Glavni meni

5. Nezvanicno druzenje MM - Vlasko Polje 10.09.2011

Započeo mazzi, 02 Septembar, 2011, 21:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mortisha

Ja cu sutra sigurno ici kolima, tako da mozemo po meso u Mld.. Elem, ja cu vas cekati kod Ere... A sto se tice mesa i pica ima u sklopu Merkatora Roda a ima i Dis...tako da mozemo da kupimo sve sto nam treba tamo.. Osim ako necete da vidim gde mozemo gotov rostilj da narucimo!?
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

UFF


miskomi


miskomi


gane


bora63


bora63

Citat: Taraba poslato 05 Septembar, 2011, 19:59
Ako se ne srkljam negde do tad - dolazim i ja. [yahoo]

"Tarabicu" Tarabicu,dolazis i ti naravno ? Nije bilo ono sto,xmmmm, cesto radis?

Lazic


bora63

Uf dobro je! Steta bi bilo ............
Nego,si ti obezbedio koje "brezlakokolno" za poletarce?

Lazic


Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

bora63

Sto jes jes. Od jutra se dan poznaje.......... Ti opet sa furgonce? Pa mogao bi onda da svratis negde do Matijevica onako usput.Tek da nestrada koje shiljeze uz put....... Svasta ima danas i kojekakvih na drumovi. Nemoze posten seljak ni komsijsko siljeze da pusti na pasu pored puta.Uplasi se jadna marva od silne buke,kojekakvog izletanja i ispravljanja krivina a tek mrkih pogleda......
Ux! Strasno :(

kzloca74

Ovako ¹to se tièe mesa, ima jedna peèenjara kod njih je mislim svo meso za ro¹tilj 380 dinata ali 100% èisto i kvalitetno a nalazi se od skretanja za vikendicu ka Mladenovcu sa leve strane na nekih 4km (peèenjara Dragoviæ). Ja tamo naruèujem oni ispeku ali i prodaju i bez peèenja ima pljeskavice, æevapi, ¹nicle, kremenadle itd.

bora63

Ni to nije lose no o tim sitnicama ujutru,kad se skupi kvorum............

MILJAN

Izrodile se obaveze koje $$$ vuku pa sutra idem na put u drugom pravcu... Poz i lepo se igrajte...
Cave ab homine unius libri

daca.ZZR6


bora63


bora63

9sati i 30min.
9sati , 29minuta 30sekundi
9sati , 29minuta
9sati , 28minuta 30 seekuundiiiii
9sati  , 28minuutaaaaa
9sati , 27miinuutaaaa i 30 seeeeeekuuuuundiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii [zzz]  [zzz]  [zzz]  [zzz]

UFF

Posto sam od vise ljudi cuo da bi isli ali nisu pri parama imam nesto da kazem za sve one koji su platili registraciju a nece da se voze jer stekaju pare - evo objasnjenja:

Ako se vozite potrosicete vise nego kad se ne vozite, sto je i logicno ali bar dobijete nesto za uzvrat - zadovoljstvo voznje - razlog zbog kojeg ste i kupili motor secate se?

A ako registrujete a ne vozite se onda ste drzavi poklonili pare ni za sta, sto je jako glupo zar ne?

u prvom slucaju das vise za nesto a u drugom slucaju das manje za NISTA :)

meni ovo prvo nekako logicnije zvuci

a vama?

gane