Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


TEEfqd

kolko je meni poznato na kad palis na kurblu treba da stojis iza motora i da guras od sebe :o

rboban

Ride It Like You Stole It

damir1994


Chris_SM

#2104
Mislio sam da to rade samo u Filmovima  [rofl] [rofl] [rofl]

rboban

Sta rade samo u filmovima? Citiraju post sa slikom sve, jos koji je iznad... ??
Ride It Like You Stole It


pit

Jebem ti sitno zito..pa gde u plastenike posle kise.

mkt

ma jedva izadjoh jebem ti blato i sve
krenuo sa Glinare do Slanaca  ka Vinci ,zaglavio i jedva izasao na put
u pocetku je tocak vrteo u mestu i nije bilo sanse uzbrdo ni milimetar ,a posle nije mogao uopste
zavuklo se blato u sve moguce supljine
Mada su mi gume skoro pa bez krampona jbg


Lazic


damir1994

Sreca pa je 450,  125 kubika ne moze okrenuti tocka u tavkom blatu :)

Andreja

Ja jednom uleteo u blaèugu, nakupilo se blata izmeðu toèka i vilju¹ke, ubacim u prvu brzinu, pun gas, pustim kvaèilo i motor se ugasi :D

"Lopatao" sam blato pola sata sigurno... Od tad izbegavam blato u "plastelin" stanju.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Taraba

Seæam se Gravel staze poèetkom 2011.
Blato do kolena.
Bane Brotherhood organizovao neko kaljanje i testiranje Dirty Sanchez-a po stazi.
Do¹li ljudi i krenuli da se zaglavljuju u blatu jedan po jedan.
E onda je na stazu iza¹ao mali Sale i vozi se dete po toj stazi dosta dugo, a gume - èiste.

Poenta prièe - ko vozi sporo - vata se blato.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

to sam i ja skapirao al kasno,mada i kad sam  zavrtao gas ljuljalo se za sve pare
moram menjam gume pod hitno posto skoro da i nemam vise krampona tj, trebao sam to odavno da uradim al jbg

Lazic

Citat: Taraba poslato 03 Jul, 2013, 16:17
Seæam se Gravel staze poèetkom 2011.
Blato do kolena.
Bane Brotherhood organizovao neko kaljanje i testiranje Dirty Sanchez-a po stazi.
Do¹li ljudi i krenuli da se zaglavljuju u blatu jedan po jedan.
E onda je na stazu iza¹ao mali Sale i vozi se dete po toj stazi dosta dugo, a gume - èiste.

Poenta prièe - ko vozi sporo - vata se blato.

Èesto se setim one pe¹èare te godine(takoðe braderhud organizovao), uzbrdica, gaaaas, a Tarabiæ iza mene zatrpan peskom do vrata...:D :-[

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks


mkt


Plazma Keks

epa, onda si trebao da nastavis dalje ka crkvi, onda bi video neko gazdinstvo i odmah uz njega ide put uzbrdo. odlican je. a ako nastavis do kraja, stignes kod mene u kraj. ;D