Glavni meni

saobracajne kamere

Započeo dzimika, 06 Novembar, 2010, 14:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


cone

Citat: skijash poslato 02 Jun, 2011, 21:38
Jel neko mo¾e sa sigurno¹æu da ka¾e da li se kazne ¹alju skroz automatski ili uèestvuju i ljudi?
Recimo - malo zamaskira¹ tablicu i nalepnicu da ne mo¾e sofver da prepozna o kom broju se radi i ni¹ta od kazne. Ako kamera samo utvrdi da je prekr¹aj napravljen a onda èovek gleda. utvrðuje broj tablice i ¹alje kaznu onda je malo te¾e jer mo¾e da proceni koji je broj, èak i da utvrdi po tipu i boji motora i moguæim kombinacijama tablice.
pogledaj moj  prethodni post, imas sve objasnjeno..

skijash

Ne vidim da je bilo ¹ta obja¹njeno od ovoga ¹to sam pitao :)

Gašpar

Citat: skijash poslato 03 Jun, 2011, 10:52
Ne vidim da je bilo ¹ta obja¹njeno od ovoga ¹to sam pitao :)

Kad napravis prekrsaj, snimak se automatski salje sudiji za prekrsaje i tebi. Samo mi nije jasno kako tebi ako je tablica npr mutna  [neampojma]

zmiya

sede ljudi u Ljermontovoj koji oèitavaju podatke sa snimaka i tra¾e te u bazi..

skijash

To i pitam, ¹ta recimo ako je nalepljeno ne¹to na jedan broj, da li æe neko da se iscima da pogleda koje su moguæe kombinacije brojeva i u odnosu na tip motora da odredi taèan broj tablice?

zmiya

pa recimo naidju panduri iza tebe na semaforu pa te upitaju kakva ti je to nalepnica..ili saèekaju da se parkira¹ negde pa te priupitaju..isto kao kad ti je neregistrovan motor,vozi¹ se al se stano ne¹to cima¹..

skijash

Pusti to, to je druga prièa, zanima me ovo ¹to sam pitao.

Lazic

#48
Braca Hrvati su odustali od slanja kazni sa kamera, jer su gubili na sudu, kao nesto je u koliziji sa ustavom, bla, bla... Ali vise ne salju kazne... A kod nas ce da bude interesantno, juce je snimljeno 645 prekrsaja, neka u proseku bude oko 300 dnevno, X 365 dana= skoro 110.000 prekrsaja, neka pola plati u roku, nase bangavo sudstvo ce kao da obradi 50-60.000 novih kazni godisnje, [ludak] [ludak] [ludak] znaci opet sisanje ovaca, koje same dodju kod frizera...xaxaxaxaxaxaxa...  [rofl] [rofl] [rofl]







Citat: skijash poslato 03 Jun, 2011, 11:36
To i pitam, ¹ta recimo ako je nalepljeno ne¹to na jedan broj, da li æe neko da se iscima da pogleda koje su moguæe kombinacije brojeva i u odnosu na tip motora da odredi taèan broj tablice?

@skijash:
Razmisljao sam na tu temu, ako promenis jedan broj, ili jos bolje napravis neku nenamernu opstrukciju, tipa pukla ti tablica, pa si je oblepio samolepljivom trakom, ili nesto slicno, mogu da se cimaju koliko hoce, na sudu im ta slika nece biti dovoljan dokaz, jer nije jasno sta pise...

lord_oblivion

U koliziji je sa ustavom i tzv jebeni usrani glupi idijotski debilni imbecilski 'zakon o zbrani prodaje alkoholnih pica od 22h' u Beogradu, pa niko od naroda prstom da mrdne  [bejzbolka]
Postigli su samo to da ljudi popodne pobrljave umesto uvece i da se sad prodaje alkohol 'ispod tezge' i bez fiskalnog.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

cxoe

a mene zanima sledece :)
kaze ako vozac nije upravljao vozilom moze da kaze policiji ko je vozio, u suprotnom ce biti on kaznjen...
a sta se desi ja dodjem sa 3 svedoka kazem nisam ja vozio dao sam ziki, zika dodje sa 3 svedoka kaze nisam ja vozio

opcija a.) nastavi se u nedogled... zika kaze ja sam dao miki, mika dodje kaze ja dao peri :D i dok se svi ti ljudi skupe dovedu.... ?

opcija b.) uspostavi se neprekidni krug gde ja nabedjujem na ziku a zika na mene sa sve svedocima da niko od nas 2 nije vozio :D ?

Dzigi Boy

Ja sam od juce zalepo Valentina na tablicu i nista se ne vidi!!!!!!! [thumb_up] ;D ;D ;D [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Bugi

Citat: cxoe poslato 04 Jun, 2011, 02:25
a mene zanima sledece :)
kaze ako vozac nije upravljao vozilom moze da kaze policiji ko je vozio, u suprotnom ce biti on kaznjen...
a sta se desi ja dodjem sa 3 svedoka kazem nisam ja vozio dao sam ziki, zika dodje sa 3 svedoka kaze nisam ja vozio

opcija a.) nastavi se u nedogled... zika kaze ja sam dao miki, mika dodje kaze ja dao peri :D i dok se svi ti ljudi skupe dovedu.... ?

opcija b.) uspostavi se neprekidni krug gde ja nabedjujem na ziku a zika na mene sa sve svedocima da niko od nas 2 nije vozio :D ?

Desi se da na kraju tebe kazne jer je tvoje vozilo i onda mora¹ i da plati¹ kaznu i da vodi¹ Miku Peru i Lazu sa 12 svedoka na pivo

Aussweis

#53
Ima re¹enja, video sam ¹ta je jedan lik uradio na svom motoru sa tablicom, sakriva je ispod repa i to na struju-na dugme. Nosaè tablice je isekao i ponovo ga spojio sa repom ali ¹arkama i federima da bi bio napet kada normalno stoji. Na struju je namestio da mu namotava sajlu i povlaci tablicu u rep.. Meni bi dosta bio i kanap koji mogu da povucem i zakacim da bi sklopio tablicu, on se bas potrudio-inace je psiho i to je uradio dosta pre ovih kamera i cuda koja sad remete "normalnu" voznju! :-)
Koliko sam uspeo da objasnim, ne znam, ali dobro, valjda æe nekome poslu¾iti.. E da, zaboravio sam da ka¾em da tablicu mora¹ ruèno da vrati¹, to nije re¹io nikako da bude na dugme ili kako veæ.. To malo bolji elektrièar moze da zbud¾i u najavi..
Sve ima cenu ili čast!

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

UFF


zmiya

a tebi ba¹ dosadno na poslu.. [rofl]

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

SSZGO

Citat: cxoe poslato 04 Jun, 2011, 02:25
a mene zanima sledece :)
kaze ako vozac nije upravljao vozilom moze da kaze policiji ko je vozio, u suprotnom ce biti on kaznjen...
a sta se desi ja dodjem sa 3 svedoka kazem nisam ja vozio dao sam ziki, zika dodje sa 3 svedoka kaze nisam ja vozio

opcija a.) nastavi se u nedogled... zika kaze ja sam dao miki, mika dodje kaze ja dao peri :D i dok se svi ti ljudi skupe dovedu.... ?

opcija b.) uspostavi se neprekidni krug gde ja nabedjujem na ziku a zika na mene sa sve svedocima da niko od nas 2 nije vozio :D ?

probao, ne ide...

sudija ti lupi kaznu pa se ti zali pa ti odbiju zalbu i tako puca im Q za to sto ti pricas, to ti je sudijsko ubedjenje sta vec...

neosnovana zalba, tako meni kazu...


dobio sam da platim 15000...

platicu, cim platim onih 150000 sto im vec dugujem...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor