Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zemunboy


lord_oblivion

Kontaktirao sam èoveka koji mi je rekao da je za prodaju, on æe da izjuri vlasnika i sve podatke pa æu ja da prosledim ovde na forum.
Znam samo da ga je vlasnik kupio u Nemaèkoj pre ne¹to godina, sastavio, seo i zavrnuo gas i olupao par rebara i ruku. Od tad nikad vi¹e nije seo na njega da ga vozi  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

^SuPeR_MiNt^

I pitaj ima li papire , mo¾da interesuje , spreman sam da ¾rtvujem par rebara haha

Bori¹a

oooooo radovane pa gde si ti
nema te 100 godina bre, ovaj raspust te unisti

koja je cena za tog KXa
gledao sam u italiji CR500 10ak godina stara 3-4k €

lord_oblivion

Evo sta mi je odgovoreno :

Citiram
"Nece covek da stavlja po oglasima , kaze ljudi ni ne znaju sta je to pa ga samo smaraju . On ga je platio preko 6500 E 2006 g.(ne upaljen u sanduku) i od tada napravio oko 10-ak radnih sati . Sada bi ga prodao za 3000 i ni dinar manje (onome ko zna sta je to a uz to bas to i zeli )
Da , zaboravih reci da je motor 2001 (ili 2000) , da je placena carina i ima propratnu dokumentaciju . Nalazi se u Temerinu , vlasnik je Dule a ako neko bas ozbiljno hoce to da kupi dacemo mu broj , cim prodje kontrolu da nije neki ne ozbiljni , ne upuceni , ne kulturni itd ... Smiley"

Ako ste zainteresovani i dalje, da spajam ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Bori¹a


srbac

 Radovan je zauzet, na raspustu pravi FMX rampu   :P :P [rofl]


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

Citat: srbac poslato 11 Januar, 2012, 22:24
Radovan je zauzet, na raspustu pravi FMX rampu   :P :P [rofl]

Laze, nije napravio

BANE BROTHERHOOD

Citat: Borisa Motorisa poslato 12 Januar, 2012, 00:10
Citat: srbac poslato 11 Januar, 2012, 22:24
Radovan je zauzet, na raspustu pravi FMX rampu   :P :P [rofl]

Laze, nije napravio
PA KAKO ONDA DA POSTANE CLAN ....B.D.S a.  [neampojma] ...eeee u k...c!!! [nono] [nono]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Bori¹a

Slao je meni skicu i projekat i sav potreban materijal al ne hvali se da je napravio... Tako da ne verujem

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!


aca-pn

Damire, odlicni su ti snimci, izbaci samo ubuduce ove uvode na pocetku kao za dugometrazni film, nikog ne interesuje uvod koji traje 15 sekundi ;)

farbach

Juce bila dobra voznja po FG. Dobri stari Teteerac je prvi put za sve ove godine dosao kuci na prikolici. Grana je zakacila uljni vod i nisam hteo da rizikujem da osusi.
Pokusao sam da se snadjem sa Garmin etrex navigacijom i ne ide. Razmazili me ekrani od 6 inci, a garminov je povrsine 4 majstorska palca. Mozda je dobar za pesake koji imaju vremena da bleje u ekran. Za motor je dobar samo zbog treka.

Aca96

Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
www.limundo.com/ref/HardEnduro

srbac

Citat: farbach poslato 13 Januar, 2012, 11:53
Juce bila dobra voznja po FG. Dobri stari Teteerac je prvi put za sve ove godine dosao kuci na prikolici. Grana je zakacila uljni vod i nisam hteo da rizikujem da osusi.
Pokusao sam da se snadjem sa Garmin etrex navigacijom i ne ide. Razmazili me ekrani od 6 inci, a garminov je povrsine 4 majstorska palca. Mozda je dobar za pesake koji imaju vremena da bleje u ekran. Za motor je dobar samo zbog treka.

Jesi lik sa jednim tockom , hi,hi,hi

farbach

Skinuo sam trek sa Garmina, da vidim gde smo bili. Zimi nema puno rastinja i moze da se vozi "popreko" kroz sumu. Sidjem sa puta i vozim dok ne ispadnem negde. Dole je Dunav, levo Hrvatska, na Vrhu asfalt Partizanskog puta. Ako ima dovoljno goriva, uvek cu ispasti negde. Ovako nema jurnjave, a staza nas je ionako smorila od jurnjave, pa smo cilirali kroz sumu. Videli smo tri srne.

^SuPeR_MiNt^

Kurac da kupim materijal kad mi je oti¹o semering u masini ,me¹a mi ulje , ima da napravim !. . . Prvo o da se opravi jebiga , imam slika iz sne¾ne akcije pa æu okaciti nekom lepom prilikom kad budem pri netu na kompu .