Glavni meni

Brodska sirena za motocikl

Započeo konjarnik, 12 Septembar, 2011, 23:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

konjarnik

Citat: RAmireZ poslato 13 Septembar, 2011, 01:03
Nemoj da se stidi¹, turi snimak da èujemo i vidimo!

[neslusam]
[neslusam]
[neslusam]

EDIT:
Sad sam tek primetio da ti tema glasi:
Brodska sirena za morocikl  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Jebiga kad sam nepismen,admin -popravi naslov teme :D :D :D

konjarnik

Citat: lord_oblivion poslato 13 Septembar, 2011, 01:58
Mo¾da nema èime da snimi pa je oti¹'o da  [zzz]
Nemam cime da snimim,ispala mi je kamera i ostetio sa mikrofon [thumb_up]

konjarnik

Cuje se 5 puta bolje od fabricke,ove sto stavljaju na kawe su skroz krs. Kupujte i necete se zajebati. Probas je pre kupovine u samoj radnji. Momak je prikaci na akomulator i slusas da li ti odgovara ili ne.

Lazic

Bas sam se pitao, da li moze da se proba...

Gašpar

Daj organizuj im javnu prezentaciju, vidis da bi svi da cuju  :D :D :D

UFF

I ja bi da cujem jer ne mogu ni da je vidim-link koji si postavio ne radi i nemam pojma ni gde si je kupio samo koliko si je platio znam

MILJAN

#26
PA to je brodska sirena za smorocikl, koja radi kao luda na nepoznatom broju decibela a sve to mo¾e¹ da skine¹ sa mrtvog linka :D
©alim se... Hvala ¹to si to podelio sa nama.. Ja sam ugradio compact air horn ba¹ za motorcikle ili smorocikle..... Stebel nautilus. ima 40 decibela i dosta je mala pa staje lako na kljuse... Kako izgleda to èudo i koliko ima decibela?

edit:
Uh...hebala te svirena, polomih se da naðem..  ;D   Pa sam izvukao fotku sa PDF-a da se drugi ne smaraju.-....  8)

------ jbt pa ovo je skoro 3x jaèe od moje....


Kupujte ovo.-... Ne znam cenu jer je u kunama PDF

Moja se èuje ovako.,..
Normal horn and Stebel Nautilus (1) V-strom
Cave ab homine unius libri

Taraba

Miljane ne¹to si se zajebao.
40dB je odprilike kao kad buva prdne... taj Nautilus bi trebalo da je 140dB, ¹to je opet dosta jaèe od ovih 107+1.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

apu

pa ono... mislim da mlazni avion pri poletanju pravi oko 120-130 tako da je 140 malo previ¹e za sirenu... ili gre¹im??

Lazic

moj izduv pravi vise od 130db, provereno...

apu


Lazic

serem, nije jos, ali na 100 metara od kuce, je tehnicki sto drzi losmi capo, ima spravu, samo me mrzi da odem... Sutra cu, pa javljam... Ali, mnooogo je glasan, pitaj bilo koga ko je vozio iza mene, pizdeo je...

Taraba

Potvrðujem da je Laziæev izduv najodvratniji zvuk koji sam ikada èuo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

jager

Citat: Taraba poslato 13 Septembar, 2011, 22:05
Potvrðujem da je Laziæev izduv najodvratniji zvuk koji sam ikada èuo.


Potpisujem!  [rofl] [rofl]

A spada negde ovde:

Death of hearing tissue   180dB

Ako veæ ne po glasnoæi, ono po odvratnosti sigurno  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

Citat: Taraba poslato 13 Septembar, 2011, 22:05
Potvrðujem da je Laziæev izduv najodvratniji zvuk koji sam ikada èuo.



slazem se

Lazic


apu


RAmireZ

Citat: UFF poslato 13 Septembar, 2011, 19:20
I ja bi da cujem jer ne mogu ni da je vidim-link koji si postavio ne radi i nemam pojma ni gde si je kupio samo koliko si je platio znam

Probaj ovde:

http://www.beomarine.rs/

Pa klik na Nautička oprema, pa onda po uputstvu iz prve poruke: "Skinite pdf katalog na dnu strane. Sirena je elektricna bez onih velikih truba,nalazi se u gornjem desnom cosku 87 strane."
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

MILJAN

Citat: Taraba poslato 13 Septembar, 2011, 21:14
Miljane ne¹to si se zajebao.
40dB je odprilike kao kad buva prdne... taj Nautilus bi trebalo da je 140dB, ¹to je opet dosta jaèe od ovih 107+1.
Taèno...Davno je bilo.-...moja je 140 dB. i ko¹ta 25 eu. Italijani prave...
Cave ab homine unius libri

UFF

Ako je 25e da mi stigne kuci evo ocu ja jednu odmah