Glavni meni

You'll Never Walk Alone

Započeo mazzi, 29 Avgust, 2011, 03:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mazzi

Vracamo se obalom ka motoru, usput je morala da padne i neka kafa   ;D

[attachment deleted by admin]

mazzi

Krecemo ka Trijumfalnoj kapiji

[attachment deleted by admin]

mazzi

I naravno ulici koja se nalazi na spisku za obilazak svake zene a i ulici po kojoj su Beogradski  Saneri dobili ime ... Champs-Elysées. Uspeo sam da ubedim zenu da je ovde sve skupo :P Tako da istu napustamo bez dodatnog tereta :)

[attachment deleted by admin]

mazzi

Dalje nastavljamo motorom kroz Pariz ...

[attachment deleted by admin]

mazzi

...

[attachment deleted by admin]

mazzi

Konacno stizemo na zeljenu destinaciju … Ajfelov Toranj. Sta reci, popeli smo se samo na drugi nivo i bilo je vredno videti. Zapanjujuce je to sto cak i sa te visine ne moze se videti kraj Pariza.

[attachment deleted by admin]

mazzi

...

[attachment deleted by admin]

mazzi

#127
Nismo stigli da obidjemo Pariz nocu, sto jeste velika steta. Ostavili smo to za sledeci put kad budemo isli na vise dana. ;) Ono sto bih voleo da znam je kako su motoristi u Parizu izborili svoja prava. Tamo se vozaci kola bukvalno plase motorista, izmicu se na bankinu a ako se neki i ne izmakne motorista ga isece. Pariz je jedini grad gde nam se 90% motorista javljalo, mozda zato sto smo stranci. Ono sto je cudno je da nema RRRR motora preko dana uposte, ali cim je krenuo da pada mrak poceli su da izlaze i po zvuku auspuha ne bih rekao da su street legal  :)

[attachment deleted by admin]

mazzi

Dan 8. - 29.07.2011

Ponovo pakovanje i polazak. Sledeca tacka naseg puta … London.

[attachment deleted by admin]

mazzi

Od ovog dana nemamo bas puno slika.
Posto je vreme bilo promenljivo odlucili smo da picimo pravo za London i to EuroTunelom. Ovde smo napravili jednu od skupljih gresaka , uzalud bacenih 50e. Kao sto sam vec rekao sve smo unapred rezervisali preko neta, jedino tunel nismo. Ja sam prvo mislio da se vozi, posle sam saznao da nas voze :) Posto nismo znali kad cemo tacno da stignemo nismo rezervisali preko neta. Karta preko neta je bila za nas dvoje i motor 54e, racunali smo da tamo moze da bude malo skuplja. Kad smo stigli saznali smo da je karta duplo skuplja ali nismo imali gde nazad i tako smo “bacili” 50e ali dobro …

[attachment deleted by admin]

mazzi

Konacno stizemo na ostrvo. Zena oduselvjena slika sve redom a meni samo jedno u glavi … PAZI VOZE POGRESNOM STRANOM !!!

[attachment deleted by admin]

mazzi

Stizemo u hotel koji se nalazi u East Ham-u i obilazimo malo okolinu ;) Sve crnci i pakistanci :)

[attachment deleted by admin]

mazzi

Na svakom prelazu se pitam koji je K... ovim Englezima pa su naopaki  ;D

[attachment deleted by admin]

mazzi

...

[attachment deleted by admin]

mazzi

Ovaj dan zavrsavamo malo ranije ... Odlazimo u hotel da se odmorimo i prikupimo snagu za sledeca dva dana "jurcanja" po Londonu :)

[attachment deleted by admin]

UFF

Nisi napisao koliko te kostala kafa u parizu :D

mazzi

Posle kafe u Veneciji sve je jeftino :D

Jefta


zVuk

jel tesko bilo navici se na voznju pogresnom stranom??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gašpar

Citat: mazzi poslato 12 Novembar, 2011, 21:26
Na svakom prelazu se pitam koji je K... ovim Englezima pa su naopaki  ;D

Laziceva obecana zemlja  [rofl] [rofl] [rofl]

@topic: Veliki minus sto niste otisli na nocnu voznju Senom, mnogo mnogo vredi. Tako je podesena da tacno na pun sat stizes negde pored Ajfelovog tornja kada se popale svetla. Ali ne mogu vam to opisati  :D

Inace, ja sam u Parizu tri kafe platio 18 evra. Jel sam prosao jeftino? ;D