Glavni meni

saobracajne kamere

Započeo dzimika, 06 Novembar, 2010, 14:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Ka¾e Alviroviæ da kamera ne mo¾e da snimi tablicu ako vozi¹ preko 250 kmh.

Gašpar

Cekaj samo da te lazic cuje, imacemo i primer iz prakse  ;D ;D ;D

Taraba

Jel neko na motoru do sada dobio razglednicu?

Od kad su uveli kamere redovno me slikaju u 29. novembra, Sajam, Deèanska i u Cvijiæevoj kamere za ¾utu traku i nikad ni¹ta nije stiglo.
Da mi ne po¹alju kumulativno 20 komada [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stefgi

ne znam za motore al znam da su drugarici poslali razlglednicu posle 20 dana. Jedino mi nije jasno kako ovo rade ko u filmovima....da iz mraka i auta koji je u senci izvade ovako tablicu cistu....jebote ko onaj CSI.....

Taraba

Materijal od kog je napravljena tablica, tj. premaz je reflektivan pa je dovoljna mala kolièina svetla da bi se jasno videla.
Kao znakovi na auto putu.
Mo¾da kamere imaju IR osvetljenje kao dodatno osvetljenje.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stefgi

pa da ali pogledaj brate kolika je razliga....nemoguce mi je da je auto mutan i ne vidi se nista sem stop svetala i cela slika kao da je 1 mega piskes rezolucije a zato tablica kao da ima 15mp i da je slikano sa dva metra.....

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: Gaspar poslato 25 Septembar, 2011, 11:49
Cekaj samo da te lazic cuje, imacemo i primer iz prakse  ;D ;D ;D

Dzaba mi kad mi nijedno vozilo nece ni blizu 250kmh... Ako ima neki dovoljno lud dobrovoljac, rado cu da probam...

Taraba

Citat: stefgi poslato 25 Septembar, 2011, 13:53
pa da ali pogledaj brate kolika je razliga....nemoguce mi je da je auto mutan i ne vidi se nista sem stop svetala i cela slika kao da je 1 mega piskes rezolucije a zato tablica kao da ima 15mp i da je slikano sa dva metra.....


Auto no reflektuje dovoljno svetla da bi imao jasno definisanu sliku. Tablica reflektuje mnogo veæu kolièinu svetla i samim tim je bolja definicija iste na fotografiji.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Mislim da je Tarabic u pravu.
Inace, imam kuci video nadzor za IR diodicama, ono nije normalno kako osvetljava. Kao da je dan.

despic

nemoguce!!!
jel neko za bezanje preko grane? da ne idem sam
klasican divljak

Cubric

Citat: SSZGO poslato 25 Septembar, 2011, 08:11
Citat: cxoe poslato 04 Jun, 2011, 02:25
a mene zanima sledece :)
kaze ako vozac nije upravljao vozilom moze da kaze policiji ko je vozio, u suprotnom ce biti on kaznjen...
a sta se desi ja dodjem sa 3 svedoka kazem nisam ja vozio dao sam ziki, zika dodje sa 3 svedoka kaze nisam ja vozio

opcija a.) nastavi se u nedogled... zika kaze ja sam dao miki, mika dodje kaze ja dao peri :D i dok se svi ti ljudi skupe dovedu.... ?

opcija b.) uspostavi se neprekidni krug gde ja nabedjujem na ziku a zika na mene sa sve svedocima da niko od nas 2 nije vozio :D ?

probao, ne ide...

sudija ti lupi kaznu pa se ti zali pa ti odbiju zalbu i tako puca im Q za to sto ti pricas, to ti je sudijsko ubedjenje sta vec...

neosnovana zalba, tako meni kazu...





Jedino ¹to sa tim mo¾e da se postigne jeste da se sudija naljuti i da odre¾e maksimalnu kaznu. Probali ne¹to slièno i u Velikoj Britaniji, kad ih zaustavi policija vozaè i suvozaè sednu pozadi, i prave se ludi da ne znaju ko je vozio. Sudija rebnuo kaznu i jednom i drugom. Ne ide ¹ut sa rogatim.
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

ЯЭВОЛУТИОН

Mora da postoji neki sprej koji bi smanjio refleksivnos tablice...znam das postoji folija , lcd folija i sl...ali se to moze resiti i sprejom
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: revolution poslato 25 Septembar, 2011, 17:26
Mora da postoji neki sprej koji bi smanjio refleksivnos tablice...znam das postoji folija , lcd folija i sl...ali se to moze resiti i sprejom
citao sam ,kao da navodno,ne mere.e sad,ako je neko probao,nek napise svoje iskustvo  [neampojma]

Taraba

ima na buvljaku sprej. Pise nesto Bumper na ambalazi[rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Pazite se ona kamera kod sajma , u zutoj,snima od pozadi....ove sto hvataju od napred mogu da ga duvaju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: revolution poslato 25 Septembar, 2011, 20:04
Pazite se ona kamera kod sajma , u zutoj,snima od pozadi....ove sto hvataju od napred mogu da ga duvaju
na kolima tablica,to i mogu da razumem al na motoru ,e to ne razumem.tablica ispod sedista i  [chopper] misko

ЯЭВОЛУТИОН

da da a posle bje mrmot umotao cokoladicu u foliju.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

pa sad dal je napokon smotao,to neznam al znam da su me zaustavili 6 puta ove sezone i dovidjenjaprijatno,nema kazne,samo gledali kategoriju  ;)