Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


srbac

Damire, do¹lo je vrema da nauci¹ da salta¹ na zadnjem toèku. Kad ti odu obrtaji i osetis da ce motor pasti onda ga prebacis u vi¹u brzinu i nastavis dalje....pa opet pre¹alta¹... Probaj, napravi snimak... vreme je za KTMa....SM....pozdravvvvvvvvv

damir1994

Danas sam naucio saltati u zraku, prije sam imao strah da ce me prebaciti nazad.

Salatao sam iz druge do pete brzine, sve sto je potrebno dignuti motor sto vise u zrak, pustiti gas presaltati u vecu brzinu i opet dati malo veci gas posto se motor malo spusti dok saltas :)

srbac

Odlicno, ajd sad opali po ve¾bi pa na KTMa... Noga na zadnjoj koènici i polako probaj da ide¹ jo¹ malo unazad posle vage ali ne da se upla¹i¹ i da mahinalno spusti¹ noge se strane  (to je stvarno nezgodan oseæaj ali ga mora¹ savladati), nago tada blago prikoèi da ga vrati¹ malkice prema dole ... Kad to savlada¹ onda mo¾e¹ voziti u bilo kojoj brzini  dok ti ne zariba agregat...

Chris_SM


damir1994

Citat: srbac poslato 07 Jul, 2013, 01:28
Odlicno, ajd sad opali po ve¾bi pa na KTMa... Noga na zadnjoj koènici i polako probaj da ide¹ jo¹ malo unazad posle vage ali ne da se upla¹i¹ i da mahinalno spusti¹ noge se strane  (to je stvarno nezgodan oseæaj ali ga mora¹ savladati), nago tada blago prikoèi da ga vrati¹ malkice prema dole ... Kad to savlada¹ onda mo¾e¹ voziti u bilo kojoj brzini  dok ti ne zariba agregat...

OK hvala na savjetu, moram naci ravnu livadu da probam ici iza vage,   na cesti uvijek ima ljudi koji gledaju " manijaka " koji se vozi na zadnjem tocku kroz selo, pa bi me bilo sramota da slozim na cestu dok oni gledaju.

srbac

A sto se tice padanja na ledja na brini, pasces puno puta, ali sve je to u rok sluzbe. He he he nadamo se da ce biti jos snimaka...

con3

Daj neki snimak sa KTM-om,I ja cu samo da bude lepo vreme :)


Lazic


mkt

malo, malkice,,,,,, da ga jebem idem sutra opet

Lazic


mkt

ma jok jbte ko ce da doceka sledecu nedelju
nabavljam sutra stitnike pa me boli paja a i koleno kapiram popusta



damir1994

Citat: con3 poslato 09 Jul, 2013, 01:41
Ekstra odradjeno ,2 ili 4 kamere ?

Jedna kamera, koja snima iz 5-6 uglova.



damir1994


mkt


djolefer

:D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D