Glavni meni

5.1 MotoManijacenje, 17ti septembar, Petnicko jezero

Započeo UFF, 12 Septembar, 2011, 21:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

E po¹to niko neæe dide Ibarskom,ja æu didem zinat,samo da budem kontra..

balcan girl

brisi i brata stefana on mora da sprema zimnicu tj. ajvar obecao mi dve tegle :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Editovan spisak

Ko hoce MM priveske i nalepnice ponecu ih sutra na voznju (ono sto je od njih ostalo) pa ko dodje na vreme on ce da ih i dobije :D

zVuk

Citat: balcan girl poslato 16 Septembar, 2011, 18:19
brisi i brata stefana on mora da sprema zimnicu tj. ajvar obecao mi dve tegle :P

nek ponese paprike pa nek pece u petnici...... :D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

neskez

taman da ispeèe i ona 4 d¾aka sto je keva nabavila za poèetak


Jo¹ jedna napomena:  dok sam u ¹koli nedostupan sam - telekom ne dobacuje tako daleko


KIZA69

Citat: UFF poslato 16 Septembar, 2011, 09:41
kizo doteraj nam jednu paletu  [cheers]  neskez ce da ti da adresu cim vidi ovo  [balavi]brate...630 limenki na paleti....da nebude malo jedna??
assumption is the mother of all fuck up...!

zmiya

Citat: neskez poslato 16 Septembar, 2011, 20:48



Jo¹ jedna napomena:  dok sam u ¹koli nedostupan sam - telekom ne dobacuje tako daleko




reci gde se nalazi ¹kola da sredimo signal...

neskez


zmiya


Mik

Pivo vam stize "Agustom F4"? Pa to moze i put da zakrci, trazite policijsku pratnju za vangabaritno vozilo!

Nego aj' nadjite mi tamo nekog ko ima kosacicu (kad vec necete da pijete). Evo moj telefon: 064/3295-208

(Poslao ja "neskez"-u e-mail sa tom molbom, pa nista - valjevska lenstina! )


neskez

kakav mail, posalji pp

zaboravio parametre i sifru za mail [glavazid]

Mik

Poslao na pp, ali nikad nisam siguran koliko se snalazim sa tim, pa da te zamolim da mi posaljes na e-mail:

[email protected]

Ili:

064/3295-208

(I nemoj samo da se tu branis da nisi lenstina, ja sam valjevac 50% (tacnije tih 50% je bas iz Petnice), nekad mi ta lenjost bas tesko pada, ali u tome moze tako da se uziva ... naravno samo uz valjevski duh i intelekt, greska je sto sam 50%  "lala":)
:)

miskomi

ajd neka neko ko je upucen kaze da li je put obrenovac-ub zatvoren ili otvoren
Da zatvoren je i dalje put od umke do ub-a.Inace sutra Vam je na Ubu otvaranje crkve i vec se u gradu napravila ludnica a sutra ce tek da bude svasta,ja vam preporucujem preko lajkovca pa valjevo i petnica.Inace moja lepsa polovina proglasila da je sutra idealan dan da pece paprike na Ubu(kod moje tetke)tako da kad nju i paprike istresem dolazim mazdom do vas,na druzenje i rostilj a mozda se i sretnemo usput,posto cu i ja kolima tom rutom

UFF

Citat: neskez poslato 16 Septembar, 2011, 22:49
kakav mail, posalji pp

zaboravio parametre i sifru za mail [glavazid]


ccc
profesore,profesore pa na sta mislis? :D


nego sto se tice puta ebe se meni da li je zatvoren ili ne ja cu ktm-a da proteram :D

mada bi mogli zbog drugih da ipak idemo ibarskom ili nekim alternativnim putem... aj odlucicemo sutra na licinom mesti :) kako bude htela vecina

miskomi


Taraba

ja sam za off road varijantu.
Narandzasti traktoooor!!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

serbduck


   Da vam malo pomognem. Put o kome pricate je zatvoren. Ide se zaobilaznicom. Prosli vikend sam prosao tuda. Put je ocajan !

   Kilometraza je znacajno veca nego Ibarskom.

   E sad.... kako vam volja.

   
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

The One

mene poison boy dovozi hi hi hi
vidimo se uskoro!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

apu


dzimika

neki su stigli a neki su nastavili na zurku na brdo grad
ko nije bio propustio je dobro zezanje kao i obicno