Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

E da je love pa jednog krosa samo za sex po off-u i ¹umama i gorama....,gdje bi nam kraj bio...!!  ;)
jin-jang

srbac


Panta Zemunac

KLE posedovao i terao a -KLR 650 sam terao po Fru¹koj...ne koliko sam hteo ali ipak....i razlika je oèigledna, pogotovo u snazi koju isporuèuje I i II brzina!
KLE se inaæe mora dr¾ati u vi¹im obrtajima, po 'sporijem' Offu...

KLE je vitkog izgleda i vara na oko...te¾ak je i nije ba¹ za hard off...u sporoj, lakat, krivini ako ne povisi¹ obrtaje, nema snage da iznenada izvuæe, pogotovo ako je jo¹ i uzbrdica i ko od ¹ale te baci te¾ina na stranu!! Poku¹aj dual bajka...

srbac

Sutra +10 ajd u voznju pa slike, da nam ne zamre tema !!   [slavlje] [slavlje]

ninja66


srbac


ninja66


srbac

Vidim ga kako se samo smeska ispod kacige 
[unistenje]


fruskogorac

Dobar  motor   si  kupio, proletos  ga   je  Zlaja   slozio, Prox klipnjaca,klip, lezaji,  Prokina   hilzna,  tad   sam   i  ja   radio  CRku,   tako  da   sam    upoznat  sa   tim.Znaci samo  vatra...

farbach


fruskogorac

Bih   ja   ali  ne znam, moram   decu   da    pritegnem  da   me  nauce.

ninja66

Citat: fruskogorac poslato 05 Februar, 2011, 22:20
Dobar  motor   si  kupio, proletos  ga   je  Zlaja   slozio, Prox klipnjaca,klip, lezaji,  Prokina   hilzna,  tad   sam   i  ja   radio  CRku,   tako  da   sam    upoznat  sa   tim.Znaci samo  vatra...
Toooo!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

fruskogorac


fruskogorac


fruskogorac


srbac

 Dzaba   KTM, CR, KX, RM   [nono]  APN je APN  [yahoo]   [ludak_sa_puskom] [ludak_sa_puskom] [kauboj] [kauboj] [vatromet] [vatromet] [motor]