Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ranko

Prodacu ti ja moj za 3soma :)

Utegnut , vozila baba na pijac i na dace, mlad 97god :)

UFF

imao takav


kanturina teska od motora a trese gore od ktm-a


Kengur

Pa nista, daj gasi 600f, on tebi autobus i 2000e... :)

UFF

menjao bi se sa gasom samo tako

a njegov bmw bi se najvise obradovao jer bi konacno dobio vlasnika koji ce da ga vozi :)

ja ubio vise od 15.000km od pocetka sezone a tek cu da se vozim :D

Gašpar

Jel zna neko gde su osiguraci na 147. tj da li postoje neki odvojeni osiguraci za upaljac?

ЯЭВОЛУТИОН

Na Alfi su osiguraci dodatna opema.....ako nisi doplatio nema :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Pa nije to BMW da tocak bude dodatna oprema :P

ЯЭВОЛУТИОН

Auuuu...UFFe sta ti rekoooooo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ranko

Citat: Ga¹par poslato 29 Jul, 2012, 11:59
Jel zna neko gde su osiguraci na 147. tj da li postoje neki odvojeni osiguraci za upaljac?

Jesi li resio problem ?

Ustvari... pisem poruku...

PS. Uffe svaka ti je ka u Njegosa :) i u zivotu nisam video ruzniju Furunu a manje vise sve su ruzne :)  pa ti si kao diplomirani i sertifikovani ocenjivac ciganluka vozio ono ? mada drago mi je da si konacno nasao motor kome nandzarasta stoji... ali stvaro ono gore je zasu teski

aleks89rd

Citat: Ga¹par poslato 29 Jul, 2012, 11:59
Jel zna neko gde su osiguraci na 147. tj da li postoje neki odvojeni osiguraci za upaljac?
ispod volana. odsrafis dva srafa sa leve i desne strane i cela maska se skida. italijansko govno. drugar ima istu takvu. mislim da je jedan od zutih za upaljac.

ranko

Na Stilu je F44 ... e sad pitanje je kako je oznacen na Alfi...

Kako god 20ampera... skines dva srafa, odozdo gledano , 2 red, desno... 

Gašpar

Hvala ranko, zaboravih da ti odgovorim na SMS.

Isto je F44.
Ako nekome treba manual, neka me vièe [cheers]

Kanarinac

Moram i ja da vidim taj osigurac, ni meni ne radi upaljac :D

Kengur

Jel ima neka 147 jtd da se povoljno prodaje?

Gašpar

Koliko povoljno? Za oko 3 mozes da biras...

Kengur

To znam. Ali za vec gde su 3000 tu su i 3300 a tu vec ima mozda malo boljeg izbora od alfe...

Ma otkud znam, mozda neko zna nekog da prodaje...

Gašpar

Moja je vec došla na 3600, a još uvek nisam uradio sve što planiram. Pa ti vidi dal se isplati...

Kengur

Ma vidi, pre nego sto sam otisao u fr
Ortak uzme neku za preprodaju, meni kasno javili za taj auto.
2300 full oprema, 17ce koza, crna boja, za 2300... Uradili neko sranje na trapu za 30ak evra i kupio je njegov zet. Reg, odradio mali servis i pegla pun gas. Auto kao casa... Ali jbg kasno sam cuo za taj auto, dosla sa 220 000....

Kanarinac

Te povoljne obicno izadju ko sv Petra kajgana. Bolje nadji dobar auto. Ja cu mozda moju da prodajem ali nece bas povoljna da bude :)

Kengur

Ma vidi, ta konkretno je bila odlicna, kazem ti vozi drugarov zet koji je inace isto iz kraja lik... Ali to se ne ubada tako cesto, desilo se da taj drugar sto je kupio je se zadesio kada je stigla na carinjenje i pogodio odmah...

Nego meni pukao kurac danas nesto i rekao sam da u nisana necu vise dinara uloziti jer sam se posvadjao sa caletom. Ja odrzavam svi drkaju auto a ja ispadnem magarac... Prosle zime sam dao 500e za njega...

Ne jurim bas alfu, doduse nista ni ne jurim, jebe se meni na kraju cu da odem i uzmem juga za 200e i miran sam...