Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

kad god se ponovim sa motorom ljudi cestitaju...samo ovaj put mi svi zele srecu...ne znam da li misle da je KTM jak ili da se mnogo kvali ali uglavnom nikad mi nije vise ljudi pozelelo srecu :)

rboban

Eto JA se nisam oglasio... da ne baksuziram!!!
Ride It Like You Stole It

srbac

Koliko se secam taj motor je strit legal sto bi rekli, ima saobracajnu. Ja sam ga merkao da gi uzem ...ajd , puno blata, kamenja, presine, potoka, livada sa sto manje kvarova ti zelim . POZZZZ

djolefer

cestitamo i nek je sa srecom :D da ga dobro poceras ;)
:D

UFF

Citat: Gavrolini poslato 15 Januar, 2012, 00:28
kad god se ponovim sa motorom ljudi cestitaju...samo ovaj put mi svi zele srecu...ne znam da li misle da je KTM jak ili da se mnogo kvali ali uglavnom nikad mi nije vise ljudi pozelelo srecu :)


Evo ja ti zelim da ove godine njega doteras do pescare i da nas sve nahranis istim :D

^SuPeR_MiNt^

Ebiga bakterija mi se ispraznila pa nijesam uspijo da napravim jo¹ slika taj dan , a onda sam vrno aparat  [sutirakamen]
U svakom sluèaju prelepa planina Kotlenik i jo¹ lep¹i CRFFFF !







Pozer

Gavrolini

Citat: UFF poslato 15 Januar, 2012, 16:43
Citat: Gavrolini poslato 15 Januar, 2012, 00:28
kad god se ponovim sa motorom ljudi cestitaju...samo ovaj put mi svi zele srecu...ne znam da li misle da je KTM jak ili da se mnogo kvali ali uglavnom nikad mi nije vise ljudi pozelelo srecu :)


Evo ja ti zelim da ove godine njega doteras do pescare i da nas sve nahranis istim :D
pescare ce biti  obecavam

Vera Pavlovicj

@farbach
jeste ja sam samo sam se sad udala  pa eto :)
@gavra
dru¾e gavro sad æe¹ da bude¹ mnogo brz al neka [clapp]

Gavrolini


UFF

To mi je isto za gavru rekla i jedna qrava koja ga zna :D

Gavrolini

Citat: UFF poslato 16 Januar, 2012, 11:01
To mi je isto za gavru rekla i jedna qrava koja ga zna :D
jbg nemam ja vremena da se bahcem sa njom...istresem se i sto se mene tice...ONA JE JEBANA! Nisam ja dosao da zadovoljim nju vec sebe!

farbach

Mislis, mozes tri puta. Jen-dva-tri-gotovo. Ko je svrsio svrsio, ko nije ni nece. Imali smo iste uslove, negde si pogresila.

UFF

pa kad razmisljaju za vreme sexa umesto da se kao i gavrolini koncentrisu na na ono sto rade :D

http://www.liveleak.com/view?i=722_1321850101

Gavrolini

Citat: farbach poslato 16 Januar, 2012, 13:23
Mislis, mozes tri puta. Jen-dva-tri-gotovo. Ko je svrsio svrsio, ko nije ni nece. Imali smo iste uslove, negde si pogresila.
bas tako ,nisam ja kriv sto ona ne ume.


Kengur

Nisam siguran, mislim da je neko vec kacio klip za ovog tipa...
Stvarno nemam kom, svaka mu cast! Ovo je za svako postovanje. Ne iz razloga sto vozi, nego sto je pobedio sebe i nastavio da zivi! A vecina to ne moze da izdrzi...  Svaka cast.

rboban

Strasno..... davno sam gledao tipa koji vazi DRZ SM bez sake.... pa mi je bilo... ali OvO.... POSTOVANJE!!!!
Ride It Like You Stole It

lord_oblivion

©to se tièe onog KX-a. Vlasnik je pozvan na forum pa ako ¾eli, okaèiæe oglas.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

srbac

Svaka èast, kako mu lice zraèi kad prièa....

zemunboy

Citat: lord_oblivion poslato 18 Januar, 2012, 02:46
Što se tiče onog KX-a. Vlasnik je pozvan na forum pa ako želi, okačiće oglas.

Samo nek se pretstavi prvo, da ne bude obavezan :P :P :P :P