Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

djolefer

Hahhahah,,,pa znas kad bi im stao ovde hahahaha,samo bi dobili mud into a face :)
:D

farbach

Gorivo se nikada ne sipa na pumpi, tu smo ranjivi,
Odmara se u sumi, nikako pored puta. Ni sumskog, a pogotovo ne asfaltnog.
Ne staje se nikad nikome.

Nema puno pravila. Ko ih postuje traje.

skijash

Ba¹ htedoh da pitam kako su ih zaustavili?

Vera Pavlovicj

Ma iz gluposti su stali tj neki lik se pojavio , mahnuo i tu ne¹to gari stane kontajuæi da ovom pomoæ treba kad ono bulja  [doh] Popisali ih ¹umari a marsovci ni¹ta.
Pro¹le godine ista akcija bila samo ¹to smo se  [rofl] kad smo ih videli i pun gas u ¹umu.Blokiralirli nam izlaze ka NS  ali dzabe.Tako da jesam iznenaðena  njihovim glupim stajanjem jer od te ekipe dvojica su bili samnom  pro¹li put kad su hteli da nas [prebicute]

Hohštapler

Maaa daaaj bre, ljudi koji voze kros odu da se izjurcaju i opuste i onda voze po gradu ko normalni ljudi, nek hvataju ove picolovce ¹to divljaju na Rovima...
Bukvalno, ne znaju ¹ta korisno da urade pa onda kenjaju svima kome stignu... Koji smo narod...
I ba¹ to, kolko njih to ¹eta FG kad su tako ugro¾eni? I taj motor NE ÈUJE samo neko ko je gluv 100%, ostali ga èuju preko brda!

mUUUr¹ stoko!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

to je tacno, 450 4t kad zaurla cuje ceo novi sad a kamoli neki tamo sto seta...

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Dzonsi

Oko BL ima bas dosta sumskih extra puteva za kros voznji :) Imao sam bas peh kad sam sa losim akumulatorom pre par mjeseci otisao u sumu(nema kurblu xt) i motor mi se ugasio i akumulator nije mogao okrenuti da upali...Jedva smo ga iscupali iz sume malo je falilo da prenoæi :)
Burn the rubber not your soul!

Bishke

You should do one thing every day that scares you

djolefer

:D

jola

Danas smo bili u voznji na popularnoj "Glinari". Lep odziv vozaca, vesela atmosfera, mrtvo prase, pivo, sta vise reci  ;D
Bilo je lepe voznje, bilo je i padova (na srecu samo blazih), sve u svemu jako lepo proveden dan.  [clapp]
Ako neko ima slika neka postavi. Poz  [cheers]

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

djolefer

:D

Popsy

Citat: djolefer poslato 11 Novembar, 2012, 23:06
lepo lepo... ima li ovaj kvad 4x4


mo¾da i ima al mislim da ga nije ukljuèivao :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

mkt

lepo lepo
jel ste se penjali po onim brdima  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

farbach


mkt


FZ1


djolefer

popsy,jesi ti bio kod mene sa nekilm likom i devojkom sa nekim kombijem, kad ste kupili motor zza nju?/
:D