Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

stefanalcatraz


ЯЭВОЛУТИОН

Danas bi Sibin do mene...i krece prica....cale od mog drugara krene u italiju da pazari auto ...komsija mu je diler pa da mu pravi drustvo a i da vidi taj auto koji kupuje....uglavnom na placu stoji par neki monovolumena koji ga intresuju....reno espas, megan scenic.....cifre oko 7000 evra......i to jutro krenu ka placu.....a ispred placa u nekom izlogu stoji
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a8/Alfa_romeo_giulia.jpg
kompletno restaurirana, sa svim racunima....crvena ko krv....
8500 cifra.....matori zastane i objasni italijanu da je krenuo da kupi auto za porodicu ali da ce dati 7000 koliko je poneo za tu alfu.....ne nadajuci da ce italijan da klimne glavom....pricao mu je da je kao mladic imao istu takvu i da i dalje u snu place za danom kad ej prodao.....i italijan pruzi ruku...
Tako se cale od drugara vratio u Srbiju sa velikim osmehom na licu....ispred vrata su ga otprilike docekali koferi i zahtev za razvod braka...baba od 70 godina poludela.....medjutim posto je auto na koji je smuvao bio isti...nakako je nagovorise da sedne u njega i da se provoza....legla baba na rudu....a njima ce i stari scenic raditi posao, a sada ce s vremena na vreme moci da se vrate u mladost.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Sergej

Sve je na mjestu, ali permutovao si mi ime sa burazerom:) Alfica razbija... Mislim da je bolja sad nego kada je bila nova ;)

sibin

mozda je permutovao ali kao da je predvideo. svracam ja jedan dan sledece nedelje kod revolucije da mi promeni kajseve posto su stigli iz ameriku tu. :)

Sergej

 poznat je po vidovitosti ;)

Andreja

Svaka èast za matorog, jednom se ¾ivi!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kengur


Hurricane


UFF

jel moguce da je samo 9700 a 2011god?

Hurricane

..pazi stranac je, ali opet kad bolje razmislim, jedinstven je..
"sumljivo" nema ¹ta


Hurricane

...carina i pdv 2500eur + registracija 2.500eur + 9700 = 15.000 eur

realna cena jbga

Hurricane


Darko

a odakle mu podatak da ima proizvedenih tacno 499 ? jel to moze da se proveri ? jel se lako dolazi do tih podataka ?

perlx


Andreja

A je l' si ti video da su slike obraðene u Photoshopu?
Taènije, broj 159-tki u kupe verziji iza¹lih iz fabrike Alfa Romeo = 0.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

Nisam ni gledao auto,iskreno,spustio pogled odmah dole na opremu pa me ovo zagolicalo...nije ovaj jedini baja koji pise kako nekog modela ima proizvedeno toliko i toliko,zato sam i pitao,ne vezano za konkretno ovaj auto..

Darko

a snimi sto je izbrisano iz opisa ovo sto je bilo napisano kad sam postavio pitanje ?!?!?? lagano sad ne pise da ima napravljenih samo 499 ?!?  [ludak]
http://www.polovniautomobili.com/oglas3442768/alfa_romeo_159_coupe/

borkos

We are not alone......
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!