Glavni meni

Racunari, komponente i oprema

Započeo perlx, 25 Avgust, 2011, 17:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

Ljudi frka mi je za kes spreman sam da uzmem i nerealnu ponudu laptop i 300eur za DV6

UFF

kako bre nerealna kad trazis 300e? :)

Damnmoto

u smislu slabije ponude za laptop koji bi isao uz kes, moze i manji hdd i i3 procesor samo da gura CS...a kes mora biti 300 zbog kesa i menjam, inace nebih kostaao me je 750eura

UFF

eto sta ti ktm uradi :D

bolje da se odreknes cs-a i prodas ga za 400-500e

stavi slike i napisi jos koliko je u garanciji

monsterbnt

Citat: easy poslato 23 Avgust, 2012, 13:41
Citat: monsterbnt poslato 23 Avgust, 2012, 12:38
Citat: easy poslato 23 Avgust, 2012, 12:34
ima neko 3.5 hdd rek?

Na zajam il da proda?
Ako je na zajam imam ja externi rack.

da prodadne

E jbg onda nista.... Reko ako ti treba nesto da odradis pa da uzajmim, al ne bi prodavo.
Smrt SVIMA!!!!

Damnmoto

najjeftinije sto bih moga da ga dam je 550 u zameni laptop i 300, ima samo jedan mikro cukic i baterija gura samo cuku, malo je prasnjav i to je to, nije u garanciji, kupio sam ga u servisu ANT polovnog za 750






UFF


Damnmoto

za komp sam se sam zajebao sto sam kratak banci za kredit i moram nekako da dodjem do 300 hitno

Damnmoto

nije bas isti komp ali ajd ovako das mi 450 e i jedan onaj ktm izduv...

UFF

kao sto rekoh to su stari oglasi koji vise nisu aktuelni a laptop od istog prozivodjaca u istoj klasi vec imam (i sluzi mi samo da surfujem :) )
samo kazem da si previse platio za polovan i nerealno je da i priblizno toliko dobijes (pogotovo ako ti je hitno), ovaj gore cak iako je malo slabiji je NOV iz radnje sa garancijom 2 godine i jos 15eur jeftiniji od tvog polovnog ostecenog bez garancije za koji si ti dao 750eur?  :o  [ludak]

despic

klasican divljak

UFF

Da bre
i pomalo remote desktop sa kompjuterom takodje
firma mi ga kupila
qrac bi dao te pare za to malo govance

Damnmoto


dzimika

Citat: Damnmoto poslato 23 Avgust, 2012, 18:35
najjeftinije sto bih moga da ga dam je 550 u zameni laptop i 300, ima samo jedan mikro cukic i baterija gura samo cuku, malo je prasnjav i to je to, nije u garanciji, kupio sam ga u servisu ANT polovnog za 750







ja kupih probook seriju sa i5 za manje pare nego sto si ti pazario polovan a znam da je za pare koje si ti dao u to vreme imao da se nadje isto probook sa i7 procesorom i to opusteno pa cak mozda i za neku sicu ispod 750e

Damnmoto

opusteno komp je otisao, nisam bas zadovoljan ali vratio sam dug, a sad imam ibm dualkor, dogodine opet novi pa tako u krug

dzimika

od sada cimaj uff-a za lap top a ne bezveze da nekome placas letovanje :D

Damnmoto

pa cimao sam javno do zadnjeg casa, dogorelo rodjo

dzimika

mislio sam za kupovinu, za prodaju ni bog ne moze da pomogne jer nema para nigde

Damnmoto

ma kako god, ja uglavnom kaliram za kes, u svakom slucaju sad sam miran, pozdrav svima