Glavni meni

YZF 750R

Započeo nano, 05 Septembar, 2011, 23:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

chengelle

Revolucijo pametno zboris,svaka cast...i ja isto mislim!!!
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

nano

#61
Mislis na osnovu cega? I ja sam mislio, pa nisam bio u pravu...


@rev: Mogao si onda tako odgovoriti na PP koju sam ti poslao davno al neam veze... Plastifikacija se vrsi na 180c, a na toj temperaturi "vestacki stari al" to starenje traje 8 sati dok plastifikacija vremenski traje dosta manje... To mi je rekao Sale iz STS racing, potvrdio lik koji je vozi trke u austriji (tj vozio), trenutno radi u yamahinom predstavnistvu u nemackoj.

a za wall, e pa nemam slike ni od jednog al ako bas insistiras mogu ih zamoliti da mi posalju

EDIT:

Citat: revolution poslato 06 Mart, 2012, 22:00
ovi sve oslabljuju ramove na motorima, i za to dobijaju pare....
http://www.roseyspowdercoating.com/coaters-directory/

Kao sto sam napisao ne bi bio problem, da neko radi sa 80-90c...

nano

Gde kod nas mogu da se kupe lezajevi za zadnju viljusku?

salle_


ЯЭВОЛУТИОН

ma ja ni ne pregledam svu postu, a pola sto pregledam ne procitam......15 minuta zagrevanja, ce samo povrsinski ugrejati ram....plastificiraj i ne misli....180 stepeni je temparatura vazduha u peci, da li mislis da ce se ram zagrejati na tu temparaturu....raspitaj se koliko ram stoji u komori za pecenje....5-10  minuta...ne verujem duze....cilj je da se plasticni prah istopi, a to se desi za 2 minuta, a ostatak je da se veze kako treba za podlogu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Ako znas dimenzije lezaja, tj oznaku ili kako vec ide, posalji mi na pp, pa ako ne nadjes svraticu ovde u BG u jednu radnju koja radi sa lezajevima da ti proverim da li ima, ako ima ja ti kupim i posaljem... Kod njih sam uzeo lezaj volana...

ЯЭВОЛУТИОН

axial coop    0637713257
astrid           063221087
ljubex           0113085111

ali mislim da je specijalka....sale trstenik
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nano

nema niDJe lezajeva, jbg porucio iz GB. Niko u Srbiji ne uvozi IKO...

Dutchman

auu ovo za plastifikaciju me podseti na chuveno lakiranje kacige koje dezintegrishe kompozit pa moraju da se lepe specijalne nalepnice ...

ako ocesh da traje tj da ti se boja ne skida sa aluminijuma ili plastifikacija ili bumper sprej ali Mtech-ov poshto bodyjev se rastapa od benzina ...

nano

Evo gde sam procitao to...

http://my.execpc.com/~davewrit/Powder.html

Sprejom mi se bas i ne farba ram... eventualno mogu da se potpisem komsiji na kucu...

nano

Dolazi zima, dolaze i delici polako...



[attachment deleted by admin]

ЯЭВОЛУТИОН

Auuuu ...ja vozio na mojoj yzf750-1000 ovakve fcr keihine.....izuvaju kako menjaju karakter motora....od zivahnog yzfa koji poteze iz podruma u divljaka koji hoce se otrgne iz ruku.
Ali nemoj da kukas na potrosnju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nano

Znam taj deo :/ jbg ako bude debelo preko 10, vozam mikuni a ove u specijalne prilike :D

Inace sam odustao od fcr al naletelo i sad je problem sto jedno vuce drugo... Nasao sam carbon air box al mu treba odraditi ram air il kupiti na ebay.de gotov za yzf.


Jel znas od cega bi pasovale TI grane? Znam da moze od r6 druge gen, posto original tesko da cu naci...

ЯЭВОЛУТИОН

Mislim da Bokilic ima grane od R6 2004....te se valjda gadjaju....Ramair nemora ako ne mislis da je vozis na stazi.....efekat je tek na preko 120 a pravi efekat je tek na 200......Mada ne znam kuda mislis da ga provuces....nema velike rupe na ramu za intake !!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nano

Isceku se nosaci bobina i prebace napred.  Box se provuce se ispod





ЯЭВОЛУТИОН

vrh fora.....zapisao...iseci nosace bobine....dobro...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gogo42

Svaka cast za poduhvat  [thumb_up]
Mostovi na viljuskama su Full

[watching]
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

nano

Svaka cast nekom francuzu, nije moj bike, stavih da rev vidi kuda se provuce ram air. Mostove imam slicne u planu.

gogo42

Cim vidim tri reda sarafa,znam da je nesto opasno!!! Mozda ovi novi modeli na SBK imaju i 4reda,,, al sve u svoje vrijeme :D
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

munja79

jel prodajes maske za r1