Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


BANE BROTHERHOOD

#141
 [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]malko smo ubledeli mislim ipak je to bio otvoreni prelom kljucne kosti na dva mesta [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

#142
 [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]hard core to the bone!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

#143
 [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]od igracke placka hahahahahahah [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

ne znam di teram hehehe ali na gips smo stavili poliester fiber git da bi mogao da teram hehehe a slaze mi se boja uz pantalone !!!CAMO IS BACK!!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Panta Zemunac


BANE BROTHERHOOD

Citat: Panta Zemunac poslato 26 Decembar, 2010, 20:24
Ti si Bane maskota MOto Manijaka... [thumb_up]
pa moraju i manijaci da imaju nekog ko ce da bude glavni JACK ASS!!!hahahah...BROTHERHOOD 4 LIFE BRO 4 LIFE!!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Charuga


BANE BROTHERHOOD

Citat: Charuga poslato 26 Decembar, 2010, 21:02
[klanjam_se]
hvala brate charuga hvala  ti si nas sreo na omvu kada smo bili kaljavi ko prasad  hahaha dosle mangulice da se okupaju na omvu samo spustili vizire i udri jedan po drugom sa smrkovima heheheh veliki pozdrav  brate moj .
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

srbac

Lele i ja teram bez cizama, imam neke HTZ cizmice   :o

MotoManijak

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 26 Decembar, 2010, 22:14
Citat: Charuga poslato 26 Decembar, 2010, 21:02
[klanjam_se]
hvala brate charuga hvala  ti si nas sreo na omvu kada smo bili kaljavi ko prasad  hahaha dosle mangulice da se okupaju na omvu samo spustili vizire i udri jedan po drugom sa smrkovima heheheh veliki pozdrav  brate moj .
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[thumb_up]



Vlajko

Es vido ti ovo  :o

U rukama Mandusica Vuka...   [thumb_up]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

velimlje

Nisam off road orjentisan , pa se izvinjavam na smetnji , al videh ovo , pa rekoh da podelim , ako niste jos videli

Ovo je pravi off road motor :D :D :D :D

Yamaha R1 offroad
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

Panta Zemunac

Hmm, èim vidim da je skinuo far, znam da je i ne¹to èaèkao oko ve¹anja, zar ne!?!? Tako da...mada i za to respekt!

srbac

Ja mislim da tej ima dosta snage !!!! Cak da podeli na tri motora !!!

kepo

Braco,
meni  Romanija non-stop u glavi !!  Prvo kad sam prolazio preko Pjeska za Srajevo, odmah mi je bilo jasno o cemu se radi.
Posle toga ne zelim da mi prodje sezona, a da ne napravim krug preko Visegrada - Gorazda - Romanije - Vlasenice - Bratunaca. Jos kad vam se uvalim gore bar jedno vece, pa to ce da bude pravo.

Kolega Keza bas ume lepo da iskoristi dan. Svaka cast!

zodiac

Citat: kepo poslato 24 Decembar, 2010, 21:51
Gile ovo ti nije trebalo. Motor nije vise na prodaju, dok se ne probaju jos neke stvari.

Samo sam te cekao [rofl]
Prijatelj je zao drug

kepo

Citat: zodiac poslato 27 Decembar, 2010, 23:10
Citat: kepo poslato 24 Decembar, 2010, 21:51
Gile ovo ti nije trebalo. Motor nije vise na prodaju, dok se ne probaju jos neke stvari.

Samo sam te cekao [rofl]

cekamo se mi na prolece u okolini valjeva da zajedno analiziramo ktm  ;)