Glavni meni

5. Nezvanicno druzenje MM - Vlasko Polje 10.09.2011

Započeo mazzi, 02 Septembar, 2011, 21:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


mrkiboy

isao bih ali sam planirao da idem u Sutomore na skup jbg.

Gašpar

Ako je majstor uspeo da mi okrpi hladnjak, eto i mene  :D

Lazic

Ko si ti...?
1. zasto ti je uopste bio busan hladnjak
2. sta ti nije u redu sa dacijom...? Koliko se razumem, moze sigurno da predje 100km bez kvara...

Mortisha

Lazicu ja mislim da je to onaj decko sto nas je spopdao na Beer Festu da se slika sa Manijacima... [ludak] [ludak]
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Taraba

... pa je posle oti¹ao da "pravi ¹utku na Kiki-u"?  [ludak] [neampojma]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

Citat: MILJAN poslato 03 Septembar, 2011, 14:35
Citat: UFF poslato 03 Septembar, 2011, 10:54
sszgo?

jel se ovo u tvojoj knjizi racuna u bg ili mora bas na adi? :)
Brate ja sam godinama vozio R motore. Boli zadnjica, zglobovi a posle i trapezoid..... Ne¹to blizu njemu odgovara... Mo¾da ovo V. polje mo¾e da dogura..... Sve preko toga je muèenje....
ma jeste, a kako c. stoner, v. rossi i ostali mogu da izdtze vise? kako neki mogu da voze endurance trke koje traju 24h (naravno ne vozi svih 24h)?

Plazma Keks

ja ne znam da li cu doci, sem ako hocete da mi pomognete da sklopim kucu do kraja, ona je tu blizu 1000 ruza. dodjete kod mene oko 8, i posle odradimo posao i u 10h odemo do 1000 ruza da se nadjemo sa ostalima? hahahahahahaah
samo se salim

Gašpar

Pa rekao si da baba ne da da drugi rade  [rofl] [rofl] [rofl]

@Lazic:
1. Pa jos od sudara, pa je sad propisao skroz, ne znam sta ce btii sa njim. Nov 650 evropskih [glavazid]
2. Klio moze da dodje do tu, al glupo mi da dolazim kolima u subotu, da se vracam, pa da u ponedeljak opet dolazim u bg. Jedino motor dolazi u obzir  ;)

Plazma Keks


Gašpar

Moze i kuca, i cigle, ali ti i Mazzi se dogovorite pa kupite prase po pola  :D :D :D

Lazic

Citat: Gaspar poslato 05 Septembar, 2011, 22:13
Pa rekao si da baba ne da da drugi rade  [rofl] [rofl] [rofl]

@Lazic:
1. Pa jos od sudara, pa je sad propisao skroz, ne znam sta ce btii sa njim. Nov 650 evropskih [glavazid]
2. Klio moze da dodje do tu, al glupo mi da dolazim kolima u subotu, da se vracam, pa da u ponedeljak opet dolazim u bg. Jedino motor dolazi u obzir  ;)

O, bre, al si komplikovan, pa ostani u subotu u Bg, sto bi se vracao pod breg...?

Plazma Keks


Lazic


Plazma Keks


Gašpar


Plazma Keks


Lazic


mazzi


Gašpar

Citat: mazzi poslato 05 Septembar, 2011, 23:16
Lazicu, znaci mogu da ti uvalim i moje dete :)

Pa cemu drugom sluzi tovarni prostor, nego da se nabacaju sva deca unutra  ;D