nikad nije bila problem, sto se tice vece mase - bolje da ljulja nego da zulja, e sad da li bi pobegao Tmaxu ili bi Tmax pobegao meni to je vec pitanje umeca voznje.
Po nekom pravilu na otvorenom Tmax ne bi mogao da stigne Burgmana, na krivinama bi sigurno vladao ali opet to je sve pitanje vozaca i sposobnosti da izvuce maksimum iz motora.

Da sam pazario 400cc verovatno bi mi bio prelazno resenje, ovako sigurno nije.
Jedina varijanta je da pazarim motor kao sto sam spomenuo u temi Varadero - Strom - TDM, ali ako ostajem na skuteru sigurno ga necu menjati  [cheers]


cika zuba


da se raaaazumemo mi nesto,za taj Burgman 650 ti treba D kategorija....  :) :)
tako da umece vozaca mora biti na zavidnom nivou da bi uspeo savladati toliki autobus... ;D ;D ;D
verujem da si imao love za Tmaxa,uzeo bi ga... nemoj da lazes sebe a i nas druge.. ;) ;)
Burgman- Sport Turing,Tmax- SuperSport,definitivno nisu iste klase....
a koji ce ti bre Varadero 125?? neces valjda da prelazis u manju klasu??
[/