Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

farbach

gde ode ti u vremeplov. x je tvoj motor sa svetlom.

rtaku

da na taj sam mislio , nepisem  f  posto pise 450  podrazumjeva se  jedino ako sam propustio cvaju  da je izasla te kubikaze.

zemunboy

Citat: rtaku poslato 21 Decembar, 2011, 09:44
da na taj sam mislio , nepisem  f  posto pise 450  podrazumjeva se  jedino ako sam propustio cvaju  da je izasla te kubikaze.
I? Odakle si ti?

rtaku

Jel  to  ima  veze sa  poznavanjem  materije? Treba li  boja  kose i  broj  cipela? Nisam  iz  Beograda.

Gašpar

Ovaj Zemunboy ko radio Mileva, sve voli da zna :D

Taraba

Nit mi je jasan ovaj Zemunac, od skoro matori zemunac, ¹to insistira da zna odakle si, a nisi mi ni ti jasan kao da je mesto prebivali¹ta neka mega tajna kao PIN sa VISA kartice. [neampojma]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Citat: Taraba poslato 21 Decembar, 2011, 11:45
Nit mi je jasan ovaj Zemunac, od skoro matori zemunac

Usao covek u krizu srednjih godina, oprosticemo mu  ;D

Ing_Kvarisa

Ah, vecita prepirka. Ja reko samo da se pohvalim da sam nasao dobrog majstora za montiranje guma, radi covek
ko masina, samo sto na felni jos i ostavi dojam rucnog montiranja. Posto je sramota biti enduras a ne menjati sam
svoje gume, a vulkanizer to uradi bezdusno 'nako u 7min ja sam se otisnuo u potragu! Ko to moze da uradi za vise
od pola sata, pritom da mi vidno izgrebe felnu (jelte da se mogu kasnije hvaliti da sam to sam uradio negde tamo u
sumi) i naravno probusi unutrasnju gumu, al' to je nebitno, posto obicno posle te montaze valja ipak otici do vulkanizera
na premontazu :D . Inace, montaza gume kod majstora je 2dl rakije, kvalitet i poreklo po slobodnom izboru. Majstor
se hvali da zafarbava motore za litru iste, a ceo motor i za dve!


UFF


Kengur


Taraba

Ja èuo da pije razreðivaèe iskljuèivo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


fruskogorac


farbach

Posto Ing_Kvarisa nije sujeveran covek, ne veruje u deda mraza, zeku, ni u nove gume. Tvrdi da nove ne postoje, nego samo druge. Ta koju skine jednog dana ponovo postaje druga. Uglavnom zamenio sam prvu, staru 15 godina, sa drugom starom 10 godina. Prva po tvrdoci ima svojstva metala, druga - drveta. Rakija je brlja.

TA96

Citat: fruskogorac poslato 21 Decembar, 2011, 14:05
za mlade endurase,da lakse izaberu motorce  [yahoo]   
Pravi motor za mlade, ne znam kako je Zozon zalutao u tu klasu ;)
"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

VanjaGS

Malo sam se vozio danas ,cisto da ne zarda ;D
Par slika:

VanjaGS



farbach


VanjaGS

Bez sarafa. Slicno kao na pijesku ,kada se postigne odredena brzina ide bez problema!!