Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

pittatore

Ima i jednu 4C u delovima ;D

sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

BOKYBOY

Evo mene opet ovde...sekta je sekta......doterah danas kuci ovu lepoticu...od koleginice iz firme kupljena,zena prvi i jedini vlasnik,pravih 120000km,2002-go godiste,seria limitata,ima neku plocicu na tabli,25-ta od 250 kom cini mi se,felne 18-ice...auto kao nov,servisna knjizica iz ovlascenog servisa,svi moguci servisi odradjeni,auto bukvalno bez ulaganja...jeste da nije V6 vec TS 16V al meni sasvim dovoljno...bice jos pisanja i slikica kada je sredim kako ja umem... ;)



















viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

pittatore

Stajala u Beogradskoj :)

BOKYBOY

Citat: pittatore poslato 07 Septembar, 2016, 23:01
Stajala u Beogradskoj :)

...ta!...godinama je gledam dok jedem sendvic kod Bucka...i dodje mi konacno...  [yahoo]




pittatore

Videh te i juce u koloni kod Bubanj potoka, ti cekao na nizbrdo a ja bio u crnoj 147 Q2 kretao se uzbrdo ;D

BOKYBOY

Citat: pittatore poslato 11 Septembar, 2016, 21:06
Videh te i juce u koloni kod Bubanj potoka, ti cekao na nizbrdo a ja bio u crnoj 147 Q2 kretao se uzbrdo ;D

...da,da,si video ludnicu jbt...a sta si prvo primetio?...pa naravno felne,jel da...?! ;D ...jure me ljudi masovno da menjamo...Zender Siena 18'' su boles'

pittatore

Mene ganjaju za ove felne posto mi obe Alfe stoje  ;D





BOKYBOY

ovo su 17-ice ili 18-ice...oces da menjamo? ;D

pittatore


BOKYBOY


Kengur






Evo vam sektasi jedna 156 Q4 :)

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

pittatore

Neznas ni sta vozis, ovo je Crosswagon ;D

Kengur

Ko ja?:)
Greska, ne vozim prodajem :D

pittatore

To ti je vecan auto, nikad ga neces prodati :D

Grof

©to misli¹ da se te¹ko prodaje? .... ako se izuzme da ja znaèajno skuplji od obiènih 156 karavana

Gavrolini

Alfasi treba mi savet za kupovinu. Razmisljem vec duze vreme o nekom malo jacem dizelu i 2.4jtd je jedna od opcija.  Kakav je generalno i da li bolje gledati 156 ili 166 sa tim motorom?

pittatore

Neznam u kakvom je ovaj stanju, ali generalno Q4 niko nije ljudski odrzavao jerbo ko ce da proverava diferencijal, nosace kardana itd, druga stvar ti modeli imaju najvece kocnice napred koje postoje na Alfama 330mm disk samim tim su i cene plocica,diskova sportske. Ako naletis na primerak koji je odrzavan onda nema zime ali znajuci da ni ove obicne 156 ne odrzavaju kako treba tek su ove Q4/Crosswagon u maleru. Znam iz iskustva jer mi mnogi Alfisti dolaze na mapiranje a pre toga moram da uspostavim dijagnozu, logove da vidim da li je uopste ispravan, 8/10 su neispravni a znam par njih koji voze te Q4 i svi ih prodaju vec duze vreme.