Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

VanjaGS

Od mene par slika sa proslih voznji. U sumu obicno idem sam tako da imam vrlo malo fotografija ,osjecam se nekako bezveze kad ostavim motor  u blatu a ja se izvucem  da bi ga fotografisao [doh] .
Na slikama su moji klinci i ja ...

VanjaGS


Ing_Kvarisa

Citat: kepo poslato 14 Februar, 2011, 12:08
Citat: farbach poslato 14 Februar, 2011, 09:07
Da
pogledaj na prosloj voznji na 1:45 kako je mogla da me baci na drvo


tako sam pao kod Ace na Kucaju, jos sam silazio nizbrdo.
grana dugacka, debela 5-6 cm ispod lisca, kada sam naleteo na nju, nisam znao sta me snaslo. samo sam se u delicu sekunde ramenom i kacigom overio u stranu.

inace, kad se budemo vozili po FG ja dolazim paprikom.  ako krenem za vama da vas jurim sa KTM-om, ostajem na nekom drvetu, garant!  cepate to domacinski, ko na igrici.

Ako krenes paprikom, vratices se pesaka :D . Ne k**aj nego jaja u zube i gas!! :D

farbach


VanjaGS

#304
Prosle godine sam upoznao dva brata iz G.Vakufa ,BiH koji se bave vrlo zanimljivim poslom: organizuju enduro ture po planinama Vranica i Radusa ,imaju opremljene apartmane za goste ,iznajmljuju hard enduro motore i opremu !! Gosti su obicno stranci ,dolaze u sedmodnevnu voznju bosanskim vrletima i spremni su za to dobro platiti!
ENDURO BOSNIA & HERZEGOVINA - DANKO
Na videu imate i link za njihov sajt ,ima puno zanimljivih fotografija!!

Nesto slicno planiram i ja (mnogo skromnije) na planini Igriste, na proljece pravim brvnaru u sred divljine sa cross i trial stazom , bicete obavjesteni o radovima  [hello] a i pozvani kada bude potrebe da  se [cheers] [cheers]

VanjaGS

Citat: farbach poslato 14 Februar, 2011, 20:16
Bravo Vanja. Lepo ti komandno vozilo.
Vise je kao tehnicko zacelje ,posto moram da popravljam sve ostale motore sa kojim se vozim ;) (uvjek puni dzepovi alata ;D ;D).

BANE BROTHERHOOD

Citat: VanjaGS poslato 14 Februar, 2011, 20:48
Citat: farbach poslato 14 Februar, 2011, 20:16
Bravo Vanja. Lepo ti komandno vozilo.
Vise je kao tehnicko zacelje ,posto moram da popravljam sve ostale sa kojim se vozim (puni dzepovi alata).
i ti brate isto pa i mene vuku po stazama i vrletima isto sa alatom   [djavo] [djavo]uuuuhhhh kapiram te skrooooz a i meni se vioziiii!!!! [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Vlajko

Citat: VanjaGS poslato 14 Februar, 2011, 20:39
Prosle godine sam upoznao dva brata iz G.Vakufa ,BiH koji se bave vrlo zanimljivim poslom: organizuju enduro ture po planinama Vranica i Radusa ,imaju opremljene apartmane za goste ,iznajmljuju hard enduro motore i opremu !! Gosti su obicno stranci ,dolaze u sedmodnevnu voznju bosanskim vrletima i spremni su za to dobro platiti!
ENDURO BOSNIA & HERZEGOVINA - DANKO
Na videu imate i link za njihov sajt ,ima puno zanimljivih fotografija!!

Nesto slicno planiram i ja (mnogo skromnije) na planini Igriste, na proljece pravim brvnaru u sred divljine sa cross i trial stazom , bicete obavjesteni o radovima  [hello] a i pozvani kada bude potrebe da  se [cheers] [cheers]

Kepo vidju li ti ovo?

svaka cast na biznisu!

lepo i korisno.. de ces bolje..   [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Braco

Bas prije par dana sam  sam im doradjivao ovu fotku(slikana sa losim mobilnim) koje ce ici na njihov plakat u Njemackoj





p.s. mi smo skoro pa spremni , staza je tu malo jos da se doradi , smjestaj zasad samo 4 lezaja  ali bice jos do ljeta ,  i malo  motori da se obnove :)

..i naravno   Romanija!!




rboban

Ride It Like You Stole It

JankoR

Jos ako bi se kako moglo vozit sa Ratkom eto me odma [hello]

VanjaGS

Citat: NikGold poslato 15 Februar, 2011, 03:24
Jos ako bi se kako moglo vozit sa Ratkom eto me odma [hello]
Sa Ratkom se cesto vozim!! (moj otac se zove Ratko)
Inace Romanija je raj za Hard enduro ,na teritoriji izmedu Han Pijeska ,Sokolca, Pala I Rogatice ima hiljade kilometara planki za izvlacenje drva sa planine (neke su pravili Austrijanci prije sto godina ,sad nam prodaju KTMove da ih lakse savladamo) koje su idealne za hard enduro i ATV voznju.

BANE BROTHERHOOD

 BRACHO....prima te li nas   bolesnike iz B.D.S a BROTHERHOOD DEATH SQUAD a tamo da i imi mallo peglamo sa vama po vashim stazama i vrletima prelepe romanije!!! ;D ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

VanjaGS

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 15 Februar, 2011, 10:58
BRACHO....prima te li nas   bolesnike iz B.D.S a BROTHERHOOD DEATH SQUAD a tamo da i imi mallo peglamo sa vama po vashim stazama i vrletima prelepe romanije!!! ;D ;D ;D ;D
Naravno ,ovde nas nema bas puno ,drustvo je uvjek dobrodoslo!! [cheers]
Mozemo na proljece nesto organizovati. [hello]

BANE BROTHERHOOD

Citat: VanjaGS poslato 15 Februar, 2011, 11:01
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 15 Februar, 2011, 10:58
BRACHO....prima te li nas   bolesnike iz B.D.S a BROTHERHOOD DEATH SQUAD a tamo da i imi mallo peglamo sa vama po vashim stazama i vrletima prelepe romanije!!! ;D ;D ;D ;D
Naravno ,ovde nas nema bas puno ,drustvo je uvjek dobrodoslo!! [cheers]
Mozemo na proljece nesto organizovati. [hello]
OBAVEZNOOOOOO!!!! DOLAZIMO  JA A DOVODIM I JOSH PAR LOODAKA ZALUDJENIKA U MX I HARD ENDURO!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE BRO!!! [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Vlajko

Ima tu jos nekih zainteresovanih vozaca autobusa..

Da se ja pitam.. proterao bi tuda ;D

ako bas ne moze.. treba neko i da odrzava vatru..

nego dok na planini otopli, jaja ce nam se ovde skuvati..  [doh]

Iskreno Bane, ovo mi je 100 puta bolje od staze.. stazu mozes peglati da bi se usavrsio i to.. ali brate divljina i nepoznati predeli su prava stvar..

LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE BRO!!!

zarazi nas sve..ali ako, kolicina pozitivne energije je nenormalna..
uz adrenalin odlican recept za dobar provod  [yahoo]  [cheers]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Braco

Posto ima  dosta najavljenih i sa "onog"  foruma  organizovacemo  ovi vs oni  :)

rboban

Citat: Braco poslato 15 Februar, 2011, 12:58
Posto ima  dosta najavljenih i sa "onog"  foruma  organizovacemo  ovi vs oni  :)

BB vs MM - ROMANIA ENDURO CUP  [rofl] [rofl] [rofl]
Ride It Like You Stole It

Gašpar

Citat: rboban poslato 15 Februar, 2011, 13:01
Citat: Braco poslato 15 Februar, 2011, 12:58
Posto ima  dosta najavljenih i sa "onog"  foruma  organizovacemo  ovi vs oni  :)

BB vs MM - ROMANIA ENDURO CUP  [rofl] [rofl] [rofl]


Samo najavite na vreme da nabavim nekog Hard endura, doslo je vreme da se porazi Afrika  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]